MojeAlergie.pl - serwis dla alergików

Moje Alergie - serwis dla alergików

Menu

Leszek Blanik i Robert Korzeniowski – „Aktywni z astmą”


Aktywni z astmą

22 stycznia 2011 r. odbyła się bezpłatna konferencja „Aktywni z astmą”, na której razem z mistrzami olimpijskimi dotkniętymi astmą – Leszkiem Blanikiem oraz Robertem Korzeniowskim, specjaliści ze świata medycyny, nauki i sportu odpowiadali na pytanie, jak radzić sobie z astmą nie rezygnując z aktywności fizycznej.

Według najnowszych trendów medycznych, aktywni z astmą mają większe szanse na przezwyciężenie objawów chorobowych i pełną integrację społeczną.

Leszek Blanik i Robert Korzeniowski – aktywni z astmą

Celem konferencji organizowanej przez fundację Roberta Korzeniowskiego Sportowa Polska było przekazanie niezbędnych informacji, jak całkowicie bezpiecznie zaktywizować dzieci w wieku szkolnym chorujące na astmę, do udziału w zajęciach w-f, jak równolegle łączyć leczenie astmy nie wykluczając aktywności fizycznej i uprawiania sportu na poziomie szkolnym. Astma jest bowiem obecnie najczęstszą chorobą przewlekłą u dzieci i młodzieży, powodem rezygnacji z zajęć alergicznych dzieci z astmą. ruchowych aż 70%

Ads code goes here

aktywni z astmaNasi mistrzowie olimpijscy, którzy prowadzili konferencję sami od dzieciństwa borykają się z problemem astmy, co nie przeszkadza im odnosić w sporcie sukcesy na poziomie światowym. Są aktywni z astmą i dają dobry przykład innym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie przegap!

Alergia na cynamon – przyprawy korzenne to silne alergeny

Zamknij