Jak nosić skórę

Skóra, na szczęście także ta ekologiczna, uzyskana bez cierpienia zwierząt, będzie bardzo modna tej jesieni. Dotyczy to nie tylko tak oczywistych wyborów jak ramoneska, ale sukienek, spódniczek, spodni i szortów. Jak nosić skórę?

Jak nie wyglądać w skórze wulgarnie?

Skórzane spodnie czy spódnica wielu osobom kojarzą się z ofertą odzieży w sex shopach. Owszem, w tego typu sklepach można kupić takie ubrania, ale nie muszą one wyglądać wulgarnie, jeśli je dobrze wystylizujemy. Czy wiesz, jak to zrobić? My spieszymy z podpowiedzią.

Postaw na górę, która złagodzi skórzany dół

Pamiętaj, że skóra nie lubi przesady. Zatem, gdy zakładasz skórzaną spódnicę, szorty czy spodnie, postaw na zwykłą bluzkę i jeansową kurtkę. Gdybyś do skórzanych spodni założyła obcisłą ramoneskę, wielu osobom mogłoby się to skojarzyć z zestawem z sex shopu, a nawet z najstarszym zawodem świata.

Skórzana spódnica do biura? Czemu nie!

Po drugie, stawiaj na prostotę. Elegancka, biała koszula wpuszczona w skórzaną spódnicę ołówkową, wygląda dość grzecznie. Możesz w takim zestawie pójść do pracy w biurze czy urzędzie. Nie ma bowiem w nim nic wulgarnego.

Jak wystylizować skórzaną spódnicę na randkę?

Podobnie sytuacja ma się ze skórzanymi spodniami. Jeśli zakładasz je na randkę, możesz zaszaleć z kolorem koszuli i postawić na czerwień wpuszczoną do spodni. Koszula jest elegancka i nie kojarzy się z wyzywającym strojem, ale jej kolor jest już typowo randkowy.  Nie wyglądasz w takim zestawie jak grzeczna urzędniczka. Jednocześnie nie budzisz skojarzeń z najstarszym zawodem świata.

Jak nosić skórzane sukienki?

Jak nosić skórzane sukienki, które także są modne w tym sezonie? To może wydawać się najtrudniejsze do ogrania ubranie. Niemniej, gdy zwyczajnie idziesz na miasto, załóż do takiej sukienki balerinki zamiast szpilek. Na górę w chłodniejszy dzień możesz zarzucić jeansową kurtkę. Tej nie można bowiem odmówić uroku.