Atopowe Zapalenie Skóry

Weź udział w testowaniu emolientów Latopic®!

testowanie emolientów Latopic

Do kogo adresowane są emolienty? Ich stosowanie zaleca się osobom, które zmagają się z problemami skóry wrażliwej i atopowej.  Ludzie, którzy cierpią z powodu AZS, często skarżą się na suchą, cienką, mało elastyczną skórę, która została pozbawiona naturalnej bariery ochronnej. Jej brak sprawia, iż naskórek staje się nadwrażliwy i reaguje na różne substancje, toteż stosowane kosmetyki muszą być bezpieczne.

Specjalistyczna linia emolientów  Latopic®

Wybierając emolienty, warto zadbać o to, aby wszystkie kosmetyki pochodziły z jednej serii, ponieważ wówczas wzajemnie się uzupełniają.  Przykładem jest specjalistyczna linia emolientów Latopic® do skóry atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień, w skład której wchodzą: krem do twarzy i ciała, emulsja do ciała, emulsja do kąpieli.

Emolienty Latopic® to jedyne preparaty dostępne na rynku, które zawierają metabolity Lactobacillus sp. Wykazują one działanie przeciwdrobnoustrojowe, ograniczają rozwój gronkowca złocistego, który zaostrza objawy skórne u chorych na AZS.

Twoje dziecko choruje na AZS? Weź udział w testowaniu nowych emolientów  Latopic® !

Zapraszamy rodziców, których dzieci zmagają się z AZS i chorobami o podłożu alergicznym, do udziału w testowaniu emolientów Latopic®.  Spośród osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 30 uczestników testów.  Każdy z nich otrzyma zestaw preparatów Latopic®. W skład pakietu wchodzą:

testowanie emolientów Latopic

  • krem do twarzy i ciała
  • emulsja do ciała
  • emulsja do kąpieli.

Osoby zainteresowane akcją testowania emolientów Latopic®, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej.

Informacje nt. testów konsumenckich emolientów Latopic®

  • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 30.10.2014 r. do 09.11.2014 r. do godziny 23:59. Uwaga: ze względu na duże zainteresowanie testami konsumenckimi, nabór został przedłużony do 11 listopada br. do godziny 23:59.
  • Spośród osób, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 30 uczestników testów. Uwaga: na dany adres zamieszkania przypada tylko jedno zgłoszenie. Pozostałe nie będą brane pod uwagę.
  • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową.
  • W ciągu tygodnia od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestnika akcji zostanie dostarczony zestaw emolientów Latopic®. Po otrzymaniu zestawu emolientów należy przesłać maila potwierdzającego na adres akcja@mojealergie.pl.
  • Po miesiącu stosowania emolientów każdy z uczestników testu zostanie poproszony o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie poszczególnych produktów, która zostanie dostarczona na maila.Za datę rozpoczęcia testowania uznajemy datę przysłania maila potwierdzającego.
  • W testach konsumenckich emolientów Latopic®  mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie lub osoby niepełnoletnie, (które mają zgodę rodziców lub opiekunów na wzięcie udziału w testach).
  • Przesyłając dane osobowe i adresowe wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich emolientów Latopic® (wybór uczestników, przesłanie zestawu emolientów i ankiety końcowej).

Komentarze (16)

Teresa Lic

4 lata temu

produkty Latopic sa świetne! dostalam w prezencie dla mojej malej alergiczki, juz mija 2 miesiac od kiedy je stosujemy i widze bardzo duza poprawe zdrowia dziecka! alergia nie jest juz tak silna jak wczesniej! kazdego dnia daje do picia saszetke probiotyku, smaruje skore emulsja do ciala, a twarz kremem, do kapieli rowniez wlewam emulsje Latopic, to wszystko przynosi super efekty! mam nadzieje ze w koncu calkowicie pozbedziemy sie azs, bo slyszalam o wielu takich przypadkach

Agnieszka Burliga

4 lata temu

Kilka zdań o emulsji do kąpieli
Emulsja zamknięta jest w zakręcanej butelce o pojemności 200 ml, Nakrętka służy również jako dozownik 🙂 niestety nasza nam znikła w czeluściach łazienki i nie chciała zostać odnaleziona.
Emulsja jest płynna, przeźroczysta a zapach hmm taki olejowy ale to raczej standard w emulsjach na azs. Po dodaniu do wody zmienia jej kolor na mleczny, w sumie delikatnie się pieni a w czasie mycia czuć, że jest tłusta. Ale kochani nie martwcie się po kąpieli skóra nie jest ani lepka ani tłusta, jest idealnie nawilżona i przyjemna w dotyku.

Agnieszka Burliga

4 lata temu

Krem to nasz numer jeden testowała go moja 6 letnia córka na zmiany atopowe na twarzy

Krem zamknięty jest w tubie z zamykaniem typu klik, więc użytkowanie jest łatwe. Krem jest dość gęsty mimo tego łatwo rozprowadza się po skórze. Jednak w przeciwieństwie do emulsji, która szybko wchłania się w skórę on potrzebuje trochę więcej czasu. Po wchłonięciu na skórze pozostaje niewidoczna warstwa. U nas stosowany był głównie przez Michasię, która ma zmiany atopowe na twarzy. Po nałożeniu kremu skóra jest delikatna, dobrze nawilżona, zmiany znikają a skóra jest dobrze zregenerowana.

Dorota Pykacz

4 lata temu

w tym tygodniu,czyli 1tygodniu testowania,własciwei sprawdzamy konsystencje,zapach,i efekty.ja jako mamuśka alergika z AZS,nie zawachałam się uzyc juz wszystkiego,choć córka była pierwsza przede mną,bo sama zaczeła otwierać opakowanie pięknie zafoliowane ale uległa przy niebieskiej wstążeczce,którą było wszystko na górze zawiążane.najpierw co mam we krwi-czytanie składu to jest bardzo ważne i cenne dla zdrowia,ale tez trzeba iwedzieć co oznacza chociażby Spent Grain Wax,,,-aktywny skłądnik do pielęgnacji skóry;-)).nie zawachałam się użyc ani córka wszystkich emolientów,a co tam;-))najczęsciej używamy kremu do twarzy i ciała,kiesy wychodzimy na dwór,(ja sama smaruję sobie dłonie,mam b.suche)dla moich rąk krem rewelka,po 1użyciu zostawia nie wyczuwalny film ochronny,ręce są natłuszczonee i odżywione.efekt tego utrzymuje się "do pierwszego mycia garków"myslęże po systematycznym stosowaniu mozna efekty wyczuć,zobaczyć…ale zmywać,sprzątać muszę w rękawicach ochronnych aby nie psuć wszystkiego.no dobra tyle o mioch rączkach;-))teraz o wyjsciu na dwór w takie chłodne dni.krem na buzie zastosowałam u małej,skóra wchłoneła go "raz dwa"zostawiając jak u mnie na rękach "dobrą ochronę"ten krem znalazł już zastosowanie i pierwsze efekty.testujemy go na buzi,na wyjscia spacerowe,jest dobry,nawet więcej napiszę najlepsze dla suchej,czerwonej skóry dziecka;-))

Samanta Lis

4 lata temu

ja juz sobie kupilam te emolienty, sa naprawde dobre! nie powoduja zadnych podraznien, dobrze nawilzaja, jak dla mnie, to maja lagodny i przyjemny zapach jak na kremy tego typu:) emulsja do kapieli nie pozostawia tlustej warstwy na wannie trudnej do umycia! juz mi sie podobaja ta linia latopic!!

Zosia Polechońska

4 lata temu

udało się 🙂 Niecierpliwie czekamy teraz na przesyłkę

Monika Marszałek

5 lat temu

Jaka szkoda, że dopiero dzisiaj tu trafiłam 🙁 Spóźniłam się, niestety 🙁

Marzena Malicka

5 lat temu

Nie miałam jeszcze do czynienia z emolientami, które zawierają metabolity bakterii.

Maria Złotkowska

5 lat temu

Wprawdzie mój syn nie jest małym dzieckiem, ale wyślę zgłoszenie. Najwyżej nie zostanę wybrana do testów.

Marta Słoneczna

5 lat temu

Ciekawa akcja:) Cieszę się, że w Polsce coraz bardziej docenia się rolę testów konsumenckich.

Katarzyna Testowska

5 lat temu

Super! Zaraz wysyłam zgłoszenie!

Zostaw komentarz

0