Alergia u dzieci NAJNOWSZE POKÓJ I ZABAWKI

Zabawki dla dzieci na święta

zabawki na święta

Święta za pasem, przygotowania w toku, a prezenty być może już pod choinką. Dla spóźnialskich mamy kilka propozycji. Jakie zabawki dla dzieci warto kupić na święta?

Zabawki dla dzieci

Doskonale znamy motyw, gdy wręczona, nowa zabawka, już po kilku godzinach ląduje w kącie pokoju. Sytuacja powtarza się każdego roku, w okolicy świąt Bożego Narodzenia. Ten czarny scenariusz może pozostać jedynie wspomnieniem. Na rynku jest tyle kreatywnych zabawek, które zaciekawią naszego malucha, a może i nawet dorosłych. Wystarczy wybrać odpowiednie zabawki, by wręczyć trafiony prezent. Co takiego możemy podarować najmłodszym?

Gry planszowe

Era planszówek trwa w najlepsze! Grają w nie duzi i mali. Gry planszowe bawią, uczą i rozwijają. Producenci oferują nam tyle ciekawych gier, że mamy w czym wybierać. Kultowe Scrabble to nie wszystko, na półkach znajdziemy także Dobble czy inne gry, angażujące nie tylko dzieci. Dla nieco starszych polecamy nową grę Ego czy dobrze znaną Tabu. Planszowe gry zabierzemy ze sobą na wycieczkę czy wakacje do dziadków. Taki prezent przetrwa niejedne, rodzinne święta.

Kartonowe zabawki

Niektóre dzieci niszczą zabawki. Już po kilku godzinach nadają się do utylizacji. Mamy na to sposób w postaci kartonowych zabawek. Brzmi nieprawdopodobnie, ale jest jak najbardziej realne. W dobrych sklepach znajdziemy kartonowe zestawy domków dla lalek, kuchenek czy pieców do robienia pizzy. Wystarczy tylko złożyć elementy, bo powstał dany przedmiot. Zabawki są bezpieczne dla dziecka, a po zużyciu można oddać je na makulaturę. Rozwiązanie jest doskonałe dla eko rodziców, którzy dbają o otoczenie swoich maluchów.

Telefon dla dziecka

Dziecko warto nauczyć obsługi telefonu, by w razie potrzeby mogło zadzwonić po pomoc. Ale przecież nie damy maluchowi najnowszego modelu smartphona. W sklepach znajdziemy specjalne telefony dla najmłodszych, wyposażone jedynie w podstawowe funkcje. Łatwe w obsłudze i antywstrząsowe zapewniają długą trwałość, nawet przy upadkach. Gdy nasza pociecha ma kilka lat, warto zacząć naukę z tak przydatną zabawką.

Filmowe gadżety

prezentyFilmowe hity, szczególnie dla najmłodszych napędzają sprzedaż. Dlatego wraz z premierą filmów pojawiają się przeróżne gadżety, które nawiązują do scen z filmu czy jego bohaterów. Tegorocznym hitem bez wątpienia są Gwiezdne Wojny. W sklepach z zabawkami i ubraniami znajdziemy dodatki w postaci czapek, skarpetek, szalików, oraz zabawki takie jak miecze świetlne czy figurki postaci. Inną bajką są Trolle, które także podobają się najmłodszym. Kolorowe pluszaki czy inne gadżety sprawdzą się jako prezenty dla małych miłośników kina.

Katarzyna Antos