Życie z alergią

Zachowania mężczyzn, na które kobiety mają alergię

Zachowania mężczyzn, na które kobiety mają alergię

Czasem faceci doprowadzają nas do szewskiej pasji lub wielkiej rozpaczy. Ich postawa jest daleka od tego, czego byśmy od nich oczekiwały. Przedstawiamy zachowania mężczyzn, na które kobiety mają alergię.

Brak czasu na spotkanie

Kobiety mają serdecznie dość facetów, którzy nie mają czasu na spotkanie. O dziwo, znajdują go na siłownię, oglądanie durnych seriali, ale brakuje im go na wyjście z kobietą lub wieczór spędzony razem w domu. Oni uwielbiają tłumaczyć się przepracowaniem i zmęczeniem. Guzik prawda. Gdyby chciał, znalazłby dla ciebie czas.

Nieodpisywanie na wiadomości

Kobiety traktują to jako jawny wyraz ignorancji. Gdy ktoś nas szanuje, to zawsze znajdzie chwilę, aby nam odpisać na wiadomość. Jeśli facet tego nie robi, to zwyczajnie mu na nas nie zależy i chce, abyśmy się od niego odczepiły.

Brak deklaracji

Kobiety do szewskiej pasji doprowadza brak odpowiedzialności u mężczyzn, który przekłada się na brak deklaracji. Nie ma w tym nic oryginalnego, w końcu każda z nas chciałaby wiedzieć, na czym stoi. Nie chodzi tutaj o chore sytuacje, gdy kobieta po trzech miesiącach randkowania oczekuje oświadczyn, ale żeby mężczyzna umiał powiedzieć: tak, chcę związku z tobą lub nie, chcę tylko seksu i luźnych spotkań.

Unikanie seksu

Gdy mężczyzna zaczyna unikać seksu, kobieta zaczyna doszukiwać się wad w sobie. Zastanawia się, czy nie jest dla mężczyzny wystarczająco atrakcyjna, czy gdyby wyglądała inaczej, to erotyczne igraszki byłyby zdecydowanie częstsze. Panie nie lubią  takich sytuacji, bo uważają, że nie podniecają swojego partnera, dlatego on unika zbliżeń z nimi. Może warto powiedzieć wprost: dziś jestem zbyt zmęczony na seks, nadrobimy to z samego rana.

Brak czułości

Kobietom bardzo doskwiera brak czułości. Gdy mężczyzna ich nie przytula, nie całuje, nie trzyma za rękę, nie mówi nic miłego. To dla nas taki policzek i sygnał alarmowy. Najbardziej boli brak przytulania po seksie.

Krytyczne uwagi

Nie lubimy, gdy mężczyzna krytykuje nasz wygląd, strój, makijaż, pracę. Chcemy, aby nas w pełni akceptował i kochał. Krytyczne uwagi od bliskiej osoby nigdy nie są mile widziane. Skoro tak bardzo nie podobamy się mu w sukience, to może ogólnie postrzega nas jako mało atrakcyjne?

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *