żel po ukąszeniu sio

Żegnaj, dokuczliwe pieczenie!

Bąblom, które pojawiają się po ukąszeniu komara, często towarzyszy nieznośne pieczenie. U 98% czytelników serwisu Mojealergie.pl żel po ukąszeniu SIO® poradził sobie z tą uciążliwą dolegliwością. 94,4% respondentów stopień redukcji pieczenia oceniło jako znaczny i wysoki.

Za sprawą żelu SIO pozbyłam się uciążliwego pieczenia i swędzenia, czyli dwóch dolegliwości, które wcześniej doprowadzały mnie do białej gorączki. Tegoroczne lato obrodziło w komary, a moje nogi są całe pokąsane. Wyglądam dosłownie jak narkomanka, której zabrakło miejsc do wkłuwania igły. Na szczęście dzięki żelowi na ukąszenia SIO dyskomfort znikł Magdalena K.

Żel świetnie się rozprowadza dzięki sztyftowi umieszczonemu u nasady. Szybko radzi sobie z zaczerwienieniem, swędzeniem i pieczeniem. Ponadto jest wydajny i niezawodny. Polecam ten produkt wszystkim wymagającym mamom!Monika T.

Jestem zszokowana – ten żel to cudo. W życiu nie spotkałam się z tak dobrym preparatem. Uważam, że jestem chodzącym cukrem, gdyż przez komary jestem ukąszana codziennie. Po zastosowaniu żelu – świąd, pieczenie i swędzenie ustało w stu procentach. Jestem ogromnie zadowolona z działania tego żelu i z pewnością kupię kolejne opakowanie Agnieszka C.

 

sio żel na ukąszenia

Katarzyna D.

Rewelacja! Dla Naszej rodziny to jak wygranie w Totolotka! 🙂 Starszy syn w końcu bez obaw może wyjść na dwór, ponieważ nie musi się bać czerwonych bąbli i ran, bo żel świetnie sobie radzi. Tak samo jak ja, po ugryzieniu przez komara i zastosowaniu żelu następuje natychmiastowa ulga, z racji tego, że ja po ugryzieniach się drapię, kiedy nałożę żel SIO jest poprawa i ulga w swędzeniu i pieczeniu. Na pewno polecę dalej ten produkt innym moim znajomym czy rodzinie. Liczymy też na cichą nadzieję, że wygramy upominek z prezentami SIO. Dziękujemy!Karolina K.

Komary to moja zmora od dawna, ja jeszcze sobie daję radę z swędzeniem po ugryzieniu, ale dzieci rozdrapywały do krwi, co często kończyło się długim gojeniem. Żel na ukąszenia SIO okazał się dla nas zbawieniem, ma wszystko to czego szukałam w żelu idealnym. Wygodne opakowanie z kuleczką do aplikacji sprawia, że dziecko może samo użyć bez ryzyka wylania pół butelki. Przyjemny, delikatny zapach unosi się z skóry chwilę po aplikacji. Idealna wchłanialność, brak lepkiej, nieprzyjemnej warstwy. I najważniejsza, ogromna zaleta – neutralizuje wszelkie skutki ugryzienia zarówno przez komary jak i meszki. Dla mnie odkrycie roku które zostanie ze mną na zawsze – ja też nie lubię gdy mnie swędzi, piecze itp. 🙂Anna K.

Jest świetny akurat w dzień, w który go otrzymałam ugryzł mnie komar, więc żel od razu poszedł w ruch dosłownie w sekundę przyniósł mi ulgę, niwelując swędzenie, pieczenie i inne objawy. Uważam, że jest super, patrząc też na jego malutkie opakowanie, które można zmieścić wszędzie i mieć ze sobą zawsze pod ręką 🙂Iwona O.

 

Czy lato zawsze musi się kojarzyć z dyskomfortem po ukąszeniu? Dziś już nie! A wszystko za sprawą Żelu po ukąszeniu SIO. Poznałem go kilka tygodni temu i od tej pory jesteśmy nierozłączni. Małe opakowanie sprawia, że zawsze jest w mojej kieszeni. Na placu zabaw, na spacerze z ukochaną, na spotkaniu z przyjaciółmi. Bo zdradzieckie owady są wszędzie. Jednak dzięki preparatowi SIO jestem dla nich bardziej tolerancyjny. Żel jest bardzo skuteczny. Łagodzi swędzenie i pieczenie. Znacznie zmniejsza zaczerwienienie skóry i w krótkim czasie ślad po ukąszeniu staje się niewidoczny. I o to właśnie chodzi! Polecam! Mariusz O.

Żel na ukąszenia SIO świetny, przydał się zaraz po tym jak przyszedł. Mieliśmy z przyjaciółmi i dziećmi ognisko nad jeziorem, późnym wieczorem. Niestety komary strasznie kąsały. Dzieci co chwilę przylatywały ze śladami po ukąszeniach, czerwone plamy, bąble swędzące, czasem pieczenie. Mój żel na ukąszenia SIO był tak używany że cały czas stał na stole i czekał. Oczywiście my dorośli również korzystaliśmy. Wszyscy się mnie pytali skąd mam taki dobry żel? Odpowiedziałam że mam przyjemność go testować. Oczywiście jeśli chodzi o skuteczność, była wprost zadziwiająca, po chwili przestawało swędzieć i znikały czerwone plamy. Osoby u których piekło również zauważyły natychmiastową zmianę na plus. Bąble znikały niemal po 5 minutach. Ja sama jestem alergiczką, po ukąszeniu komara mam bardzo duże bąble, a świąd jest nie do wytrzymania. Ale wszystko mi po użyciu żelu SIO znikło! Jestem zadowolona i wszystkim go polecamJagoda M.