Życie z alergią

Żałosne powody, dla których mężczyźni zostawiają kobiety

Żałosne powody, dla których mężczyźni zostawiają kobiety

Mogłoby się wydawać, że gdy facet rozstaje się z kobietą, robi to dlatego, że nie jest im ze sobą po drodze. Tymczasem przedstawiamy żałosne powody, dla których mężczyźni zostawiają kobiety.

Bo jesteśmy sknerami

Owszem, czasem kobiety mają naturę dusigrosza, ale gdy mężczyzna twierdzi, że rozstaje się z nami, bo za dużo wydajemy na kosmetyki, to coś tu śmierdzi. Owszem, niektóre panie potrafią rozwalić całą wypłatę na szminki i potem brakuje im na czynsz, ale często jest to mocno przerysowany powód.

Bo nie podzielamy jego pasji

Powinnyśmy ją szanować, ale nie musi jej podzielać. On może sobie oglądać mecze siatkówki, ty możesz w tym czasie spotykać się z przyjaciółkami. Ty go nie zmuszasz do oglądania tutoriali makijażowych.

Bo jesteśmy zapuszczone

Najlepsze, gdy ten tekst rzuca facet z 30 kg nadwagi, tłustymi włosami i brudem za paznokciami, a ich adresatką jest zadbana dziewczyna, której tylko lakier odprysnął, co jest całkowicie naturalnym zjawiskiem.

Bo kłamiemy

Niektórzy mężczyźni wyolbrzymiają. Ty tylko zaniżasz cenę nowych butów, a on traktuje cię jak wielką kłamczuchę, z którą trzeba jak najszybciej zerwać. To jest tylko pretekst do zakończenia związku, a nie rzeczywista przyczyna.

Bo rozmawiamy o związku z najlepszą przyjaciółką

Wyciąganie intymnych szczegółów jest słabe, ale gdy mówisz jej, że np. nie umiecie dogadać się co do Wigilii, to nie popełniasz wielkiego faux pas. Po prostu chcesz się wygadać, aby poczuć się lepiej i usłyszeć sensowną radę.

Bo nie masz codziennie ochoty na seks

Nikt nie jest robotem i nie może uprawiać seksu codziennie. To całkowicie normalne. Takie zarzuty mężczyzn świadczą tylko o ich egoizmie i szukaniu dziury w całym. On chce się z tobą rozstać. Tylko brakuje mu odwagi, by zrobić to w cywilizowany sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *