Rodzaje alergii i Uczulenia

AirProce AI-600, czyli oczyszczacz powietrza… doskonały?

oczyszczacz powietrza AirProce AI-600

AirProce AI-600 to profesjonalny oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA klasy medycznej. Jako, że zdrowie i poczucie jest dla każdego nas najważniejsze postanowiliśmy sprawdzić, w jaki sposób wpłynąć może na nie model oczyszczacza AirProce AI-600. Czym się charakteryzuje i jak pozytywnie wpływa na jakość powietrza? Rozwiejmy wątpliwości!

AirProce AI-600 – co to za oczyszczacz powietrza?

Jest to produkt z najwyższej półki, zaspokajający potrzeby nawet bardzo wymagających klientów. Według opisu producenta AirProce AI-600 to urządzenie, które wykazuje skuteczność oczyszczania powietrza na poziomie 99 %. Wszystko to dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, w postaci 3 niezależnych filtrów. Czy dzięki AirProce AI-600 faktycznie można oddychać pełną piersią i powietrzem wolnym od zanieczyszczeń? Sprawdźmy specyfikę tego „cudeńka”!

Większa wydajność AirProce AI-600 dla lepszej jakości życia

Oczyszczacze powietrza AirProce AI-600 są zaprojektowane tak, aby sprostać wyzwaniom związanym zarówno z zanieczyszczeniem pyłami, jak i gazem w środowisku. Okazuje się, że oczyszczacze te są dużo silniejsze, cichsze i bardziej ekonomiczne, niż inne urządzenia domowe tego typu. Ponadto, technologia % uszczelnienia AirProce AI-600 nie tylko eliminuje zanieczyszczenia, ale także zapobiega hałasowi powodowanemu przez wydostawanie się powietrza z urządzenia – jednocześnie zwiększając wydajność oczyszczania powietrza.

Silnik wentylatora znajduje się w strefie wolnej od kurzu – dokładnie między środkową, a dolną warstwą. Materiały izolujące dźwięk oddzielają z kolei wibracje silnika od obudowy oczyszczacza powietrza AirProce AI-600. W ten sposób, dwuścienna konstrukcja obudowy dodatkowo zmniejsza transmisję dźwięku. Dolna struktura wlotu zatrzymuje:

  • kurz
  • pyłki
  • sierść zwierząt domowych
  • inne cząstki stałe

Jaki filtr jest w oczyszczaczu powietrza AirProce AI-600?

Oczywiście, powszechnie znany i lubiany filtr HEPA. Na całym świecie uznaje się, że HEPA jest najbardziej bezpiecznym i wydajnym środkiem filtrującym. HEPA był pierwotnie stosowany jako swego rodzaju ochrona przy badaniach energii jądrowej. Teraz filtr jest szeroko stosowany w laboratoriach czy miejscach, w których wymagane jest zachowanie szczególnego stopnia czystości. Im wyższa klasa HEPA, tym lepiej. Właśnie dlatego, w modelu AirProce AI-600 mamy filtr HEPA klasy H13, działający z bardzo wysoką wydajnością.

Trzeba pamiętać, że niektóre oczyszczacze powietrza z niższą klasą HEPA mogą powodować wtórne zanieczyszczenie. W przeciwieństwie do nich, oczyszczacz powietrza AirProce AI-600 skutecznie zatrzymuje kurz, pyłki, sierść zwierząt domowych i inne cząstki stałe, z gwarantowaną minimalną skutecznością oczyszczania powietrza ponad 99 %.

Co przeważa na korzyść oczyszczacza powietrza AirProce AI-600?

Po podłączeniu oczyszczacza powietrza do Wi-Fi i zeskanowaniu kodu QR, można uzyskać zdalne monitorowanie urządzenia w czasie rzeczywistym (za pośrednictwem aplikacji). Oczyszczacz powietrza może wysyłać dane o jakości powietrza w pomieszczeniach, aktualizować je oraz alarmować w czasie rzeczywistym – poprzez wysłanie informacji na telefon komórkowy. W dzisiejszych czasach, to duże ułatwienie, zwłaszcza w tzw. inteligentnych mieszkaniach.

Poza tym, system AirProce może zidentyfikować każdy używany filtr w domu i obliczyć pozostały okres użytkowania, biorąc pod uwagę faktyczne zużycie i poziomy zanieczyszczenia powietrza. Ponadto, przypomina o konieczności wymiany filtrów w odpowiednim czasie, aby zachować wysoką i stałą wydajność oczyszczania powietrza w mieszkaniu.

Bez względu na rodzaj przestrzeni, z oczyszczacza powietrza AirProce AI-600 można korzystać dosłownie wszędzie. Można również włączać i wyłączać oczyszczacz powietrza , a także monitorować silnik wentylatora  za pomocą 6 ustawień prędkości. W przypadku korzystania z trybu inteligentnego, urządzenie automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora i jasność ekranu, w zależności od jakości powietrza w pomieszczeniu.

Właśnie te wszystkie opcje przemawiają na korzyść AirProce AI-600, stanowiąc go bezpiecznym i doskonałym oczyszczaczem powietrza do… każdego domu!

Komentarze (14)

fiore

9 miesięcy temu

Ten oczyszczacz powietrza ma sporo zalet. Jest taki designerski.

kicia

9 miesięcy temu

Ten oczyszczacz powietrza wydaje się naprawdę dobry.

aldine

9 miesięcy temu

Widzę, że ten oczyszczacz posiada wiele zajęć.

dusia

9 miesięcy temu

Widzę, że ten oczyszczacz dobrze sobie radzi z wieloma alergenami:)

jaśka

9 miesięcy temu

Oczyszczacz wydaje się mieć dobry filtr HEPA:)

gina

9 miesięcy temu

Widzę, że ten oczyszczacz ma naprawdę solidny filtr HEPA:)

violette

9 miesięcy temu

W dzisiejszych czasach warto postawić na dobry oczyszczacz powietrza:)

agatka

9 miesięcy temu

Ten oczyszczacz powietrza wydaje się mieć dobre parametry:)

elefteria

10 miesięcy temu

Ten oczyszczacz powietrza wygląda bardzo stylowo.

rita

10 miesięcy temu

Taki oczyszczacz powietrza to świetna sprawa w domu każdego alergika.

doncia

10 miesięcy temu

Super, że ten oczyszczacz zatrzymuje tak wiele potencjalnych alergenów.

żaklina

10 miesięcy temu

Ten oczyszczacz ma bardzo dobre parametry. Może go sobie sprawię, jak przyjdzie premia kwartalna.

ludka

10 miesięcy temu

Super, że ten oczyszczacz zatrzymuje też sierść zwierząt. Mam dwa koty, więc to coś dla mnie.

mariola

10 miesięcy temu

Ten oczyszczacz powietrza prezentuje się bardzo interesująco, super, że ma filtr HEPA:)

Zostaw komentarz