Seboradin Sun

Latem chronimy naszą skórę przed słońcem, ale nie tylko ona narażona jest na działanie szkodliwych promieni. Włosy także są wrażliwe i wymagają odpowiedniej pielęgnacji oraz ochrony. Kuracja do włosów narażonych na promieniowanie UV Seboradin Sun to idealny zestaw na letni czas. Prezentujemy dziś nagrodzone wypowiedzi konkursowe! Sprawdźcie, do kogo wędruje zestaw kosmetyków Seboradin Sun!

Szampon Seboradin Sun

szampon Seboradin SunWSKAZANIA:
Włosy i skóra głowy narażone na działanie promieniowania UV. Chroni kolor włosów. Do każdego typu włosów. Dla kobiet i mężczyzn.

DZIAŁANIE I EFEKT:
Szampon to preparat dobierany do skóry głowy. Zawiera ekstrakt z marchwi, który dzięki obecności protein działa nawilżająco oraz tworzy delikatny film ochronny. Regeneruje włosy i skórę głowy, działa fotoochronnie. Ekstrakt z bambusa jest bogatym źródłem flawonoidów, działa przeciwzapalnie, przeciwstarzeniowo, zapobiega podrażnieniom spowodowanym m.in. działaniem promieniowania UV. Olej macadamia intensywnie nawilża włosy, zapobiega ich łamliwości. KerariceTM chroni kolor włosów, wzmacnia je. Włosy staja się mocniejsze, pełne blasku, są mniej podatne na elektryzowanie oraz łatwiej się rozczesują.
Nie zawiera silikonów oraz sztucznych barwników.
Skuteczność potwierdzona przez niezależne, specjalistyczne laboratorium badawcze – test samooceny pod kontrolą dermatologiczną.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nanieść na mokre włosy, rozprowadzić, wmasować w skórę głowy i włosy. Spłukać, czynność powtórzyć. Do codziennego stosowania. Przed użyciem wstrząsnąć – może pojawić się osad wynikający z zastosowania surowców pochodzenia naturalnego. Zaleca się stosowanie razem z pozostałymi preparatami Seboradin Sun, w celu uzyskania pełnej ochrony przed promieniowaniem UV.

Maska Seboradin Sun

WSKAZANIA:
Włosy i skóra głowy narażone na działanie promieniowania UV. Chroni kolor włosów. Do każdego typu włosów. Dla kobiet i mężczyzn.

maska Seboradin SunDZIAŁANIE I EFEKT:
Maska to preparat dobierany do łodygi włosa. Zawiera olej z marchwi, który regeneruje i wygładza włosy oraz chroni je przed niekorzystnym działaniem promieni UV. Jest bogatym źródłem witaminy E. Ekstrakt z bambusa, dzięki zawartości flawonoidów, działa przeciwzapalnie, zapobiega podrażnieniom spowodowanym m.in. działaniem promieniowania UV. Chroni kolor włosów, działa przeciwstarzeniowo. Gliceryna intensywnie nawilża i wygładza włosy. Kompleks inuliny nadaje blask i elastyczność oraz przywraca odpowiedni poziom nawilżenia. Olej macadamia intensywnie nawilża włosy, zapobiega ich łamliwości. Mleczko kokosowe kondycjonuje włosy i skórę głowy, odbudowuje strukturę włosa, zmniejsza ich podatność na uszkodzenia. Systematyczne stosowanie maski wzmacnia włosy, które stają się lśniące, sprężyste i miękkie w dotyku.
Nie zawiera silikonów oraz sztucznych barwników.
Skuteczność potwierdzona przez niezależne, specjalistyczne laboratorium badawcze – test samooceny pod kontrolą dermatologiczną.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nanieść na umyte włosy odpowiednio dobranym do skóry głowy szamponem SEBORADIN, rozprowadzić, wmasować w skórę głowy i włosy. Pozostawić na około 5 min., dokładnie spłukać ciepłą wodą. Stosować 2-3 razy w tygodniu. Można używać w formie kompresu podczas kąpieli lub w saunie. Nie obciąża włosów. Zaleca się stosowanie razem z pozostałymi preparatami Seboradin Sun, w celu uzyskania pełnej ochrony przed promieniowaniem UV.

Mgiełka Seboradin Sun

WSKAZANIA: Włosy i skóra głowy narażone na działanie promieniowania UV. Chroni kolor włosów. Do każdego typu włosów. Dla kobiet i mężczyzn.

mgiełka Seboradin SunDZIAŁANIE I EFEKT: Skuteczna ochronna mgiełka do włosów dzięki zastosowaniu filtru UV chroni włosy przed szkodliwym działaniem słońca, zapobiegając płowieniu koloru, wysuszeniu, uszkodzeniu oraz puszeniu. Ekstrakt z karczocha chroni i poprawia połysk włosów, naprawia uszkodzenia, rewitalizuje włosy, zapobiegając ich łamaniu. Amarantus odżywia, ułatwia rozczesywanie włosów, tworzy film ochronny. Gliceryna nawilża włosy i skórę, łagodzi podrażnienia. Dzięki stosowaniu mgiełki włosy są odpowiednio nawilżone, zdrowe, pełne blasku, nie puszą się.

SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem wstrząsnąć. Dokładnie spryskać włosy i skórę głowy przed ekspozycją słoneczną, nie spłukiwać, ułożyć fryzurę. Stosować na mokre lub suche włosy. W przypadku długiej ekspozycji słonecznej lub po zmoczeniu włosów należy ponownie spryskać włosy. Można stosować do codziennej, letniej ochrony włosów i koloru, jak również podczas słonecznych wakacji. Nie obciąża włosów.

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków do włosów Seboradin Sun!

Aby wygrać jeden z trzech zestawów kosmetyków do włosów Seboradin Sun należało odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Wymień 3 składniki aktywne kuracji Seboradin Sun i napisz jakie działanie mają na włosy. Odpowiedzi szukaj na stronie marki Seboradin – seboradin.pl

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej przedstawiamy nagrodzone wypowiedzi.

Paulina D.: Dawno, dawno temu, w królestwie Skóry Głowy żyły sobie włosy. Jednak ich nosiciel był bardzo aktywny latem, co skutkowało ogromnymi zniszczeniami. Dlatego król Wielki Włos Cebulka ogłosił, że nagrodzi bogactwami rycerza, który zapobiegnie kolejnym zniszczeniom w królestwie. Wielu rycerzy próbowało, król już tracił nadzieję, gdy przyjechał niepozorny magik z równie niepozornymi buteleczkami i tubkami. Nasz skryba zanotował dialog, który wtedy się wywiązał.
– Podróżniku, co dla nas przywiozłeś?- z zainteresowaniem spytał król.
– Seboradin Sun, Panie. – magik podał buteleczki królowi. – Grarantuję, że magiczne ingrydiencyja zawarte w tych oto eliksirach zapewnią królestwu dobry stan.
– No dobrze, magu – król dalej oglądał opakowania. – A czymże są owe zachwalane przez Ciebie składniki?
– Już tłumaczę, o Najwspanialszy. Wymienię tylko cześć dóbr, bo nie sposób opisać wszystkie. Jednym z nim jest ekstrakt z marchwi, który nawadnia oraz zapewnia ochronę. Kolejnym składnikiem jest ekstrakt z bambusa, który działa przeciwzapalnie, przeciwstarzeniowo oraz zapobiega podrażnieniom.
– A trzeci składnik? – z nadzieją spytał władca.
– Naszą magiczną miksturę wieńczy olej macadamia, który poza nawilżeniem dba też o to, by włosy się nie łamały.

Król wstał. Natychmiast kazał wybróbować Seboradin Sun. Co było dalej? Królewstwo zostało odbudowane, włosy więcej się nie niszczyły, a magik dostał od króla tyle złota, ile sam waży.

Iwona W.: Ta wspaniała seria Seboradin Sun zawiera same witaminy których potrzebują nasze włosy oraz skóra głowy, trzy cudowne i naturalne składniki (a to jest najważniejsze) to:

– Amarantus, który dba o nasze włosy odżywia je i ułatwia rozczesywanie, co pomaga zwłaszcza rano 🙂 dzięki temu od rana nie musimy się denerwować włosami które nie chcą się rozczesać i ułożyć 🙂 a wręcz przeciwnie staje się to miłym akcentem dnia i dzięki pięknym włosom rozpoczynamy dzień z uśmiechem na ustach 🙂

– Karczoch, który nadaje połysk, zapobiega łamaniu czyli rewitalizuje nasze włosy, ma zbawienny wpływ przy np moim aktywnym dniu szczególnie latem , kąpiele w morzu czy basenie, promienie słoneczne, piasek z plaży,  nurkowanie ( czyli cały strój nurkowy , odbija się to na włosach , które się łamią , plączą itp.), tak naprzemiennie włosy schną i ponownie się moczą .

– Gliceryna , która nawilża i łagodzi podrażnienia jest zbawienna wieczorem po ciężkim i aktywnym dniu daje odpocząć włosom oraz skórze głowy.

– do tego filtry UV , które chronią przed słońcem, dzięki nim kolor włosów nam nie płowieje, nie puszymy się 🙂 i nie wysuszamy 🙂 a to niestety dzieje się latem 😛

Tak przedstawia się mój dzień i kosmetyki Seboradin Sun 🙂
Podsumowując w jednym zdaniu : Relaks dla mnie i dla mojej głowy 🙂

Martyna B.: Bogactwo dobroczynnych składników w Seboradin Sun odnajduje,
ta linia piękne włosy na letniej plaży obiecuje!
Olej z marchwi włosy regeneruje,
przed niekorzystnym działaniem promieni UV ratuje!
Ekstrakt z bambusa działanie przeciwzapalne wykazuje,
podrażnienia nokautuje
ochronę koloru włosów  gwarantuje!
Gliceryna potężną dawkę nawilżenia włosom funduje,
Kompleks inuliny elastyczność funduje,
Olej macadamia przed łamliwością włosów nas ratuje,
Mleczko koksowe włosy kondycjonuje!
Dzięki Seboradin Sun piękne włosy będę miała,
na plaży będę płeć męską zachwycała!
Słońce moich kosmyków nie będzie wysuszało,
kondycji moich włosów nie będzie pogarszało!
Z Seboradin Sun na plaży będę się wylegiwała
i sprężystymi włosami będę wszystkich dookoła zachwycała!

Gratulujemy!