ALERGIE SEZONOWE - PYŁKI NAJNOWSZE Rodzaje alergii i Uczulenia

Wygraj zestaw preparatów Allergoff® i pozbądź się alergenów z domu! Nabór zakończono

allergoff konkurs

Życie z alergią na kurz nie jest łatwe, wiąże się z nieustannym sprzątaniem otoczenia chorego, co stanowi nie lada wyzwanie. Jak zatem usunąć alergeny z mieszkania i pozbyć się dokuczliwych objawów uczulenia? Z pomocą przychodzą preparaty Allergoff®, które można wygrać w naszym konkursie.

Specjalnie dla użytkowników serwisu Mojealergie.pl  firma  ICB Pharma przygotowała 5 zestawów preparatów Allergoff®, które mają za zadanie zneutralizować alergeny wziewne.      W skład każdej z nagród wchodzą następujące preparaty: Allergoff® Spray 250 ml oraz opakowanie Allergoff® Płyn do tkanin – 6 x 20 ml.

Allergoff® Spray

Produkt ten pozwala zredukować stężenie alergenów w mieszkaniu do bezpiecznego poziomu, co wpływa pozytywnie na samopoczucie chorego i poprawia jego jakość życia.  Allergoff® Spray działa na kilku płaszczyznach. Neutralizuje alergeny znajdujące się w drobinach kurzu, ogranicza lotność cząsteczek kurzu, łagodzi objawy alergii wziewnej takie jak katar i kaszel oraz wspomaga leczenie farmakologiczne.

Allergoff® Spray działa na alergeny wziewne, które zawierają komponenty białkowe takie jak alergeny roztoczy i owadów, pyłki roślinne, zarodniki grzybów pleśniowych oraz alergeny zwierząt domowych.  Przy użyciu Allergoff® Spray opryskuje się miejsca, o najwyższym stężeniu alergenów.

W przypadku alergii na kurz tradycyjne sprzątania nie przynosi pożądanych rezultatów. Alergeny bardzo często mają tak małą średnicę, że bez trudu przechodzą przez specjalny filtr odkurzacza. W rezultacie podczas robienia porządków objawy uczulenia bardzo często się nasilają, ponieważ dochodzi do wprawienia cząsteczek kurzu w ruch, a następnie ich wdychania wraz z powietrzem.  Allergoff® Spray dzięki wykorzystaniu nanotechnologii wnika w głąb materaca, poduszki czy pluszowego misia.  W miejscu działania preparat neutralizuje i agreguje cząsteczki kurzu, w rezultacie zwiększają one swoje rozmiary i mogą zostać usunięte przy pomocy zwykłego odkurzacza.

Preparat należy stosować na materace (obustronnie – po zdjęciu prześcieradła lub pokrowca), tapczany, obicia mebli tapicerowanych, kołdry i poduszki (po zdjęciu bielizny pościelowej), dywany, zasłony, zabawki pluszowe oraz fotele samochodowe.

Allergoff® Neutralizator Alergenów Płyn do tkanin

W związku z tym, iż nasze ubrania, pościel, zasłony i koce stanowią siedlisko różnorodnych alergenów, należy usunąć je podczas prania. Nie wystarczy jednak umieścić wyrobów tekstylnych w pralce, dodać proszek do prania i uruchomić odpowiedni program. Dla przykładu alergeny roztoczy neutralizowane są temperaturze powyżej 60°C, tak wysoka temperatura może uszkodzić odzież, koc czy pościel.  Allergoff® Płyn do Tkanin to produkt, który został opracowany z myślą o neutralizacji alergenów drobnoustrojów oraz pasożytniczych stawonogów, które znajdują się na naszych ubraniach, poszewkach poduszek, zasłonach, firankach i legowiskach dla zwierząt.

Jak działa Allergoff® Neutralizator Alergenów Płyn do tkanin?

Substancje czynne preparatu wnikają do wnętrza włókien tkaniny, skutecznie neutralizując zalegające w tkaninach alergeny wziewne. Alergeny wziewne są substancjami białkowymi. Substancje preparatu zmieniają ich strukturę przestrzenna poprzez denaturację wiązań wodorowych. Prowadzi to do utraty aktywności biologicznej lub innej indywidualnej cechy charakterystycznej (utrata potencjału uczulającego-alergen staje się neutralny, nie wywołuje swoistej reakcji organizmu).

Preparat znajduje zastosowanie we wspomaganiu terapii chorób pasożytniczych skóry powodowanych przez nużeńca lub świerzbowca. Mechanizm działania polega na wytwarzaniu specjalnej mikrobłonki pomiędzy włóknami tkaniny, w sposób fizyczny skutecznie ograniczającej ruchomość pasożytów – kleszczy, nużeńca, świerzbowca (brak możliwości swobodnego poruszania się), przez co ogranicza ryzyko zasiedlenia żywiciela.

Wygraj zestaw produktów Allergoff® i ciesz się domem wolnym od alergenów!

Borykasz się z alergią wziewną i chcesz wypróbować produkty Allergoff®, które neutralizują substancje o działaniu uczulającym? Aby zdobyć 1 z 5 zestawów nagród,  wystarczy przesłać zgłoszenie konkursowe za pomocą formularza. Jego kluczowy element, który będzie brany podczas wyłaniania zwycięzców,  stanowi hasło reklamowe.

Wymyśl hasło reklamowe dla marki Allergoff® ( serii preparatów).

Na zgłoszenia czekamy do 19.07.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza.

Prosimy o podanie w formularzu danych do wysyłki. Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzcy i przesłania nagrody.

Życzymy powodzenia!

 

Pełny regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Prosimy o zapoznanie się z nim przed nadesłaniem pracy konkursowej.

Tekst sponsorowany

Komentarze (13)

Rena

6 lat temu

Super zestaw na alergię 🙂

kornela

6 lat temu

Trzeba wymyślić fajne hasło 🙂

inka

6 lat temu

Wezmę udział!

weronika

6 lat temu

Muszę kupić ten Allergoff!

SoNia

6 lat temu

Zestaw ratunkowy dla alergika – podoba mi się!

sabina

6 lat temu

Bardzo fajny konkurs, myślę że warto wziąć w nim udział i spróbować swojego szczęścia 🙂

Julia

6 lat temu

Ciekawa jestem działania tego produktu

Gaba

6 lat temu

ALLERGOFF NAZWA SUPER IDEALNA I KOSEMTYK TEŻ CUDOWNY ???

natalia

6 lat temu

Chętnie sprawdzę, jak działa ten płyn do tkanin

anna

6 lat temu

Zestaw idealny na alergię 🙂

Karina

6 lat temu

Fajny konkurs, wreszcie coś dla alergików

dominika

6 lat temu

Biorę udział, nie ma na co czekać!

elza

6 lat temu

Super!!! Może w końcu trafię na solidnego przeciwnika alergii i razem ją pokonamy 🙂

Komentarze są wyłączone.