prezenty na Mikołajki

Mikołajki to wyjątkowy dzień. Nie tylko najmłodsi czekają na prezenty. W przypadku alergików, z prezentami musimy uważać, by nie popełnić gafy i nie wylądować na szpitalnym oddziale z nagłym atakiem alergii. Postanowiliśmy przygotować listę bezpiecznych upominków. Jakie prezenty na Mikołajki podarować alergikom?

Prezenty na Mikołajki

Do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, ale zanim nadejdą, czekają nas długo wyczekiwane Mikołajki. Dla dzieci, 6 grudnia to dzień, na który czekają cały rok. Prezenty są miłym akcentem święta. Opiekunowie alergików zapewne zastanawiają się, co im podarować. Dziś podpowiadamy, gdyż pewnie są wśród nas tacy, którzy zapomnieli o zakupie upominków lub zaplanowali to na ostatnią chwilę. Prezenty niekoniecznie muszą być rzeczowe, dlatego w naszym zestawieniu znalazły się także nieco inne ich formy. Koniecznie zapoznajcie się z naszą prezentową listą, która na pewno was zainspiruje.

Zestaw kosmetyków hipoalergicznych

Alergia wcale nie musi przeszkodzić w wykonaniu makijażu. Każda kobieta będzie zachwycona kosmetykami, nawet alergiczka. Wystarczy, że wybierzemy bezpieczne dla skóry alergicznej, kosmetyki hipoalergiczne, które nie uczulają. Znane marki oferują tego typu kosmetyki kolorowe i do pielęgnacji ciała. Udajmy się do ulubionej drogerii i zapytajmy o takie produkty. Gwarantujemy, że wybór jest szeroki, a i specjalne zestawy świąteczne znajdziemy bez problemu. Pięknie zapakowane pudełka, w których ukryte zostały paletki, szminki czy kremy, z pewnością zrobią ogromne wrażenie na Mikołajki.

Bilety na koncert

Wspominając o prezentach, nie możemy pominąć o tych bardziej wyjątkowych, które każdy na długo zapamięta. Zamiast kolejnej pary skarpetek czy pudełka czekoladek, możemy podarować bilety na koncert ulubionego zespołu. To idealne rozwiązanie dla miłośników dobrej muzyki. Nawet w okresie przedświątecznych organizowanych jest wiele ciekawych koncertów. Bilety wsadzone do kartki świątecznej będą fantastyczną niespodzianką, a wrażenia z koncertu nie do opisania. Właśnie takie upominki pamięta się najbardziej.

Wejściówki do pokoju zagadek

Alergikowi możemy podarować coś równie ciekawego, jak bilety na koncert, a mianowicie wejściówki do pokoju zagadek. Tajemnicze miejsce, pełne przedmiotów, jest pokojem, z którego należy się jak najszybciej wydostać. Liczy się nie tylko czas, lecz inteligencja i kreatywne myślenie. Fani zagadek będą zachwyceni takim prezentem. Do pokoju zagadek może wejść nawet kilka osób, by wspólnie odnaleźć rozwiązanie.

Praktyczne gadżety elektroniczne

MikołajkiMężczyźni będą zadowoleni z prezentów, które nie dość, że są praktyczne, to jeszcze efektowne. Chodzi o oryginalne gadżety elektroniczne. Mini głośnik, przenośny dysk czy miniaturowy komputer, wyglądający niczym karta kredytowa to tylko niektóre propozycje. Panowie uwielbiają tego typu zabawki, którymi mogą pochwalić się przed kolegami. Informatycy i fani nowoczesnych technologii docenią takie, mikołajkowe prezenty.

Katarzyna Antos