Wypróbuj frakcyjne odmładzanie

Frakcyjne odmładzanie wykonuje się profesjonalnym sprzętem laserowym. Najlepsze efekty otrzymuje się przy usuwaniu bruzd, zmarszczek oraz blizn potrądzikowych. Zabieg trwa pół godziny.

Metoda frakcyjna i zwykła

Zwykłą metodą laserową można co prawda pozbyć się zmarszczek oraz niedociągnięć cery, jednak jest to bardzo bolesna metoda. Dodatkowo konieczny jest długi pobyt w szpitalu, któremu towarzyszy rekonwalescencja z bandażami na modyfikowanym ciele.

Poza tym, w tym przypadku zwykłych laserów, zabieg wykonuje się na uśpionym pacjentem, a to – jak wiadomo – wiąże się z dodatkowym ryzykiem.

Metoda frakcyjna trwa natomiast zaledwie paręnaście minut, a do codziennego życia można już wrócić po paru godzinach.

Wypróbuj frakcyjne odmładzanie

Jak działa frakcyjne odmładzanie?

Podczas zabiegu tworzy się za pomocą wiązek lasera przegrzania termiczne, które wnikają w naskórek na głębokość około 2,5 milimetrów.

Stosując metodę frakcyjną nie naraża się całej powierzchni naskórka na działanie lasera, a jedynie jego wybrane punkty. Zabieg jest bezbolesny i nie naraża na skutki uboczne w postaci zaczerwienionej skóry czy obrzęku twarzy.

W celu uzyskania najlepszych z możliwych efektów, zabieg należy powtórzyć po upływie pół roku.

Przeciwwskazania?

Jest ich niewiele. Zabieg bezwzględnie wykluczają ciąża oraz skłonności do tworzenia się bruzd i blizn. W pozostałych przypadkach można śmiało skorzystać z zabiegu jakim jest frakcyjne odmładzanie.