Łańcuszki na komunię
Fotografia dostarczona przez partnera

Łańcuszek na komunię

Zbliżający się maj to tradycyjnie czas komunii. Wybierając się na tak ważną uroczystość, nie możemy zapomnieć o zakupie prezentu. Komunia to dla dziecka duże przeżycie. Wręczany podczas uroczystego obiadu podarunek to sprawdzony sposób na sprawienie mu przyjemności. 

Prezenty ze srebra lub złota na komunię stały się tradycją. Pięknie wykonane ozdoby mają nie tylko zachwycać wyglądem, ale też być ważną pamiątką uroczystych chwil. Ponadczasowość łańcuszków wykonanych z metali szlachetnych sprawia, że chętnie po nie sięgamy. Gwarantują one nie tylko odpowiednią estetykę wyrobu jubilerskiego, ale również trwałość i niezmienność.

Łańcuszki na komunię z medalikiem

Złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej to najczęściej wręczany prezent na komunię. Medalik symbolizuje powierzenie dziecka w Jej opiekę. Doskonale koresponduje z religijnym charakterem uroczystości. Biżuteria wręczona z okazji komunii będzie pięknym i uniwersalnym dodatkiem do ubioru. Symboliczna i emocjonalna wartość takiej pamiątki jest nie do przecenienia. Noszony medalik komunikuje wiarę i poglądy. Nie mniejszym powodzeniem cieszą się łańcuszki ze srebra. To również absolutna klasyka, która zachwyca jakością.

Łańcuszek z okazji pierwszej komunii z krzyżykiem

Utarło się, że dziewczynkom na komunię wręcza się łańcuszek z medalikiem, a chłopcom z krzyżykiem. Biżuteria komunijna dla chłopców jest zazwyczaj bardziej minimalistyczna. Próżno szukać przesadnych form czy zdobień. Nieodmiennie prym wiodą proste i powściągliwe wzory, które przypadną do gustu zarówno chłopcu, jak i mężczyźnie. Łańcuszek z krzyżykiem to prezent, który jest z obdarowanym przez długie lata. 

Personalizowany łańcuszek z medalikiem

Możliwość umieszczenia grawerunku na rewersie medalika sprawia, że upominek wskrzesi wspomnienia o doniosłym wydarzeniu z dzieciństwa. Przypomni emocje i bliskich zgromadzonych na wyjątkowej uroczystości. Najczęściej grawerowane jest imię dziecka i data wydarzenia. Personalizacja sprawi, że łańcuszek z medalikiem będzie unikatowy i idealnie dopasowany do okazji.

Łańcuszki w zestawie

Nie tylko medalik lub krzyżyk możemy dołączyć do łańcuszka. Doskonałym pomysłem na kompletny prezent komunijny jest wręczenie go w odpowiednio zaprojektowanym pudełku. W takim pudełku znajduje się ozdobna, metalowa tabliczka, na której mamy możliwość umieszczenia dowolnej dedykacji. Tak dopasowany do okazji prezent będzie wyjątkową pamiątką.

Personalizowane łańcuszki dostępne są na stronie: alechrzest.pl