MojeAlergie.pl - serwis dla alergików

Moje Alergie - serwis dla alergików

Menu

Wypróbuj frakcyjne odmładzanie


Wypróbuj frakcyjne odmładzanie

To metoda walki z oznakami starzenia się i bliznami, która święci tryumfy na całym świecie. Przeciwwskazań jest niewiele.

Frakcyjne odmładzanie wykonuje się profesjonalnym sprzętem laserowym. Najlepsze efekty otrzymuje się przy usuwaniu bruzd, zmarszczek oraz blizn potrądzikowych. Zabieg trwa pół godziny.

Metoda frakcyjna i zwykła

Zwykłą metodą laserową można co prawda pozbyć się zmarszczek oraz niedociągnięć cery, jednak jest to bardzo bolesna metoda. Dodatkowo konieczny jest długi pobyt w szpitalu, któremu towarzyszy rekonwalescencja z bandażami na modyfikowanym ciele.

Ads code goes here

Poza tym, w tym przypadku zwykłych laserów, zabieg wykonuje się na uśpionym pacjentem, a to – jak wiadomo – wiąże się z dodatkowym ryzykiem.

Metoda frakcyjna trwa natomiast zaledwie paręnaście minut, a do codziennego życia można już wrócić po paru godzinach.

Wypróbuj frakcyjne odmładzanie

Jak działa frakcyjne odmładzanie?

Podczas zabiegu tworzy się za pomocą wiązek lasera przegrzania termiczne, które wnikają w naskórek na głębokość około 2,5 milimetrów.

Stosując metodę frakcyjną nie naraża się całej powierzchni naskórka na działanie lasera, a jedynie jego wybrane punkty. Zabieg jest bezbolesny i nie naraża na skutki uboczne w postaci zaczerwienionej skóry czy obrzęku twarzy.

W celu uzyskania najlepszych z możliwych efektów, zabieg należy powtórzyć po upływie pół roku.

Przeciwwskazania?

Jest ich niewiele. Zabieg bezwzględnie wykluczają ciąża oraz skłonności do tworzenia się bruzd i blizn. W pozostałych przypadkach można śmiało skorzystać z zabiegu jakim jest frakcyjne odmładzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie przegap!

Alergia na cynamon – przyprawy korzenne to silne alergeny

Zamknij