Życie z alergią

Suszarka wolnostojąca Candy GVS HY9A2TCE-S

Suszarka wolnostojąca Candy GVS HY9A2TCE-S

Suszenie ubrań i pościeli od dawna przysparza ci sporo trudności? Twoje niewielkie mieszkanie w bloku pozbawione jest balkonu, nie dysponujesz też ogrodem, w którym mogłabyś wywiesić pranie.  Suszarka wolnostojąca Candy GVS HY9A2TCE-S stanowi idealne rozwiązanie twoich problemów. Jak wypadła w testach redakcyjnych? Czy w tę suszarkę wolnostojącą warto zainwestować?

Nie potrzebujesz dostępu do sieci wodno-kanalizacyjnej

Suszarka wolnostojąca Candy GVS HY9A2TCE-S zajmuje stosunkowo niewiele miejsca. Choć ma wymiary charakterystyczne dla pralki, to i tak rozłożenie tradycyjnej, metalowej suszarki w pokoju wymaga większej przestrzeni.  Candy GVS HY9A2TCE-S możesz umieścić w dowolnym kącie tak, aby optymalnie wykorzystać metraż, którym dysponujesz. Jest to możliwe, ponieważ omawiana suszarka zawiera przeźroczysty pojemnik, który gromadzi wodę pochodzącą z suszenia prania. Nie musisz jej podłączać do sieci wodno-kanalizacyjnej, co pozostawia ci ogromną dowolność przy szukaniu stałej lokalizacji dla urządzenia. Suszarka wolnostojąca Candy GVS HY9A2TCE-S musi mieć jedynie dostęp do elektryczności – gniazdka lub przedłużacza o stosownej długości.

 

Suszarka przyjazna delikatnym tkaninom

Początkowo obawialiśmy się suszenia delikatnych tkanin, w tym sukienek ze 100-procentowej wiskozy, ponieważ jest to materiał niezwykle podatny na uszkodzenia mechaniczne. Suszarka wolnostojąca Candy GVS HY9A2TCE-S doskonale sprawdza się przy usuwaniu wilgoci zarówno z tkanin syntetycznych, jak i tych pochodzenia naturalnego. Sukienki z wiskozy nie uległy uszkodzeniu, podobnie jak te bawełniane.  Nic nie stało się też wełnianym swetrom. Suszarka wolnostojąca Candy GVS HY9A2TCE-S nie bez powodu posiada certyfikat Woolmark. Nie jest to jedynie chwyt marketingowy, zapewnienia producenta znajdują bowiem pokrycie w rzeczywistości.

Candy GVS HY9A2TCE-S, czyli urządzenie energooszczędne

Jeśli obawiasz się wysokich rachunków za prąd w związku z zakupem suszarki wolnostojącej, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Candy GVS HY9A2TCE-S jest urządzeniem klasy A++. Oznacza to, iż suszarka należy do energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Ponowne wykorzystanie wody z prania

W drzwiach suszarki zainstalowano przeźroczysty zbiornik (Easy Case) o niezwykle dużej pojemności. To rozwiązanie sprawia, że zawsze doskonale wiesz, kiedy należy go opróżnić, ponieważ widzisz to dzięki jego transparentności. Wyjmowanie pojemnika nie nastręczało nam żadnych trudności, ponieważ został on wyposażony w praktyczną rączkę i nadano mu ergonomiczny kształt. Woda, która znalazła się w pojemniku po odparowaniu wilgoci z ubrań, może zostać ponownie wykorzystana np. do prasowania ubrań i pościeli.

Suszarka wolnostojąca Candy GVS HY9A2TCE-S

Technologia hybrydowa, która pozwala szybko wysuszyć pranie

W porównaniu do innych suszarek wolnostojących Candy GVS HY9A2TCE-S wysusza ubrania naprawdę szybko. To zasługa technologii hybrydowej, która pozwala skrócić czas odprowadzania wilgoci z tkanin nawet o 30-35%. Szybsze suszenie nie odbywa się kosztem wyższych rachunków za prąd, ponieważ wszystko odbywa się w niższych temperaturach przy jednoczesnej oszczędności energii elektrycznej.

Duża wielkość załadunku

W przypadku suszarki wolnostojącej kluczowa jest dla nas wielkość załadunku. Zależy nam na oszczędności czasu i energii. Nie ma nic gorszego niż dzielić jedno większe pranie na dwie tury suszenia.  Ucieszył nas fakt, iż Candy GVS HY9A2TCE-S może jednorazowo przyjąć 9 kg mokrego prania.  Pozwala to wysuszyć wszystkie wyprane ubrania za jednym zamachem.

Tryb odświeżania, czyli jak cieszyć się czystym ubraniem po zabawie z psem

Odnosisz wrażenie, że twoja bluzka jest niedostatecznie świeża po tym, jak bawiłaś się z domowym pupilem? Sporym udogodnieniem w przypadku suszarki wolnostojącej Candy GVS HY9A2TCE-S jest tryb odświeżania. Pozwala on w ciągu kilkunastu minut przywrócić ubraniom świeżość, czystość i ładny zapach, w tym usunąć z nich kocią czy psią sierść.

Suszarka wolnostojąca Candy GVS HY9A2TCE-S

Czujnik wilgotności optymalizuje czas suszenia

Suszarka wolnostojąca Candy GVS HY9A2TCE-S została wyposażona w czujnik wilgotności, który na bieżąco monitoruje poziom wilgotności tkanin po to, aby dopasować do niego odpowiedni czas suszenia, co z kolei przekłada się na minimalne zużycie prądu. Oszczędzasz, płacąc niższe rachunki za energię elektryczną, a twoje ubrania są starannie wysuszone.

Rozwiązanie idealne dla rodziców małych dzieci

Candy GVS HY9A2TCE-S stanowi idealne rozwiązanie dla rodziców małych dzieci, które często brudzą swoje ubranka i pościel. Niemowlęta wymagają częstego przewijania i prania odzieży. Jej suszenie może wydawać się problematyczne, zwłaszcza że zależy nam na tym, aby ubranka szybko wyschły i nadawały się do ponownego założenia. Candy GVS HY9A2TCE-S znacznie przyspiesza ten proces. Dzięki wspomnianej suszarce nie musisz obawiać się, że w twojej szafie zabraknie czystych ubranek i pościeli dla maluszka.

Technologia Smart Touch

Chcesz sterować zdalnie pracą suszarki? Możesz do tego użyć jednego z dwóch rozwiązań. Funkcja opóźnionego startu pozwala wcześniej zaprogramować suszarkę tak, aby rozpoczęła ona pracę np. na pół godziny przed twoim powrotem do domu. Możesz wówczas od razu wyjąć suche ubrania i powiesić je w szafie. Istnieje także możliwość sterowania  pracą suszarki Candy GVS HY9A2TCE-S za pomocą smartfona lub tabletu. Pozwala na to technologia Smart Touch wykorzystana w omawianym urządzeniu. Możesz także skorzystać z inteligentnego sterowania głosowego, wystarczy, że zainstalujesz na swoim smartfonie z Anroidem i funkcją NFC aplikację Candy simply-Fi, a następnie zbliżysz telefon do urządzenia.

Suszarkę wolnostojącą Candy GVS HY9A2TCE-S można nabyć w sklepach internetowych już za 2288 zł. Cena nie jest niska, ale adekwatna do nowoczesnych technologii wykorzystanych w omawianym urządzeniu. Suszarka nie niszczy nawet delikatnych tkanin, jest energooszczędna, szybko odprowadza wilgoć z prania, można sterować nią zdalnie.

 

Suszarka wolnostojąca Candy GVS HY9A2TCE-S jest dostępna w sklepach Media Markt, Euro, Media Expert.

Tekst powstał we współpracy

Komentarze (8)

Judyta_C

3 lata temu

Wraz z mężem planujemy zakup suszarki do nowego mieszkania:)

ninka

3 lata temu

Taka suszarka pomogłaby mi bardzo, bo jednak w bloku nie ma za dużo miejsca na rozstawianie tradycyjnej suszarki.

mirabelka

3 lata temu

Może kupię sobie taką suszarkę na raty:)

loca

3 lata temu

Myślę, że taka suszarka zmieściłaby się u mnie w kuchni.

lanza

3 lata temu

Mam małe mieszkanie, więc taka suszarka mogłaby mi pomóc:)

marcia_g

3 lata temu

Taka suszarka zapewnia duży komfort, ponieważ nie trzeba nigdzie rozwieszać prania.

martika

3 lata temu

Taka suszarka to wybawienie, mam małe dziecko i naprawdę co chwilę coś piorę, czasem nie ma już gdzie tego wieszać.

ines

3 lata temu

Taka suszarka to naprawdę duża wygoda, zwłaszcza w bloku:)

Komentarze są wyłączone.