Seks alergika

Dlaczego seks jest kiepski?

Dlaczego seks jest kiepski

Kobiety często tracą zainteresowanie seksem. Wynika to z różnych przyczyn. Część pań ma za dużo spraw na głowie.  Kiedy indziej to efekt zmian hormonalnych, jakie towarzyszą karmieniu piersią. Czasem jednak chodzi o jakość życia erotycznego. Dlaczego seks jest kiepski?

Brakuje ognia

Czasem po prostu tak jest, że znacie się jak łyse konie, potraficie porozmawiać na każdy temat, ale ewidentnie brakuje wam ognia. Nie pociągacie się wzajemnie, nie ma między wami różnic i tajemniczości. W rezultacie życie erotyczne zamiera, bo brakuje w nim emocji.

Mężczyzna w ogóle się nie stara

Czasem odechciewa nam się seksu, gdy widzimy, jak facet podchodzi do niego. W ogóle się nie stara, masz do niego wpaść, rozstawić nogi i po wszystkim wyjść. Taki seks jest czymś, co zniechęca do faceta na dobre. On może się potem starać, ale złego wrażenia nie zatrze.

On od razu przechodzi do seksu

Jeśli mężczyzna pomija grę wstępną albo sprowadza ją do bezceremonialnej penetracji paluchem, która jest bolesna, bo ani trochę nie rozgrzał partnerki, to ona sobie taki seks daruje.  Po co jej cierpieć z powodu bolesnej penetracji. Jaką wartość ma taki seks? Żadną.

Próbuje cię zmusić do realizacji swoich fantazji erotycznych

Jeśli kobieta czuje się zmuszona do realizacji fantazji seksualnych mężczyzny, ma być tak, jak on chce, to sobie daruje taki seks. Zmuszanie do analu, oralu itp. odstrasza i to skutecznie. Żadna z nas nie spotka się więcej z facetem, który ma zadatki na gwałciciela.

On jest zapuszczony

Faceci często zupełnie o siebie nie dbają. Jedzą byle co, praktycznie się nie ruszają, w rezultacie mają sporą nadwagę, a to nie wygląda atrakcyjnie. Taki zapuszczony facet szybko staje się aseksualny i chemia znika.

Jego higiena pozostawia sporo do życzenia

Seks z kimś, kto nie dba o higienę w sposób dostateczny, jest po prostu okropny. Przykry zapach, wrażenie, że zaraz złapiemy jakiś syf, wszystko to zniechęca. Dlatego gdy facet się nie myje dostatecznie dokładnie, po seksie jest spalony.

Podczas seksu jest brutalny

Ciągnięcie za włosy, podduszanie, bolesne klapsy – wiele kobiet tego nie lubi i nie kręci ich brutalność w łóżku. Takie panie po odkryciu prawdziwego seksualnego oblicza mężczyzny nie czują potrzeby pogłębiania z nim więzi erotycznych.

Brakuje ci poczucia bezpieczeństwa

Jeśli facet jest nieobliczalny, boisz się, że może nagle zdjąć gumkę i w rezultacie cię zapłodnić, to nic dziwnego, że go unikasz. Seks wymaga poczucia bezpieczeństwa. Gdy boisz się wpadki, chorób wenerycznych, gwałtu lub pobicia, to znaczy, że trafiłaś na niewłaściwego faceta.

Nie czujesz się wyjątkowa

Kobieta lubi czuć się adorowana i wyjątkowa. Jednak nie każdy facet potrafi jej to zapewnić. Czasem jest tak oschły, że po prostu zaczynasz się na niego wkurzać i oddalać. Brak komplementów i szczerych zachwytów to zabójca wielu związków.

Seks jest pozbawiony czułości

Większość z nas idzie do łóżka, aby zaznać czułości. Nie podoba nam się mechaniczny seks pozbawiony jakichkolwiek emocji. To jak zupa bez przypraw, nie chce się jej jeść. Jeśli facet nie jest czuły, to taka relacja szybko się urwie.

Seks jest mało zmysłowy

Kobiety lubią być całowane po szyi, piersiach, brzuchu, udach. A co bardzo często robią mężczyźni? Przechodzą do penetracji. Dla nich gra wstępna oznacza penetrację palcem, a finalny seks penetrację penisem. Taki seks jest odarty ze zmysłowości, mało podniecający, a przez to bolesny.