KONKURSY NAJNOWSZE Życie z alergią

Wygraj reduktor roztoczy kurzu domowego!

reduktor roztoczy

Borykasz się z alergią na kurz? Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z dwóch reduktorów roztoczy kurzu domowego. Z jego pomocą pozbędziesz się tych niewielkich pajęczaków i zaczniesz oddychać czystym powietrzem. Jak działa reduktor roztoczy kurzu domowego?

Co to jest Reduktor Roztoczy?

Efektywne urządzenie zwalczające roztocze kurzu domowego (UPR – Ultradźwiękowy Profesjonalny Reduktor roztoczy kurzu domowego).

Dla kogo jest przeznaczony?

Dla dzieci i dorosłych cierpiących z powodu alergii na roztocze kurzu domowego oraz osób chcących profilaktycznie zabezpieczyć miejsce zamieszkania przed ich obecnością.

Polecany przy schorzeniach takich jak:

 • astma oskrzelowa,
 • alergiczny nieżyt nosa,
 • alergiczne zapalenie skóry,
 • alergiczne zapalenie spojówek,
 • zapalenia oskrzeli

Czy wiesz że?

W warunkach naturalnych głównym pożywieniem dla roztoczy kurzu domowego jest złuszczony naskórek ludzki i zwierzęcy. Uważa się, że tylko 150 mg ludzkiego naskórka wystarcza do zaspokojenia potrzeb pokarmowych populacji roztoczy liczącej 3000 osobników w okresie 2–3 miesięcy! Optymalne warunki dla rozwoju roztoczy to poza dostępnością właściwego pokarmu, odpowiednia wilgotność względna oraz temperatura powietrza. Mają one wpływ na tempo wzrostu populacji, płodność samic, przeżywalność zarówno w warunkach laboratoryjnych, jak też w środowisku naturalnym.

Profesjonalny Reduktor:

 • zaburza cykl rozrodczy roztoczy
 • zaburza cykl żywieniowy roztoczy
 • neutralizuje alergeny białkowe roztoczy (Der p1 i Der p2)

Kiedy i jak używać?

W sposób ciągły, w celu zapobiegania obecności roztoczy w środowisku, w którym przebywają alergicy. Można go bezpiecznie zastosować np. w dziecięcym pokoju przy łóżeczku, umieścić w salonie czy kuchni na stoliku lub zainstalować w samochodzie.

Jak to działa?

Urządzenie emituje szereg impulsów ultradźwiękowych, zdolnych do stopniowego zmniejszenia stężenia roztoczy w środowisku w którym jest zainstalowany, w tym samym czasie powodując stopniowe zmniejszenie objawów alergii. Urządzenia zaczyna działać natychmiast po jego włączeniu, a szczyt swojej efektywności osiąga po około 90 dniach (udokumentowane medycznie). Pierwsze efekty: po pierwszych kilku tygodniach od włączenia.

Urządzenie zaczyna działać automatycznie zaraz po włożeniu go do gniazdka elektrycznego (świeci się mała niebieska dioda). Ultradźwiękowy Profesjonalny Reduktor roztoczy kurzu domowego jest całkowicie nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt, nietoksyczny oraz bezwonny.

Wygraj reduktor roztoczy kurzu domowego!

Aby zdobyć jeden z dwóch reduktorów roztoczy kurzu domowego, należy:

 • napisać, dlaczego to właśnie do Ciebie ma trafić ten innowacyjny sprzęt zwalczający pajęczaki za pomocą ultradźwięków
 • polubić fanpage Uczuleni.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 5 października 2016, do godz. 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres redakcja@mojealergie.pl, z dopiskiem „Reduktor roztoczy”. Pamiętaj, aby w mailu podać pod jakim imieniem i nazwiskiem lubisz nasz fanpage. Jeśli już jesteś obserwatorem, to zaznacz to w mailu, jednocześnie podając swoje imię i nazwisko.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu

 • Spośród  odpowiedzi nadesłanych na maila redakcja@mojealergie.pl do 05.10.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze. Aby zgłoszenie było kompletne, musisz podać pod jakim imieniem i nazwiskiem obserwujesz fanpage Uczuleni.
 • Organizatorem konkursu jest portal Mojealergie.pl
 • Fundatorem nagród – 2 reduktorów roztoczy kurzu domowego jest portal Mojealergie.pl
 • Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Mojealergie.pl
 • Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez fundatora nagród – portal Mojealergie.pl, w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
 • Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: redakcja@mojealergie.pl
 • W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
 • Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
 • Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze (2)

Mimi

4 lata temu

Dlaczego do mnie ma trafic ten gadżet mam 3 corki najmlodsza coraz czesciej dostaje alergii z nieznanych przyczyn cieknie jej z noska nie stwierdzono u niej alergii i moje corki boja sie pajakow komarow ktore ciagle sie dostaja do mieszkania ten gadzet ułatwil by dzieciom zasypianie w czasie letnim

Zostaw komentarz