Alergia u dzieci POKÓJ I ZABAWKI

Wyrzuć bakterie i roztocza z łóżka Twojego dziecka!

Wyrzuć bakterie i roztocza z łóżka Twojego dziecka!

Taka poduszka może równie chronić Twoje Dziecko przez bakteriami i roztoczami, pod warunkiem, że jest to SOVA Poduszka-Klin, uszyta z materiału Evolon®.

SOVA Antyroztoczowa Poduszka-Klin zapewnia trwałą ochronę przed alergenami wytwarzanymi przez roztocza kurzu domowego. Ma dodatkowo właściwości antybakteryjne.

Pokrowiec SOVA Poduszka-Klin wykonany jest z materiału Evolon® (waga 130 g/m2, zawartość włókien srebra 5%) – bariery ochronnej dla roztoczy i ich odchodów (alergenów) o dodatkowych właściwościach antybakteryjnych. Specjalna technologia uszycia pokrowca zabezpiecza przenikanie alergenów również na szwach oraz w okolicach zamka błyskawicznego.

Skuteczność Evolon® dla alergików potwierdzają certyfikaty wydane przez ECARF (Fundacja Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami) oraz TÜV NORD, jak również wyniki badań przeprowadzonych przez niezależne instytucje: Hygiene-Institut des Ruhrgebiets, Gelsenkirchen (Niemcy), IBT Reference Laboratory (USA). Evolon® zatrzymuje ok. 97% cząstek o średnicy 1,0 mikrometra (odchody roztoczy są znacznie większe:10-40 mikrometrów). Przepuszczalność powietrza wynosi 20,0 l / (dm2 * min).

Wyrzuć bakterie i roztocza z łóżka Twojego dziecka!

Evolon® otrzymał znak Oeko-Tex (norma 100, I klasa produktu), który zapewnia, że jest on wolny od szkodliwych substancji i może mieć kontakt ze skórą dziecka.

To obecność 5% włókien srebra decyduje, że Evolon® jest skuteczny w walce z bakteriami. Właściwości antybakteryjne materiału zostały pozytywnie ocenione przez Hohenstein Research Institute, Bönnigheim (Niemcy).

Dzięki temu SOVA Poduszka-Klin zalecana jest wprzypadku występowania takich dolegliwości jak: zapalenie ucha, przeziębienia i inne infekcje dróg oddechowych.

SOVA Poduszka-Klin sprawia, że główka dziecka jest ułożona nieco wyżej niż reszta ciała. Ta zalecana prze wielu pediatrów pozycja sprzyja oddychaniu i trawieniu. Idealnie sprawdza się podczas stanów przeziębieniowych, ponieważ kąt nachylenia główki ułatwia dziecku oddychanie. Dzięki niej katary nie będą już takie straszne!

SOVA Poduszka-Klin jest podsumowaniem moich doświadczeń jako Mamy dwóch Alergików. Proponuję Mamom Alergików i nie-Alergików produkt o sprawdzonym działaniu antyroztoczowym oraz zapobiegającym rozwojowi grzybów i bakterii – właściwości Evolon® w tym zakresie nie budzą żadnych wątpliwości.

Jedną z najważniejszych cech SOVA Poduszka-Klin jest fakt, że bez obawy dla jej użytkowych wartości pokrowiec można prać nawet w 95 stopniach, co skutecznie zabija bakterie i roztocza.

Magdalena Gruszczyńska
Ambasador Marki SOVA
alergsova.pl

Komentarze

Krzysztof Wicha

5 lat temu

Usuwanie roztoczy, ich alergenów z materacy i innych stałych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego warto uzupełnić o ozonowanie całego pokoju. Damy radę nie tylko alergenom w miejscach, które wzięliśmy na cel, ale też tym przyczajonym w miejscach, gdzie nie docieramy odkurzaczem, mopem lub szmatą – a wszystko bez detergentów, bo one też emitują alergeny i trzeba po nich sprzątać!
Vha
http://ozonnazdrowie.blog.pl

Zostaw komentarz