filtry do nosa

Z przeprowadzonych badań wynika, że najgorszą porą dla alergika jest wiosna, bowiem wtedy pyli większość drzew i krzewów. Warto jednak pamiętać, że dokuczliwe objawy uczulenia pojawiają się też w inne pory roku. Latem w sposób szczególny dokucza nam alergia na pyłki traw. Niektóre uczulenia mają też charakter całoroczny. Przykładem jest alergia na sierść i alergia na roztocza kurzu domowego. Z myślą o osobach borykających się z uczuleniem opracowano filtry do nosa. Zapewniają one całoroczną ochronę przed alergenami. Jakie filtry nosowe wybrać i jak je stosować?

Filtry nosowe, które chronią przed alergenami

Filtry do nosa WoodyKnows® Super Defense nie tylko pomagają osobom, u których zdiagnozowano alergię na pyłki traw i drzew, kurz, sierść psa i kota, pleśnie oraz roztocza. Można stosować je także prewencyjnie w celu zabezpieczenia się przed czynnikami, w przypadku których istnieje ryzyko wywołania reakcji uczuleniowej.

Zabezpiecz się przed smogiem

Zmorą osób uczulonych są nie tylko alergeny, ale też zanieczyszczenia powietrza. Polska należy do państw o najgorszej jakości powietrza w Europie. Wprawdzie próbuje się z tym walczyć poprzez dofinansowanie do zakupu nowych pieców bezpiecznych dla środowiska i rozwój transportu publicznego, ale rozwiązanie tego problemu zajmie nam z pewnością jeszcze wiele lat. Tymczasem wdychanie pyłów zawieszonych PM 10 i PM 2,5 może prowadzić do rozwoju astmy, alergii wziewnych oraz chorób układu oddechowego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii filtry nosowe WoodyKnows® Super Defense zabezpieczają nas przed tymi szkodliwymi substancjami. Pyły zawieszone PM 10 i PM 2,5 nie przenikają do górnych dróg oddechowych i tym samym nie osadzają się na płucach oraz oskrzelach. Zostają bowiem zatrzymane na filtrze.

Komfortowa ochrona przed alergenami i pyłami zawieszonymi

Filtry do nosa WoodyKnows® Super Defense wyróżniają się na rynku, ponieważ łączą w sobie wiele zalet i charakteryzują się wysoką skutecznością działania. Ich atutem jest anatomiczny, podłużny kształt, który zapewnia idealne dopasowanie. Odgrywa to niezwykle istotną rolę, bowiem zapewnia komfort użytkownikowi filtrów. Mamy też dobrą wiadomość dla osób, które pragną zabezpieczyć się przed alergenami oraz pyłami zawieszonymi PM 10 i PM 2,5. Filtry do nosa WoodyKnows® Super Defense zapewniają całkowitą dyskrecję, bowiem są niewidoczne podczas noszenia.  Ich stosowanie należy do rozwiązań prostych i wygodnych. Filtry można łatwo założyć i wyjąć. Podczas ich noszenia nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wypełniali swoje codzienne obowiązki. Filtry nosowe WoodyKnows® Super Defense można nosić zarówno w biurze, domu, jak i na zewnątrz.  Nie przeszkadzają w pracy czy na spacerze. Ponadto wykazują one szerokie spektrum działania. Chronią bowiem zarówno przed potencjalnymi alergenami przenoszonymi drogą wziewną, jak i smogiem, który stanowi ogromny problem w Polsce. Poza tym wykazano skuteczność ww. filtrów w zabezpieczaniu górnych dróg oddechowych przed przedostaniem się do nich mikroorganizmów potencjalnie chorobotwórczych.

Postaw na produkt multifunkcyjny

Filtry nosowe WoodyKnows® Super Defense stanowią wygodną i skuteczną alternatywę dla półmasek przeciwpyłowych, masek antysmogowych i antyalergicznych. Stosując je, zabezpieczasz się  na trzech frontach: przed alergenami, pyłami zawieszonymi PM 10 i PM 2,5 oraz mikroorganizmami potencjalnie chorobotwórczymi.  Więcej informacji na ich temat znajdziesz na stronie internetowej: https://www.woodyknows.pl

Tekst partnera