NAGRODY NAJNOWSZE Życie z alergią

Nagroda: Poczuj świeżość na wiosnę z dezodorantami marki CD!

dezodoranty CD

Wiosna pachnie świeżością, która dodaje pewności siebie i energii. Wraz z marką CD przygotowaliśmy konkurs z zestawami dezodorantów o zapachu lilii wodnej do wygrania. Razem z nami poczujcie świeżość na wiosnę!

Naturalna świeżość i ochrona

Dezodoranty marki CD o zapachu kwiatu lilii wodnej zapewniają długotrwałe odświeżenie skóry. Skuteczny system zapobiegający przykremu zapachowi daje 24-godzinną ochronę. Dzięki dezodorantom każda kobieta ma uczucie wypielęgnowanej skóry. Delikatny zapach lilii wodnej daje poczucie odświeżenia skóry, jak i wewnętrznej harmonii.

Spray, deo atomizer oraz roll on nadają się do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Produkty zostały przebadane dermatologicznie, są także odpowiednie dla wegan.
Produkty zostały stworzone zgodnie z prawem czystości CD – zgodnie z nim kosmetyki inspirowane naturą gwarantują świadome pominięcie kontrowersyjnych składników.

Zgodnie z zasadą CD Reinheitsgebot®, produkty zawierają:
0% Olejów mineralnych
0% Silikonów
0% Parabenów
0% Barwników
0% Składników pochodzenia zwierzęcego
Dodatkowo marka CD angażuje się we wspieranie i badanie metod testowania stanowiących alternatywę dla testów na zwierzętach.

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw dezodorantów marki CD o zapachu lilii wodnej!

Aby wygrać jeden z trzech zestawów dezodorantów marki CD o zapachu lilii wodnej, wystarczyło kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaki jest twój sposób na świeżą skórę w wiosenne dni?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy nagrodzone wypowiedzi.

Milena H. Od zawsze i niezmiennie uważam, że świeżą, promienną skórę uzyskujemy już od podstaw. To znaczy, że nie możemy pomijać tych podstawowych rzeczy, takich jak: codzienny demakijaż twarzy, nawilżanie skóry, poprzez kremy ale również właśnie od podstaw czyli jej nawilżanie i od środka.
1. Woda w dużych ilościach, szczególnie podczas przesilenie wiosennego, by mieć świeżą skórę.
2. Po zimie skóra twarzy ale i całego ciała jest szorstka, pokryta była grubą warstwą ubrań a więc nie dochodziło do niej słońce, marzła, była narażana na zmiany temperatur. Tu samo nawodnienie może nie wystarczyć. Należy sięgnąć po pilingi. Zarówno te sklepowe, jak i może przede wszystkim te własnej roboty. Naprawdę mogą zdziałać cuda. Skóra odzyska swój blask.
3. Jeśli z cerą bardzo źle to warto użyć maseczek, tych bomb witaminowych dla cery.
4. Oczywiście zażywamy też bomby witaminowe w postaci warzyw i owoców. Unikamy cukru sztucznego i używek. Na wiosnę modnie rzucić palenie by nam więcej skóry nie niszczyło. Dieta to podstawa: ryby, zielona herbata. No można znaleźć mnóstwo produktów z antyoksydantami.
4. Moja mama zawsze powtarza, że wszystko można uratować i jeśli potrzebujemy przyspieszonego sposobu na blask naszej skóry: to pijmy siemię lniane. Mnóstwo witamin, kwasów tłuszczowych. Przy okazji zadbamy też o włosy i paznokcie.
Siemię lniane i jego składniki pomogą nam uelastycznić, zregenerować skórę. Spożywanie tego produktu sposoduje, że nasza skóra na wiosnę będzie promienna i rozświetlona!
i możemy zapomnieć też o krostkach.

A więc stosując się do wyżej wymienionych zaleceń wiosna nie będzie nam straszna a twarzy nie będziemy ukrywać pod tonami makijażu, jak to mamy z zwyczaju zimą.

Krystyna H. Wiosna! – tak oczekiwana przez wszystkich, bo przecież to najpiękniejsza pora roku. Cała przyroda budzi się do życia, w powietrzu czuć świeży zapach pierwszych kwitnących kwiatów, zieleni. My też czujemy lekkość, radość, ale żeby ona była jeszcze większa, musimy zadbać o świeżość naszego ciała. Dopomoże nam w tym codzienna higiena i systematyczne używanie dezodorantów, które skutecznie chronią przed nieprzyjemnym zapachem potu. Tylko dezodoranty, które zapewniają długotrwałe odświeżenie, dają
poczucie każdej z nas pewności siebie i uczucie wypielęgnowanej skóry.

Anna Ł. Mój sposób na świeżą skórę zaczyna się od jej dokładnego umycia,
bowiem właśnie wiosną wszystko wkoło budzi się na nowo do życia.
Więc i skóra, zwłaszcza w wiosenne dni, orzeźwienia potrzebuje:
dzięki niej oraz sprawdzonym kosmetykom od razu lepiej się czuję.
Peeling i maseczka zapewniają mej skórze oczyszczenie.
do tego lekki krem i rozjaśniacz, by zniknęły zimowe cienie.
Lecz najważniejsze w tym mym przepisie
są ruch, pozytywne myślenie oraz życie.
Właśnie tego bardzo potrzeba,
by skóra pozostała „jak trzeba”.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Komentarze

Milena H.

4 lata temu

SUPER!!! Dziękuję 🙂

Zostaw komentarz