O nas

Portal MojeAlergie.pl jest częścią Incell Media Group

Incell Media Group
MojeAlergie.pl
ul. Żniwna 3
45-763 Opole
NIP: 7542605482
tel. 789419820

W jakim celu powstał portal MojeAlergie.pl?

Nasz portal to medium elektroniczne tworzone przez alergików dla alergików – których obecnie w Polsce jest niemal 15 mln. Brakuje ogólnodostępnej rzetelnej, obiektywnej i kompleksowej wiedzy w zakresie profilaktyki, leczenia, diagnozowania alergii – we wszystkich jej rodzajach (od wziewnej, kontaktowej po pokarmową) – poszukiwane przez coraz bardziej świadomych Polaków.

Naszą misją jest nie tylko poradnictwo w tym zakresie, ale także kompleksowa prezentacja ofert dla alergików dostępnych na polskim rynku (leczenie, żywność, AGD, e-sklepy, środki czystości, poradniki książkowe, obiekty specjalistyczne, hotele, ośrodki rekreacji, sanatoria itp.) mające ułatwić życie z alergią, by nie była ona ograniczeniem na co dzień – ani podczas remontów domu, ani w pracach porządkowych, w ogrodzie czy na wakacjach.

Nasze motto brzmi: Żyj pełnią życia – nie ograniczaj się przez alergię!

Realizujemy projekt unijny, a dzięki środkom PARP możemy udostępniać codziennie tworzone treści całkowicie niekomercyjnie. Powstały w styczniu 2011 r. portal tworzą dziś pasjonaci i specjaliści w swoich dziedzinach, dbając o wysoki merytorycznie poziom wiedzy stawiając na interaktywność – na aktywną postawę internautów.

Dajemy użytkownikom możliwość wykorzystania Internetu do dbania o własne zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Pozwala na to szereg interaktywnych narzędzi, liczne testy on-line, szeroko rozbudowane forum dyskusyjne, spersonalizowane wyszukiwarki (od leków i suplementów po obiekty i oferty wakacyjne).

Celem portalu jest  kompleksowe dostarczanie informacji i pomaganie użytkownikom w podejmowaniu właściwych decyzji zdrowotnych. Jest to możliwe dzięki nowatorskim pomysłom na prowadzenie portalu, dużej determinacji w dążeniu do celu oraz ciągłemu rozwojowi i rozbudowie serwisu. Stawiamy na profilaktykę i promocję zdrowego trybu życia.

Cel ten realizujemy również poprzez akcję Świadomi Rodzice – Zdrowe Dzieci.

Redakcja MojeAlergie.pl