Ciąża i dziecko

Materac Ramen – innowacja w świecie materacy dla niemowląt

Materac Ramen

Fotografia pochodzi z pl.mokee.eu

Twoje dziecko spędzi w łóżeczku do 18 godzin dziennie w ciągu pierwszych tygodni swojego życia. Tak naprawdę będzie żyło na swoim materacu. Wybór odpowiedniego materaca jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie podejmujesz przed narodzinami dziecka. Pamiętaj, że dobry materac jest niezbędny dla bezpieczeństwa i komfortu Twojego dziecka.

materac do łóżeczka
Fotografia pochodzi z pl.mokee.eu

Upewnij się, że jest idealnie dopasowany!

Jest to pierwsza, niezwykle ważna rzecz, jaką warto sprawdzić – materac musi być idealnie dopasowany do łóżeczka. Nigdy nie kupuj materaca za małego lub za dużego. Po włożeniu materaca do łóżeczka wszystko powinno do siebie idealnie pasować. Aby mieć pewność, że wszystko się dobrze ze sobą komponuje, warto kupić łóżeczko razem z materacem.

łóżeczko z materacem
Fotografia pochodzi z pl.mokee.eu

Innowacja w świecie materacy dla niemowląt

Materac Ramen od moKee jest prawdopodobnie najbezpieczniejszym, najczystszym i najbardziej komfortowym materacem na rynku. Jest on wykonany z zaawansowanego technologicznie japońskiego polimeru spożywczego, przeznaczonego do kontaktu z żywnością, który przypomina w pewien sposób makaron. Tkana sieć twardych „makaronów” tworzy ten przełomowy i 100% oddychający materac. Dziecko może przez niego oddychać, co również przyczynia się do zmniejszenia ryzyka śmierci łóżeczkowej.

materace dla niemowląt
Fotografia pochodzi z pl.mokee.eu

 

 

Stop roztoczom

Materac Ramen nie wchłania wilgoci! Jego struktura zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Jego wnętrze można prać pod prysznicem, co czyni go najbardziej higienicznym na rynku. Pokryty jest również miękką poliestrową powłoką, którą można łatwo zdjąć i wyprać. Oddychająca konstrukcja z włókien powietrznych pomaga również w regulacji temperatury.

materac antyroztoczowy
Fotografia pochodzi z pl.mokee.eu

 

Materac moKee jest o wiele bardziej oddychający niż inne materaca, a wszystko dzięki temu, że struktura rdzenia materaca nie jest lita, jak w innych materacach. Daje on przyjemne uczucie unoszenia się w powietrzu.

Ramen to świetna inwestycja. Dzięki niemu dziecko dosłownie uniesie się w powietrzu i będzie miało wyjątkowo relaksujący oraz trwały sen. Na zdrowie!

 

Materac moKee
Fotografia pochodzi z pl.mokee.eu

 

Poznaj pozostałe produkty dla niemowląt i starszych dzieci, które znajdziesz w sklepie moKee: pl.mokee.eu

Komentarze (7)

ula

2 lata temu

Taki oddychający materac to prawdziwe ułatwienie.

judyta

2 lata temu

Super, że istnieją materace dla dzieci, które tak łatwo można utrzymać w czystości.

tosia

2 lata temu

Taki oddychający materac to świetna sprawa dla każdego maluszka:)

doredos

2 lata temu

Dobrze, aby materac był oddychający i nie namnażały się na nim roztocza wywołujące alergię. Trzeba dbać o zdrowie dziecka od samego początku.

lilka

2 lata temu

Solidny materac to podstawa. Na tym nie należy oszczędzać, bo maluszek będzie się męczył, a my wraz z nim.

miriam

2 lata temu

O proszę, materac z polimeru spożywczego – brzmi ciekawie:)

dobrusia

2 lata temu

Dobrze, że na rynku są takie oddychające materace.

Komentarze są wyłączone.