bielizna nocna Dermasova

Bielizna nocna wpływa korzystnie na skórę, ponieważ została uszyta z materiału Evolon®, który wykazuje właściwości antyroztoczowe, antybakteryjne oraz zapobiegające rozwojowi grzybów ze względu na wykorzystanie włókien srebra.

Badania naukowe wykazały, iż w przypadku skóry atopowej kluczową rolę odgrywa profilaktyka antyroztoczowa oraz antybakteryjna.  Pozwala ona wykluczyć nadkażenia, m.in. bakteryjne, które często towarzyszą atopowemu zapaleniu skóry.

Evolon®, z którego wykonano bieliznę nocną DERMASOVA, „oddycha”, jest miły i miękki w dotyku oraz nie powoduje podrażnień.  Materiał charakteryzuje się wysoką odpornością na wielokrotne pranie w wysokich temperaturach.

Twoje dziecko choruje na AZS, alergię lub zmaga się ze schorzeniem dermatologicznym? Weź udział w naszym konkursie. Mamy do rozdania dwie piżamki wykonane z materiału Evolon® (rozmiar 98/104). Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

piżamy dla alergika

Jakie certyfikaty potwierdzają skuteczność antyroztoczową materiału Evolon®? Podpowiedź znajdziecie w boksie produktowym.

Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Skuteczność antyroztoczową Evolon® dla alergików potwierdzają certyfikaty wydane przez ECARF (Fundacja Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami) oraz TÜV NORD, jak również wyniki badań przeprowadzonych przez niezależne instytucje: Hygiene-Institut des Ruhrgebiets, Gelsenkirchen (Niemcy), IBT Reference Laboratory (USA). Właściwości antybakteryjne materiału zostały pozytywnie ocenione przez Hohenstein Research Institute, Bönnigheim (Niemcy).
Evolon® nie zawiera szkodliwych substancji i nadaje się do kontaktu ze skórą dziecka, co potwierdza nadany mu znak Öko-Tex®”

Piżamki antyatopowe firmy DERMASOVA wędrują do:

  • Zofii P. z Nowego Sącza
  • Agnieszki B. z Krakowa.

 

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Tekst sponsorowany