Życie z alergią

Zachowania facetów, na które powinnaś uważać

Zachowania facetów, na które powinnaś uważać

Relacje damsko-męskie nie należą do najłatwiejszych. Randkowanie też nie jest proste, podobnie jak prowadzenie rozmów w taki sposób, aby wysondować intencje drugiej strony. Przedstawiamy zachowania facetów, na które powinnaś uważać.

Zaczyna z ostrej rury

Jeśli on w pierwszej wiadomości od dawien dawna pisze o namiętności, pasji i pożądaniu, to wiedz, że myśli tylko o tanim seksie. Najprawdopodobniej uważa cię za łatwą, którą bez trudu można nakłonić do spędzenia wspólnej nocy.  To nie rokuje dobrze. Nie ma nic oryginalnego w stwierdzeniu, że nawet do dobrego seksu potrzeba bliskości. Jeśli ktoś tak pisze, to nie będzie się liczył z twoimi potrzebami, a ty nie będziesz czuć się z nim komfortowo z powodu braku bliskości.

Kontakt jest intensywny, ale pozbawiony fizyczności

On codziennie pisze do ciebie wiadomości. Jest bardzo gadatliwy na spotkaniach, do których dąży, ale brakuje ci dotyku. Uważaj, dziś wiele osób jest samotnych. On może nie mieć z kim pogadać, więc pisze do ciebie. Niemniej nie oznacza to, że jest tobą zainteresowany jako kobietą.

On zachowuje się dziwnie

Interesuje się tobą. Jest gotowy bardzo się poświęcić, by ci pomóc, ale ta znajomość nie zmierza w żadnym kierunku. On nie chce spędzić z tobą nocy, chociaż wcześniej spędzał. Gdy jesteś dla niego czuła, nie odpisuje na wiadomości. Być może jemu zależy na tobie i to całkiem mocno, ale ma bardzo niską samoocenę i boi się odrzucenia, dlatego unika zaangażowania.  Boi się też seksu, bo uważa, że może się podczas niego skompromitować.

Wspomina ci o eks

To ewidentny znak, że o niej nie zapomniał. Ta kobieta wciąż siedzi mu w głowie i zajmuje miejsce między wami. Jeśli on mówi o eks, to znak, że masz się ewakuować z tej znajomości, póki nie jest jeszcze za późno.

Nie pisze do ciebie

Bo prawdopodobnie mu na tobie nie zależy. Niewielu facetów jest tak nieśmiałych, by w ogóle nie pisać. Ale owszem, jeśli widzisz, że on się strasznie stresuje podczas spotkań z tobą, zadaje pytania charakterystyczne dla osób z niską samooceną, to możesz wykazać inicjatywę. Nie ma nic złego w tym, że do niego napiszesz. Może się ucieszy, że nie wypadł tak źle na spotkaniu, jak uważa. Niemniej gdy to nie jest facet, który się jąka, spada z chodnika ze stresu i nerwowo drapie się po rękach, a całkiem odważny mężczyzna, to nie pisze, bo nie chce napisać. Nie jesteś dla niego ważna, w ogóle nie wiąże z tobą planów.

Nie odpisuje na wiadomości

Tutaj także należy mieć się na baczności. Albo on ma problemy z zaangażowaniem i boi się odpisać, żeby nie wejść głębiej w znajomość z tobą i nie zostać zranionym. Albo ma cię gdzieś, bo nie wpadłaś mu w oko, nie wzbudziłaś jego zainteresowania.

Unika seksu

Może mu się nie podobasz, może jest innej orientacji, może ktoś go w przeszłości wykorzystał. Nie możesz też wykluczyć, że on boi się, że źle wypadnie podczas seksu i ma na tym tle gigantyczne kompleksy. Jednak taka postawa zawsze generuje problemy. Ty też potrzebujesz seksu.

Unika wyjść na miasto

Może się ciebie wstydzi, ma inną kobietę, a z tobą chce się tylko zabawić. Niewykluczone też, że jest wolny, ale i tak szuka niezobowiązującego seksu, dlatego nie chce, aby ktoś was razem zobaczył.