MojeAlergie.pl - serwis dla alergików

Moje Alergie - serwis dla alergików

Menu

Problemy piłkarzy – uczulenie na trawę


Problemy piłkarzy - uczulenie na trawę

Jak podała Polska Agencja Prasowa alergia na trawę u piłkarzy skutecznie uniemożliwia im rozgrywanie meczu. Najlepszym przykładem były problemy włoskiego piłkarza Manchesteru City

– Mario Balotellego, grającego z Dynamem w Kijowie w meczu Ligii Europejskiej. Przez alergię na trawę u piłkarza wystąpiły takie objawy jak znaczne pogorszenie dyspozycji, spuchnięta twarz, a w efekcie – konieczność zejścia z boiska w 57. minucie gry. Zawodnik ma alergię na pewien typ trawy, a podczas gry jego kłopoty nasiliły się i twarz puchła w oczach.

Angielski dziennik The Sun, powołując się na źródła klubowe napisał, że w kilku przypadkach, by pomóc Włochowi (pochodzącemu z Ghany) podawano mu adrenalinę. Oczywiście takie problemy mogą przesądzać o wynikach meczy, dlatego tak ważne jest szybkie reagowanie na boisku i posiadanie zastrzyku z adrenaliną w zasięgu ręki.

Ads code goes here

Drużyna Maria odniosła porażkę w tym meczu na Ukrainie, ale może na polskich stadionach przygotowywanych do rozgrywek w ramach Euro 2012 warto pamiętać o doborze takich gatunków traw, które najmniej mogą szkodzić piłkarzom?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie przegap!

Alergia na cynamon – przyprawy korzenne to silne alergeny

Zamknij