Seboradin Sun

Latem chronimy naszą skórę przed słońcem, ale nie tylko ona narażona jest na działanie szkodliwych promieni. Włosy także są wrażliwe i wymagają odpowiedniej pielęgnacji oraz ochrony. Kuracja do włosów narażonych na promieniowanie UV Seboradin Sun to idealny zestaw na letni czas. Już dziś weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech zestawów!

Szampon Seboradin Sun

szampon Seboradin SunWSKAZANIA:
Włosy i skóra głowy narażone na działanie promieniowania UV. Chroni kolor włosów. Do każdego typu włosów. Dla kobiet i mężczyzn.

REKLAMA

DZIAŁANIE I EFEKT:
Szampon to preparat dobierany do skóry głowy. Zawiera ekstrakt z marchwi, który dzięki obecności protein działa nawilżająco oraz tworzy delikatny film ochronny. Regeneruje włosy i skórę głowy, działa fotoochronnie. Ekstrakt z bambusa jest bogatym źródłem flawonoidów, działa przeciwzapalnie, przeciwstarzeniowo, zapobiega podrażnieniom spowodowanym m.in. działaniem promieniowania UV. Olej macadamia intensywnie nawilża włosy, zapobiega ich łamliwości. KerariceTM chroni kolor włosów, wzmacnia je. Włosy staja się mocniejsze, pełne blasku, są mniej podatne na elektryzowanie oraz łatwiej się rozczesują.
Nie zawiera silikonów oraz sztucznych barwników.
Skuteczność potwierdzona przez niezależne, specjalistyczne laboratorium badawcze – test samooceny pod kontrolą dermatologiczną.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nanieść na mokre włosy, rozprowadzić, wmasować w skórę głowy i włosy. Spłukać, czynność powtórzyć. Do codziennego stosowania. Przed użyciem wstrząsnąć – może pojawić się osad wynikający z zastosowania surowców pochodzenia naturalnego. Zaleca się stosowanie razem z pozostałymi preparatami Seboradin Sun, w celu uzyskania pełnej ochrony przed promieniowaniem UV.

Maska Seboradin Sun

WSKAZANIA:
Włosy i skóra głowy narażone na działanie promieniowania UV. Chroni kolor włosów. Do każdego typu włosów. Dla kobiet i mężczyzn.

maska Seboradin SunDZIAŁANIE I EFEKT:
Maska to preparat dobierany do łodygi włosa. Zawiera olej z marchwi, który regeneruje i wygładza włosy oraz chroni je przed niekorzystnym działaniem promieni UV. Jest bogatym źródłem witaminy E. Ekstrakt z bambusa, dzięki zawartości flawonoidów, działa przeciwzapalnie, zapobiega podrażnieniom spowodowanym m.in. działaniem promieniowania UV. Chroni kolor włosów, działa przeciwstarzeniowo. Gliceryna intensywnie nawilża i wygładza włosy. Kompleks inuliny nadaje blask i elastyczność oraz przywraca odpowiedni poziom nawilżenia. Olej macadamia intensywnie nawilża włosy, zapobiega ich łamliwości. Mleczko kokosowe kondycjonuje włosy i skórę głowy, odbudowuje strukturę włosa, zmniejsza ich podatność na uszkodzenia. Systematyczne stosowanie maski wzmacnia włosy, które stają się lśniące, sprężyste i miękkie w dotyku.
Nie zawiera silikonów oraz sztucznych barwników.
Skuteczność potwierdzona przez niezależne, specjalistyczne laboratorium badawcze – test samooceny pod kontrolą dermatologiczną.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nanieść na umyte włosy odpowiednio dobranym do skóry głowy szamponem SEBORADIN, rozprowadzić, wmasować w skórę głowy i włosy. Pozostawić na około 5 min., dokładnie spłukać ciepłą wodą. Stosować 2-3 razy w tygodniu. Można używać w formie kompresu podczas kąpieli lub w saunie. Nie obciąża włosów. Zaleca się stosowanie razem z pozostałymi preparatami Seboradin Sun, w celu uzyskania pełnej ochrony przed promieniowaniem UV.

Mgiełka Seboradin Sun

WSKAZANIA: Włosy i skóra głowy narażone na działanie promieniowania UV. Chroni kolor włosów. Do każdego typu włosów. Dla kobiet i mężczyzn.

mgiełka Seboradin SunDZIAŁANIE I EFEKT: Skuteczna ochronna mgiełka do włosów dzięki zastosowaniu filtru UV chroni włosy przed szkodliwym działaniem słońca, zapobiegając płowieniu koloru, wysuszeniu, uszkodzeniu oraz puszeniu. Ekstrakt z karczocha chroni i poprawia połysk włosów, naprawia uszkodzenia, rewitalizuje włosy, zapobiegając ich łamaniu. Amarantus odżywia, ułatwia rozczesywanie włosów, tworzy film ochronny. Gliceryna nawilża włosy i skórę, łagodzi podrażnienia. Dzięki stosowaniu mgiełki włosy są odpowiednio nawilżone, zdrowe, pełne blasku, nie puszą się.

SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem wstrząsnąć. Dokładnie spryskać włosy i skórę głowy przed ekspozycją słoneczną, nie spłukiwać, ułożyć fryzurę. Stosować na mokre lub suche włosy. W przypadku długiej ekspozycji słonecznej lub po zmoczeniu włosów należy ponownie spryskać włosy. Można stosować do codziennej, letniej ochrony włosów i koloru, jak również podczas słonecznych wakacji. Nie obciąża włosów.

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków do włosów Seboradin Sun!

Aby wygrać jeden z trzech zestawów kosmetyków do włosów Seboradin Sun należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Wymień 3 składniki aktywne kuracji Seboradin Sun i napisz jakie działanie mają na włosy. Odpowiedzi szukaj na stronie marki Seboradin – seboradin.pl

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 8 sierpnia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila akcja@mojealergie.pl, wpisując w tytule wiadomości „Seboradin Sun”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 8.08.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Mojealergie.pl.
Fundatorem nagród – 3 zestawów kosmetyków do włosów Seboradin Sun (szampon Seboradin Sun, maska Seboradin Sun, mgiełka Seboradin Sun) jest marka Seboradin.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Mojealergie.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez organizatora konkursu – redakcję portalu Mojealergie.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać na adres mailowy: akcja@mojealergie.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here