Alergia u dzieci KĄCIK RODZICA NAJNOWSZE

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

dzień Babci

Styczeń to wyjątkowy miesiąc, ponieważ obchodzimy wtedy Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie to prawdziwy skarb, więc warto sprawić, żeby te dni były wyjątkowe. Podpowiadamy jakie prezenty możemy przygotować na tę wyjątkową okazję.

Dzień Babci i Dziadka

Pod koniec stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dni 21 i 22 stycznia odznaczają się w kalendarzu. W przedszkolach i szkołach organizowane są specjalne spotkania, na których zapraszani są dziadkowie uczniów. Babcia czy dziadek to ważni członkowie rodziny. Często zastępują rodziców i są niezastąpionymi opiekunami. Nikt tak jak oni nie opowiada ciekawych historii czy wspomnień z dawnych lat. Miłość do dziadków powinna być doceniana każdego dnia, jednak ich święto jest okazją do zrobienia wyjątkowej niespodzianki.

Album na zdjęcia

Życie składa się z ulotnych chwil, które możemy zatrzymać na dłużej, w formie zdjęć. Album na nie będzie więc doskonałym prezentem dla babci i dziadka. Warto wybrać taki, którego okładkę z chęcią udekorują wnuczęta. Możemy również zamówić foto-książkę, czyli zdjęcia wydane w formie eleganckiej książki. Taki prezent na pewno wywoła wzruszenie. A jak miło będzie powspominać wspólne, pełne radości chwile.

Pudełko ciasteczek domowej roboty

Zawsze to babcie raczyły nas smakołykami i słodkościami. Tym razem dla odmiany sami przygotujmy coś pysznego. Prezent w formie ciasteczek czy ulubionego ciasta domowej roboty, z pewnością spotka się z uznaniem gości. Przy herbacie czy kawie spędzimy niezapomniany czas z naszymi dziadkami, zajadając się przygotowanymi słodyczami.

Ręcznie robiona kartka

dziadek

W dobie nowoczesnych technologii chętnie wracamy pamięcią do czasów, kiedy na różne uroczystości wręczało się kartki. Zamiast wysyłać kolejnego sms’a, wykonajmy kartkę. Dziadkowie docenią nasz trud, a kartka pozostanie na półce, aby przypominać im o bliskich. Nawet jeśli nie mamy talentu plastycznego możemy wykonać kartkę z gotowych elementów, które wystarczy dopasować i przykleić na papier. W sklepach papierniczych znajdziemy niezbędne akcesoria, za pomocą których wykonamy przepiękne kartki na tak wyjątkową okazję.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *