Co mówi o mężczyźnie jego zachowanie po seksie

Psychologowie są zgodni. Gdy mężczyzna dąży do seksu, kierowany pożądaniem potrafi być dla kobiety naprawdę miły, kochany i troskliwy. Jednak to, jak zachowuje się po zbliżeniu, najwięcej mówi o nim jako osobie i podejściu do relacji z kobietami. Jak nauczyć się prawidłowo odczytywać wysyłane przez niego sygnały? Co mówi o mężczyźnie jego zachowanie po seksie?

On cię przytula i całuje

Masz przed sobą prawdziwy skarb, któremu na tobie zależy. Mężczyźni na ogół po seksie są egoistami. Ale jeśli on stara się budować bliskość poprzez przytulanie i całowanie, na pewno mu na tobie zależy. Taki facet nie jest też egoistą podczas seksu. Będzie chciał cię zaspokoić, spełnić twoje najskrytsze fantazje. Zapyta o ulubioną pozycję oraz pieszczoty. Będzie dopytywał się, czy było ci z nim dobrze. To zakochany w tobie mężczyzna. Może on być też dość mocno zazdrosny o innych mężczyzn z twojego otoczenia. Taki facet ma naturę romantyka i potrzebuje od ciebie dużo czułości, bo bez niej nie czuje się dostatecznie kochany.

Od razu się ubiera i ucieka

To znak, że trafiłaś na zaliczacza, który nie jest w stanie zbudować bliskiej relacji z kobietą. Prawdopodobnie zmaga się z zaburzeniami emocjonalnymi. Być może nigdy nie doświadczył prawdziwej i bezinteresownej miłości ze strony rodziców. Albo czuje, że związek to duża odpowiedzialność, a on jest dopiero na dorobku lub najzwyczajniej w świecie ceni sobie dobrą zabawę.

Odwraca się na bok i zasypia

To mężczyzna, który przede wszystkim ceni sobie swój komfort. To nie jest facet, który zdobędzie się na poświęcenie z miłości. Gdyby mu mocniej na tobie zależało, to poskromiłby swoją senność, aby poświęcić ci choć chwilkę.

Bierze prysznic

To nie musi znaczyć nic złego. Taki facet po prostu może być metroseksualny i cenić sobie higienę osobistą. Jednak związek z takim mężczyzną oznacza, że musisz mocno dbać o siebie. On zawsze dostrzeże odpryskujący lakier na paznokciach etc.

Rozmawia

Jeśli to jest miła pogawędka, to on prawdopodobnie chce budować z tobą bliskość. Ale jeśli tylko gada o swojej pracy, masz do czynienia z pracoholikiem. On nie będzie miał dla ciebie zbyt wiele czasu, bo jego rozwój zawodowy zawsze będzie znajdował się wyżej w jego hierarchii.

Zapala papierosa

Jest niepewny siebie i zasadniczo nie wie, czego od ciebie chce. Palenie ma mu pomóc w znalezieniu odpowiedzi na to pytanie. To także forma ucieczki przed bliskością. Lepiej unikać takich mężczyzn, gdyż relacja z nimi kształtuje się dosyć niepewnie. Nigdy nie wiesz, jaką decyzję ostatecznie podejmie.