Alergie pokarmowe NABIAŁ

Warsztaty: dieta dla dzieci z alergią na krowie mleko

Warsztaty: dieta dla dzieci z alergią na krowie mleko

Na spotkaniu dowiesz się czym zastępować produkty niedozwolone, skorygujemy jadłospis Twojego dziecka, otrzymasz praktyczne informacje co zmienić w diecie, aby była pełnowartościowa. Spotykamy się w grupach (1-5 osób), czas trwania 2,5 godziny. Na warsztat możesz przyjść z dzieckiem. W trakcie warsztatu będzie mógł się bawić w kąciku zabaw.

Organizujemy nasze warsztaty już od ponad dwóch lat. Na naszej stronie znajdziesz wiele opinii po naszych spotkaniach „ Fajne materiały, praktyczne wskazówki, przyjemna atmosfera i można przyjść z dzieckiem. „

W warsztacie uczestniczy maksymalnie 5 osób

Program:

  • Co to jest alergia na białko mleka krowiego? Czyli o czym musisz pamiętać, kiedy Twoje dziecko jest alergikiem, skąd się bierze alergia, jak postępować, kiedy dziecko zje zakazany produkt.
  • Jakie produkty są zabronione? Produkty na które szczególnie musisz uważać, do jakich produktów dodawane jest mleko, jak czytać etykiety. Produkty zalecane.
  • Czym zastępować produkty mleczne? Czyli co ma najwięcej wapnia, jak komponować jadłospis, aby dziecko nie miało niedoborów, jakie ilości są odpowiednie dla dzieci.
  • Korekta jadłospisów. Dowiesz się co powinnaś skorygować w jadłospisie, aby był pełnowartościowy i zgodny z zasadami zdrowego żywienia. Otrzymasz praktyczne wskazówki jak to zrobić.
  • Pomysły na smaczne i zdrowe posiłki. Opracujemy przykładowy pełnowartościowy jadłospis + przepisy na dania dla dziecka z alergią na białko mleka krowiego.
  • Pomoc żywieniowa dla Uczestniczek warsztatu oraz ćwiczenia. Pomożemy w waszych indywidualnych problemach z dietą dziecka. Odpowiemy na Wasze pytania oraz przećwiczymy zdobytą wiedzę

Cena: 150 zł

W cenie spotkania:

  • Zestaw materiałów
  • Korekta jadłospisu dziecka

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 16 lutego.

Godzina: 11.00-13.30

Czas trwania: 90 minut szkolenie + 60 minut (ćwiczenia + indywidualne porady)

Miejsce:

Aleja Ken 56. Na warsztaty można przyjść z dzieckiem. Spotykamy się w kawiarni przyjaznej mamom i małym dzieciom.

Zapisy:

Napisz na e-mail: justyna@przepisy-dla-dzieci.pl. Otrzymasz informację zwrotną z danymi do przelewu. W zgłoszeniu koniecznie podaj swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz nazwę warsztatu, w którym chcesz uczestniczyć