Atopowe Zapalenie Skóry NAJNOWSZE

Weź udział w testach emolientów Latopic®! Nabór zakończony

testy-emolientow-Latopic

Skóra dzieci jest niezwykle cienka, delikatna i wrażliwa, toteż jej pielęgnacja stanowi dla rodziców nie  lada wyzwanie. Niezwykle istotną rolę odgrywa dobór odpowiednich kosmetyków.

Emolienty to preparaty  o działaniu natłuszczającym, których stosowanie zaleca się  osobom ze skórą skłonną do podrażnień i alergiczną. U ludzi, którzy zmagają się z AZS, obserwuje się defekt bariery naskórkowej, przez co ich skóra jest sucha, cienka i mało elastyczna.  Pozbawiona naturalnej bariery ochronnej staje się nadwrażliwa, toteż stosowane kosmetyki muszą zawierać bezpieczne i precyzyjnie dobrane substancje.

Specjalistyczna linia emolientów Latopic®

Przy wyborze emolientów warto zwrócić uwagę, aby wszystkie kosmetyki wchodziły w skład jednej serii, ponieważ wówczas ich działanie wzajemnie się uzupełnia.  Przykładem jest specjalistyczna linia emolientów Latopic® do skóry atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień.  W jej skład wchodzą: krem do twarzy i ciała, emulsja do ciała oraz  emulsja do kąpieli.

Emolienty Latopic® to jedyne preparaty dostępne na rynku, które zawierają metabolity Lactobacillus sp. Wykazują one działanie przeciwdrobnoustrojowe, pomagają ograniczać rozwój gronkowca złocistego, który przyczynia się do nasilenia objawów skórnych u osób z   AZS.

Twoje dziecko zmaga się z  atopowym zapaleniem skóry ? Weź udział w testowaniu emolientów Latopic®!

Zapraszamy rodziców, których dzieci zmagają się z AZS i chorobami o podłożu alergicznym, do udziału w testach emolientów Latopic®.  Spośród osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 10 uczestników testów.  Każdy z nich otrzyma zestaw preparatów Latopic®. W skład każdego pakietu wchodzą: testy-konsumenckie

 • krem do twarzy i ciała
 • emulsja do ciała
 • emulsja do kąpieli.

 

Osoby zainteresowane akcją testowania emolientów Latopic®, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej.

Informacje nt. testów emolientów Latopic®

 • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 10.2015 r. do 19.10.2015 r. do godziny 23:59.
 • Spośród osób, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 10 uczestników testów. Uwaga: na dany adres zamieszkania przypada tylko jedno zgłoszenie. Pozostałe nie będą brane pod uwagę.
 • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową.
 • W ciągu tygodnia od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestnika akcji zostanie dostarczony zestaw emolientów Latopic®. Po otrzymaniu zestawu emolientów należy przesłać maila potwierdzającego na adres akcja@mojealergie.pl.
 • Po dwóch miesiącach stosowania emolientów każdy z uczestników testów zostanie poproszony o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie poszczególnych produktów, która zostanie dostarczona na maila. Za datę rozpoczęcia testowania uznajemy datę przysłania maila potwierdzającego.
 • W testach konsumenckich emolientów Latopic®mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie, które mają zgodę rodziców lub opiekunów na wzięcie udziału w testach.
 • Przesyłając dane osobowe i adresowe, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich emolientów Latopic®(wybór uczestników, przesłanie zestawu emolientów i ankiety końcowej).
 • Zgłaszając się do testów emolientów Latopic®, oświadczasz, iż znasz regulamin „Testu emolientów Latopic® i w pełni go akceptujesz.

Komentarze (33)

Marmag Testopiniarecenzja

8 lat temu

Latopic emulsja do kąpieli- Natłuszczająco-nawilżający kosmetyk ,bez zapachu ,sztucznych barwników i konserwantów. Emulsja jest hipoalergiczna ,więc bezpieczna w stosowaniu u osób z bardzo wrażliwą skórą, podatną na alergie. Po zastosowaniu emulsji do kąpieli skóra jest miękka ,nawilżona i natłuszczona. Zniwelowana jest szorstkość ,łuszczenie napięcie i podrażnienia skóry. Emulsja tworzy na ciele swego rodzaju „płaszcz ochronny” który zabezpiecza skórę przed utratą wody i czynnikami zewnętrznymi( temperaturą powietrza, wiatrem ,czy potencjalnymi alergenami).Produkt dobrze oczyszcza( podczas kąpieli z jego dodatkiem nie ma konieczności używania dodatkowych środków myjących).Stosowana długotrwale i regularnie pomaga redukować podrażnienia ,koić i regenerować skórę. Posiada kompleks przeciwświądowy oraz pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii które wywołują stany zapalne u osób z AZS .Jeśli po kąpieli z dodatkiem emulsji zastosujemy pozostałe emolienty z serii(krem i emulsję do ciała) to spotęgujemy działania kosmetyków. Kosmetyk jest przeznaczony dla niemowląt ,dzieci i osób dorosłych które borykają się z atopowym zapaleniem skóry.

Marmag Testopiniarecenzja

8 lat temu

Latopic emulsja do ciała- Nie posiada substancji zapachowych, sztucznych barwników ani konserwantów. Jest to produkt hipoalergiczny a zatem bezpieczny dla osób ze skórą szczególnie wrażliwą i” kapryśną”. Emulsja ma przyjemną lekką konsystencję ,dzięki której skutecznie i szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze nieprzyjemnego uczucia tłustego filmu ,a skóra po jej użyciu jest skutecznie i natychmiastowo ukojona ,dogłębnie nawilżona i natłuszczona .Kosmetyk nie brudzi materiałów .Produkt doskonale pielęgnuje szorstką, suchą, napiętą podrażnioną, zaczerwienioną i łuszczącą się skórę. Chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi ( temperaturą powietrz czy tez alergenami np. kurzem).Po zastosowaniu emulsji skóra ciała jest natychmiastowo, dogłębnie i długotrwale zregenerowana ,miękka, nawilżona ,wygładzona .Zniwelowane jest uczucie napięcia –skóra jest odżywiona i ukojona .Emulsja posiada specjalny kompleks przeciwświądowy który spisuje się w 100%. Kosmetyk działa też przeciwdrobnoustrojowo i pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii które wywołują stany zapalne u osób dotkniętych AZS. Produkt jest dedykowany zarówno niemowlętom i dzieciom jak i osobom dorosłym dotkniętym AZS.

Marmag Testopiniarecenzja

8 lat temu

Latopic krem do twarzy i ciała- krem ma bardzo przyjemną konsystencję (nie jest ani za rzadki ani też zbyt gęsty).Doskonale nawilża i natłuszcza. Szybko się wchłania i nie brudzi materiałów . Na skórze pozostawia ochronną ,zabezpieczająco warstwę która zapobiega ewentualnym podrażnieniom wywołanym czynnikami zewnętrznymi( np. mróz, wiatr czy alergeny ).Kosmetyk jest bardzo wydajny ponieważ wystarczy użyć zaledwie niewielkiej jego ilość by dobrze nawilżyć całą twarz czy też najbardziej suche partie ciała(kolana czy łokcie).Skóra po jego zastosowaniu ( szczególnie długotrwałym i regularnym) staje się miękka, zregenerowana, odżywiona. Krem niweluje łuszczenie się przesuszonych partii skóry i doskonale działa przeciwświądowo (co jest kwestią bardzo istotną przy dolegliwości jaką jest AZS). Kosmetyk doskonale i szybko łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, wygładza skórę i przynosi długotrwałe ukojenie. Krem jest hipoalergiczny ,a co za tym idzie jest to produkt bezpieczny który nie wywołuje podrażnień. Jest doskonałym uzupełnieniem kuracji lekami doustnymi i kortykosteroidami ,pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii które wywołują stany zapalne u osób z atopią .Nie zawiera sztucznych barwników ,substancji zapachowych i konserwantów. Przeznaczony jest zarówno dla niemowląt i dzieci jak i dla osób dorosłych dotkniętych AZS.

Marmag Testopiniarecenzja

8 lat temu

Seria emolientów Latopic przeznaczona jest do kompleksowej pielęgnacji skóry atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień .Komplet składa się z kremu do twarzy i ciała(75 ml), emulsji do ciała(200ml) oraz emulsji do kąpieli(200 ml).Wszystkie kosmetyki zamknięte są w poręcznych opakowaniach których pojemność jest dosyć wydajna. Osobiście jestem bardzo zadowolona z działania produktów Latopic .Zaspokajają one wszystkie potrzeby skóry z atopią ,która jest sucha, napięta ,szorstka łuszcząca się i podrażniona. Cała seria produktów skutecznie ,dogłębnie i długotrwale nawilża, działa ochronnie i pielęgnująco na chorą skórę przynosząc jej upragnione ukojenie. Wszystkie kosmetyki są hipoalergiczne, bezzapachowe, nie posiadają barwników ani konserwantów. Stosować je można zarówno u niemowląt i dzieci jak i u osób dorosłych dotkniętych atopią. Produkty są tez doskonałym uzupełnieniem dla kuracji lekami przeciwalergicznymi i kortykosteroidami stosowanymi przy AZS. Najlepsze efekty można osiągnąć stosując regularnie cała linię kosmetyków Latopic.
Specjalistyczną linię emolientów Latopic mogłam testować dzięki portalowi Mojealergie.pl za co bardzo dziękuję .Wszystkim osobom dotkniętym atopowym zapaleniem skóry mogę szczerze polecić wypróbowanie kosmetyków Latopic, ponieważ działają naprawdę świetnie.

danuta

8 lat temu

Taki zestaw emolientów z chęcią bym przetestowała:)

rena29

8 lat temu

Koniec naboru, no trudno, może będzie jeszcze okazja.

gabi

8 lat temu

Oj, szkoda że nabór już zakończony 🙁

iwonka

8 lat temu

Kto z was się dostał do testów?

renatka

8 lat temu

Emolienty są bardzo skuteczne, wiec warto je wypróbować na własnej skórze 😉

iga

8 lat temu

Bardzo chciałabym być w tej 10-tce 🙂

Hela

8 lat temu

Nabór już zakończony, więc czekamy na wyniki!

elwira

8 lat temu

Bardzo chciałabym zostać wybrana 🙂

kasia

8 lat temu

Na alergię to dobry produkt, może uda mi się go przetestować.

lula

8 lat temu

zgłosiłam się w weekend, liczę że szczęście się do mnie uśmiechnie 🙂

Wika

8 lat temu

Czekamy na wyniki!

anula

8 lat temu

Koniec naboru, no to teraz pozostaje nam czekać na wyniki.

patka24

8 lat temu

Warto spróbować!

ula

8 lat temu

Powiedziałam przyjaciółce o testowaniu, ma dwójkę dzieci, więc jak najbardziej mogłaby skorzystać:)

Sandra31

8 lat temu

Znowu testowanie i okazja do wypróbowania Latopicu 🙂 już się zgłosiłam, może się uda dostać do tej 10-tki 🙂

aneta

8 lat temu

O jej, testy! Super!!!

Sonia

8 lat temu

Nie ma co zwlekać, tylko się zgłaszać 🙂

liuza

8 lat temu

Dziś ostatni dzień aby się zgłosić! 🙂

MarTa

8 lat temu

Testowanie! Ale fajnie – muszę się zgłosić 🙂

Angela

8 lat temu

Chciałabym przetestować te kosmetyki 🙂

KaJa

8 lat temu

Latopic to dobre produkty, więc warto spróbować szczęścia i wysłać zgłoszenie.

Julia

8 lat temu

Szukam kremu do twarzy, takiego co dobrze nawilży, chyba wezmę udział w testowaniu 🙂

Basia3

8 lat temu

To idealne produkty dla mojej córki 🙂

malgosia

8 lat temu

Testowanie emolientów – fajna akcja 🙂

aleksandraa

8 lat temu

Już się zgłaszam!

basia_m

8 lat temu

Tyle się naczytałam o latopicu, że czas najwyższy go spróbować, może pomógłby mojemu dziecku.

Iza

8 lat temu

Testowanie to coś dla mnie, już wysyłam swoje zgłoszenie 🙂

anna

8 lat temu

Chciałabym wypróbować tę emulsję u córeczki 🙂

Kaja

8 lat temu

Super okazja do wypróbowania produktów Latopic 🙂 zgłoszę się jeszcze dziś!

Komentarze są wyłączone.