filtry do nosa

Smog i alergie to obecnie problemy wielkiej skali. Na całym świecie zmagamy się z narastającym zanieczyszczeniem i licznymi alergenami, które uprzykrzają nam życie. Nic dziwnego, że powstają coraz to nowe sposoby na ich niwelowanie. Jednym z nich są filtry do nosa WoodyKnows® Super Defense. Co to takiego? Czy filtry nosowe są skuteczną ochroną, nie tylko dla alergików?

W świecie smogu i alergii

Alarmy smogowe stały się czymś tak oczywistym jak systemy pogodowe. Z pomocą odpowiednich aplikacji możemy w każdej chwili poznać stan powietrza. Zupełnie jak stan pyłków, o czym mówi nam kalendarz pylenia, doskonale znany każdemu alergikowi. Zanieczyszczenie powietrza oraz pyłki traw i drzew, czy inne alergeny wziewne nie sprzyjają zdrowiu człowieka. Mają negatywny wpływ przede wszystkim na układ oddechowy, co może prowadzić do rozwoju wielu schorzeń, w tym astmy. Dodatkowo zanieczyszczone powietrze oddziałuje na skórę czy samopoczucie. Objawy alergii utrudniają codzienne funkcjonowanie. Zabierają radość z aktywności na zewnątrz czy przebywania we własnym domu. W końcu kurz, sierść psa czy kota i związane z nią objawy alergii każdego mogą wyprowadzić z równowagi. Dlatego niezwykle ważna jest walka z takimi problemami współczesnego świata i ochrona zdrowia. Dotyczy ona nie tylko osób, które zmagają się z alergią, ale każdego z nas.

Filtry do nosa – skuteczna ochrona nie tylko dla alergika

Filtry do nosa WoodyKnows® Super Defense to propozycja dla każdego, kto chce cieszyć się czystym powietrzem. Biorąc pod uwagę ilość zanieczyszczeń oraz alergenów obecnych w powietrzu, takie rozwiązanie jest jak najbardziej odpowiednie dla osób uczulonych. Nie tylko chroni układ oddechowy przed przedostaniem się do niego pyłków, ale również pozwala łagodzić dolegliwości alergiczne. Filtry nosowe neutralizują alergeny oraz smog. Zatrzymują wszelkie pyłki oraz inne alergeny wziewne takie jak sierść kota i psa, pleśnie czy grzyby. Dodatkowo także aerozole atmosferyczne, takie jak PM10 i PM2.5, a nawet bakterie i zarazki. Tego typu filtry stanowią więc doskonały środek ochronny również dla osób zdrowych, które nie chcą w przyszłości mieć styczności z alergią. Dzięki nim płuca mogą oddychać czystym powietrzem, wolnym od smogu i alergenów.

Jak działają filtry do nosa?

Jak sama nazwa wskazuje, filtrują wdychane przez nas powietrze z wszelkich zanieczyszczeń, w tym alergenów wziewnych. Pyłki czy zarazki zatrzymują się na warstwach filtrujących. To właśnie odpowiednie warstwy zapewniają skuteczną ochronę przed smogiem i alergenami. Filtry do nosa zawierają parę filtrów włókninowych w białym kolorze oraz parę czarnych wypełniaczy. Wystarczy umieścić filtry nosowe w nozdrzach, by cieszyć się czystym powietrzem. Filtry do nosa WoodyKnows® Super Defense mogą być stosowane już u dzieci od 3. roku życia. Od najmłodszych lat możemy więc zadbać o ich zdrowy oddech. Nosząc filtry WoodyKnows® Super Defense mamy gwarancję skutecznej ochrony przed smogiem i pyłkami. Ponadto filtry do nosa są alternatywą dla masek antysmogowych i antyalergicznych, które od razu przyciągają wzrok i nie są zbyt wygodne ani atrakcyjne.

Dlaczego warto wybrać filtry do nosa WoodyKnows® Super Defense?

Filtry do nosa mają wiele zalet. Oprócz wysokiej skuteczności wyróżniają się małym rozmiarem. Dzięki temu, że nosimy je w nozdrzach i są wykonane z przezroczystej ramki, stają się praktycznie niewidoczne. Wykonywane są z elastomerów termoplastycznych klasy medycznej, czyli tego typu tworzyw, które wykorzystywane są przy produkcji np. smoczków dla dzieci. Dzięki temu gwarantują bezpieczeństwo stosowania. Filtry można wymieniać. W zestawie otrzymujemy zapakowane wymienne filtry oraz specjalną pęsetę, by bez problemu dokonać wymiany filtrów na nowe. Producent zaleca wymianę średnio co 3 dni, jednak wszystko zależy od stopnia zanieczyszczenia danego środowiska, w którym przebywamy. Ramki filtrów wymagają mycia, ale są długotrwałe, więc wystarczy tylko wymiana samych filtrów, by móc przez długi czas korzystać ze skutecznej ochrony przed zanieczyszczeniami powietrza. Filtry do nosa WoodyKnows® Super DefenseSamo noszenie, podobnie jak zakładanie i zdejmowanie jest wygodne, gdyż filtry do nosa WoodyKnows® Super Defense wykonane są z elastycznych tworzyw i występują w kilku rozmiarach, więc możemy bez problemu dopasować je do rozmiaru swoich nozdrzy. Filtry przechowujemy w pojemniku, dołączonym do zestawu. To dyskretny i skuteczny sposób na walkę ze smogiem i alergią, który warto wypróbować.

Filtry do nosa WoodyKnows® Super Defense są dostępne na stronie dystrybutora – https://www.woodyknows.com.pl

Artykuł sponsorowany