freepik, grafika partnera

Medycyna estetyczna jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin. Dostępne są coraz nowsze technologie i urządzenia, których zastosowanie przynosi doskonałe rezultaty przy stosunkowo niewielkich kosztach i znikomych dolegliwościach bólowych. Zabiegi wykonywane w ramach medycyny estetycznej są również coraz mniej inwazyjne i obarczone minimalnym ryzykiem. W wielu przypadkach nie wymagają już wielu dni trudnej rekonwalescencji jak jeszcze kilka lat temu. Poznaj nowoczesne i zaawansowane zabiegi, które Cię odmienią i sprawią, że poczujesz się wyjątkowo.

Medycyna estetyczna w CMED – zabiegi na najwyższym poziomie

Wraz z galopującym rozwojem i jednoczesnym zainteresowaniem zabiegami z zakresu medycyny estetycznej powstaje coraz więcej gabinetów i klinik oferujących tego typu zabiegi. Jednak nie każde z tych miejsc jest placówką, w której oferowane są bezpieczne procedury, wykonywane przez wykwalifikowane osoby, co może mieć fatalne skutki. Dlatego decydując się na zabieg, należy wybierać tylko sprawdzone miejsca, o nieposzlakowanej opinii i najwyższych ocenach wystawionych przez usatysfakcjonowanych z usług Pacjentów.

Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej CMED to renomowana placówka skupiająca w swoim zespole doświadczonych i utytułowanych specjalistów, którzy słyną z indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta, dyskrecji oraz doboru najlepszej opcji zabiegu do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu każda Osoba opuszczająca naszą Klinikę jest zadowolona i wraca w celu wykonania kolejnych procedur.

Co wyróżnia zabiegi przeprowadzane w CMED?

Nasza placówka charakteryzuje się nieustannym dążeniem do doskonałości i unowocześniania zarówno sprzętu, za pomocą którego wykonujemy wszystkie procedury, jak i oferty wykonywanych zabiegów. Dzięki wielu możliwościom i metodom osiągnięcia danego efektu zawsze dobieramy daną terapię indywidualnie do potrzeb i stanu każdego Pacjenta. Najwyższe kwalifikacje, doświadczenie i empatia, które wyróżniają naszych specjalistów, pozwalają znaleźć metodę, dzięki której zamierzony efekt i cel zabiegowy staje się rzeczywistością.

Urządzenia i technologie stosowane podczas zabiegów medycyny estetycznej w CMED powodują, że wykonywane przez nas procedury są skuteczne, możliwie najmniej inwazyjne i w wielu przypadkach bardzo komfortowe. Działania, które jeszcze do niedawna były bolesne lub wymagały długiej rekonwalescencji, dziś możliwe są do przeprowadzenia w sposób bezpieczny, bezbolesny i komfortowy. Nasi Pacjenci poza pełnym profesjonalizmem mogą również liczyć na przystępne ceny, komfortową obsługę, dogodne terminy wizyt oraz pełną dyskrecję.

Zabiegi medycyny estetycznej

freepik, grafika partnera

Zabiegi oferowane w ramach medycyny estetycznej w CMED

W ramach oferty CMED w zakresie medycyny estetycznej wykonywane są procedury odmładzające, rewitalizujące, modelujące, ujędrniające i nawilżające. To pełen wachlarz zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej oraz różnego rodzaju najwyższej jakości preparatów witaminowych i upiększających.

Poza standardowymi i skutecznymi zabiegami w Śląskim Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej wykonywane są też nowoczesne procedury pojawiające się również w renomowanych ośrodkach medycyny estetycznej na świecie. To m.in. peptydowa terapia włosów Dr Cyj Hair Filler, profesjonalna procedura liftingująca Pink Peel i Hydro Peel, usuwanie przebarwień metodą Mela Peel czy uzupełnienie i odmłodzenie  poprzez zastosowanie najnowocześniejszych preparatów kolagenowych.

Ponadto CMED specjalizuje się w wykonywaniu zaawansowanych peelingów, mikrodermabrazji, mezoterapii, hydroelektroforezy, oxyendodermii i oxyneedlingu z wykorzystaniem najskuteczniejszych urządzeń i certyfikowanego sprzętu. Dzięki temu są to procedury bezpieczne i wykonane na najwyższym poziomie.

Kompleksowa odmiana w CMED – postaw na jakość i profesjonalizm

Niekiedy zdarza się, że wykonanie nawet kilku zabiegów nie pozwala na uzyskanie tak spektakularnych rezultatów, jak można byłoby się spodziewać, a upragniona zmiana przynosi minimalne zmiany. Co zrobić, by osiągnąć naprawdę wyjątkowy efekt, poczuć się lepiej, pozbyć niechcianych defektów lub zatrzymać czas?                                                                   

Najlepszym wyjściem jest skorzystanie z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej specjalnie dobranych przez jednego z naszych specjalistów, który szczegółowo określi potrzeby danego Pacjenta i dobierze najskuteczniejsze dla Niego zabiegi. Tylko w ten sposób zaplanowana terapia pozwoli osiągnąć wymarzone efekty, pozbyć się kompleksów i w pełni cieszyć każdym nadchodzącym dniem.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji wizyty konsultacyjnej. Z przyjemnością odpowiemy wyczerpująco na wszystkie Państwa pytania i chętnie dobierzemy zabiegi najlepsze dla danej Osoby.