oczyszczacz powietrza AirProce AI-600

AirProce AI-600 to profesjonalny oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA klasy medycznej. Jako, że zdrowie i poczucie jest dla każdego nas najważniejsze postanowiliśmy sprawdzić, w jaki sposób wpłynąć może na nie model oczyszczacza AirProce AI-600. Czym się charakteryzuje i jak pozytywnie wpływa na jakość powietrza? Rozwiejmy wątpliwości!

AirProce AI-600 – co to za oczyszczacz powietrza?

Jest to produkt z najwyższej półki, zaspokajający potrzeby nawet bardzo wymagających klientów. Według opisu producenta AirProce AI-600 to urządzenie, które wykazuje skuteczność oczyszczania powietrza na poziomie 99 %. Wszystko to dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, w postaci 3 niezależnych filtrów. Czy dzięki AirProce AI-600 faktycznie można oddychać pełną piersią i powietrzem wolnym od zanieczyszczeń? Sprawdźmy specyfikę tego „cudeńka”!

Większa wydajność AirProce AI-600 dla lepszej jakości życia

Oczyszczacze powietrza AirProce AI-600 są zaprojektowane tak, aby sprostać wyzwaniom związanym zarówno z zanieczyszczeniem pyłami, jak i gazem w środowisku. Okazuje się, że oczyszczacze te są dużo silniejsze, cichsze i bardziej ekonomiczne, niż inne urządzenia domowe tego typu. Ponadto, technologia % uszczelnienia AirProce AI-600 nie tylko eliminuje zanieczyszczenia, ale także zapobiega hałasowi powodowanemu przez wydostawanie się powietrza z urządzenia – jednocześnie zwiększając wydajność oczyszczania powietrza.

Silnik wentylatora znajduje się w strefie wolnej od kurzu – dokładnie między środkową, a dolną warstwą. Materiały izolujące dźwięk oddzielają z kolei wibracje silnika od obudowy oczyszczacza powietrza AirProce AI-600. W ten sposób, dwuścienna konstrukcja obudowy dodatkowo zmniejsza transmisję dźwięku. Dolna struktura wlotu zatrzymuje:

  • kurz
  • pyłki
  • sierść zwierząt domowych
  • inne cząstki stałe

Jaki filtr jest w oczyszczaczu powietrza AirProce AI-600?

Oczywiście, powszechnie znany i lubiany filtr HEPA. Na całym świecie uznaje się, że HEPA jest najbardziej bezpiecznym i wydajnym środkiem filtrującym. HEPA był pierwotnie stosowany jako swego rodzaju ochrona przy badaniach energii jądrowej. Teraz filtr jest szeroko stosowany w laboratoriach czy miejscach, w których wymagane jest zachowanie szczególnego stopnia czystości. Im wyższa klasa HEPA, tym lepiej. Właśnie dlatego, w modelu AirProce AI-600 mamy filtr HEPA klasy H13, działający z bardzo wysoką wydajnością.

Trzeba pamiętać, że niektóre oczyszczacze powietrza z niższą klasą HEPA mogą powodować wtórne zanieczyszczenie. W przeciwieństwie do nich, oczyszczacz powietrza AirProce AI-600 skutecznie zatrzymuje kurz, pyłki, sierść zwierząt domowych i inne cząstki stałe, z gwarantowaną minimalną skutecznością oczyszczania powietrza ponad 99 %.

Co przeważa na korzyść oczyszczacza powietrza AirProce AI-600?

Po podłączeniu oczyszczacza powietrza do Wi-Fi i zeskanowaniu kodu QR, można uzyskać zdalne monitorowanie urządzenia w czasie rzeczywistym (za pośrednictwem aplikacji). Oczyszczacz powietrza może wysyłać dane o jakości powietrza w pomieszczeniach, aktualizować je oraz alarmować w czasie rzeczywistym – poprzez wysłanie informacji na telefon komórkowy. W dzisiejszych czasach, to duże ułatwienie, zwłaszcza w tzw. inteligentnych mieszkaniach.

Poza tym, system AirProce może zidentyfikować każdy używany filtr w domu i obliczyć pozostały okres użytkowania, biorąc pod uwagę faktyczne zużycie i poziomy zanieczyszczenia powietrza. Ponadto, przypomina o konieczności wymiany filtrów w odpowiednim czasie, aby zachować wysoką i stałą wydajność oczyszczania powietrza w mieszkaniu.

Bez względu na rodzaj przestrzeni, z oczyszczacza powietrza AirProce AI-600 można korzystać dosłownie wszędzie. Można również włączać i wyłączać oczyszczacz powietrza , a także monitorować silnik wentylatora  za pomocą 6 ustawień prędkości. W przypadku korzystania z trybu inteligentnego, urządzenie automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora i jasność ekranu, w zależności od jakości powietrza w pomieszczeniu.

Właśnie te wszystkie opcje przemawiają na korzyść AirProce AI-600, stanowiąc go bezpiecznym i doskonałym oczyszczaczem powietrza do… każdego domu!