Gorący temat! KOSMETYKI Życie z alergią

Zadbaj o stopy i przetestuj AMADERM krem regenerująco-złuszczający UREA 30%! Nabór zakończono

amaderm krem regenerująco złuszczający

Lato to czas, w którym chętnie nosimy klapki i sandały. Odkryte buty oprócz wielu zalet mają też swoje wady. Odkrywają przed światem wszystkie nasze zaniedbania, jakie poczyniłyśmy względem stóp.  Po zimie nasze pięty potrzebują regeneracji. Już dziś zadbaj o swoje stopy i przetestuj za darmo AMADERM krem regenerująco-złuszczający UREA 30%.

Mocznik ze względu na swoje właściwości znalazł szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym. Jego działanie jest uzależnione od wykorzystanego stężenia. Przy koncentracji mocznika rzędu 5% kosmetyk nawilża skórę, natomiast krem o stężeniu 30% stanowi idealny kosmetyk do pielęgnacji suchych pięt.  Wykazuje bowiem działanie regenerująco-złuszczające.

AMADERM krem regenerująco-złuszczający UREA 30% został opracowany z myślą o codziennej pielęgnacji szorstkiej, suchej skóry stóp, która wykazuje skłonność do pękania i nadmiernego rogowacenia.  Wspomniany kosmetyk redukuje  objawy suchości skóry i usuwa zrogowaciały naskórek.  Dzięki wykorzystaniu hipoalergicznej formuły AMADERM krem regenerująco-złuszczający UREA 30% może być stosowany przez alergików i osoby ze skórą wrażliwą.

AMADERM krem regenerująco-złuszczający UREA 30% zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie suchej skórze stóp.  Wysoka koncentracja mocznika zmiękcza i wygładza pięty, których stan po zimie często daleki jest od naszych oczekiwań.

Przetestuj AMADERM krem regenerująco-złuszczający UREA 30%!

Zapraszamy osoby, które zmagają się z problemem suchych, szorstkich stóp do udziału w testach kremu regenerująco-złuszczającego AMADERM. Spośród użytkowników, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 30 uczestników testów.  Każdy z nich otrzyma pełnowymiarowe opakowanie kremu regenerująco-złuszczającego AMADERM.

Osoby zainteresowane akcją testowania kremu regenerująco-złuszczającego AMADERM, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej. Zgłoszenia można nadsyłać do 3 lipca włącznie do godziny 23:59.

Informacje nt. testów AMADERM kremu regenerująco-złuszczającego UREA 30%

  • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 19.06.2017 r. do 03.07.2017 r. do godziny 23:59.
  • Spośród osób, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 30 uczestników testów. Uwaga: jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie do testów. Pozostałe nie będą brane pod uwagę.
  • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową najpóźniej do 10.07.2017 r.
  • W ciągu 10 dni od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestnika akcji zostanie dostarczona przesyłka zawierająca AMADERM krem regenerująco-złuszczający. Po otrzymaniu paczki należy przesłać maila potwierdzającego na adres redakcja@mojealergie.pl.
  • Po miesiącu stosowania kremu regenerująco-złuszczającego AMADERM każdy z uczestników testów zostanie poproszony o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie produktu, która zostanie dostarczona na maila.
  • W testach konsumenckich kremu regenerująco-złuszczającego AMADERM  mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie.
  • Przesyłając dane osobowe i adresowe, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich kremu regenerująco-złuszczającego AMADERM (wybór uczestników, przesłanie kremu i ankiety końcowej).
  • Zgłaszając się do testów kremu regenerująco-złuszczającego AMADERM, oświadczasz, iż znasz regulamin ”Testu kremu regenerująco-złuszczającego AMADERM” i w pełni go akceptujesz.

 

Komentarze (13)

Magrabka_86

3 lata temu

Zgłoszenie wysłane,mam nadzieję,że się załapię do testów,bo krem ten zapowiada się zachęcająco.

nibbles

3 lata temu

Mam twarde pięty, oby szczęście się do mnie uśmiechnęło:)

kiruna

3 lata temu

Moje stopy stanowią obraz nędzy i rozpaczy, choć codziennie je pielęgnuję, noszę wygodne buty. Może taki kremik z 30-procentowym mocznikiem pomógłby mi doprowadzić pięty do względnego stanu?

nastka

3 lata temu

Nie miałam jeszcze kremu o tak dużej koncentracji mocznika, pora to zmienić:)

jula

3 lata temu

Muszę wypróbować ten krem, bo mam straszne stopy.

kalina

3 lata temu

Krem ma naprawdę ciekawy skład – nigdy nie używałam kosmetyków z 30-procentowym mocznikiem.

Edyta Pohl

3 lata temu

wysłane 🙂 trzymam kciuki

Kasia

3 lata temu

Moje stopy wołają o pomoc!! Bardzo sucha skóra, nie tylko na piętach 😔

MariolaRud

3 lata temu

Jestem ciekawa tego kremu

alma

3 lata temu

Czekam na rozstrzygnięcie, moim stopom przyda się taki kremik:)

Kicia38

3 lata temu

poszło i czekamy 🙂

animozja

3 lata temu

Zgłoszenie wysłane – krem zapowiada się obiecująco. Mam problem z suchymi piętami.

Zostaw komentarz