stoproztocze

Co to jest Reduktor Roztoczy?

Efektywne urządzenie zwalczające roztocze kurzu domowego (UPR – Ultradźwiękowy Profesjonalny Reduktor roztoczy kurzu domowego).

Dla kogo jest przeznaczony?

Dla dzieci i dorosłych cierpiących z powodu alergii na roztocze kurzu domowego oraz osób chcących profilaktycznie zabezpieczyć miejsce zamieszkania przed ich obecnością.

REKLAMA

Polecany przy schorzeniach takich jak:

  • astma oskrzelowa,
  • alergiczny nieżyt nosa,
  • alergiczne zapalenie skóry,
  • alergiczne zapalenie spojówek,
  • zapalenia oskrzeli

Czy wiesz że?

W warunkach naturalnych głównym pożywieniem dla roztoczy kurzu domowego jest złuszczony naskórek ludzki i zwierzęcy. Uważa się, że tylko 150 mg ludzkiego naskórka wystarcza do zaspokojenia potrzeb pokarmowych populacji roztoczy liczącej 3000 osobników w okresie 2–3 miesięcy! Optymalne warunki dla rozwoju roztoczy to poza dostępnością właściwego pokarmu, odpowiednia wilgotność względna oraz temperatura powietrza. Mają one wpływ na tempo wzrostu populacji, płodność samic, przeżywalność zarówno w warunkach laboratoryjnych, jak też w środowisku naturalnym.

Profesjonalny Reduktor:

  • zaburza cykl rozrodczy roztoczy
  • zaburza cykl żywieniowy roztoczy
  • neutralizuje alergeny białkowe rozoczy (Der p1 i Der p2)

Kiedy i jak używać?

W sposób ciągły, w celu zapobiegania obecności roztoczy w środowisku, w którym przebywają alergicy. Można go bezpiecznie zastosować np. w dziecięcym pokoju przy łóżeczku, umieścić w salonie czy kuchni na stoliku lub zainstalować w samochodzie.

Jak to działa? Urządzenie emituje szereg impulsów ultradźwiękowych, zdolnych do stopniowego zmniejszenia stężenia roztoczy w środowisku w którym jest zainstalowany, w tym samym czasie powodując stopniowe zmniejszenie objawów alergii. Urządzenia zaczyna działać natychmiast po jego włączeniu, a szczyt swojej efektywności osiąga po około 90 dniach (udokumentowane medycznie). Pierwsze efekty: po pierwszych kilku tygodniach od włączenia

Urządzenie zaczyna działać automatycznie zaraz po włożeniu go do gniazdka elektrycznego (świeci się mała niebieska dioda). Ultradźwiękowy Profesjonalny Reduktor roztoczy kurzu domowego jest całkowicie nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt, nietoksyczny oraz bezwonny.

Zasięg:

do mieszkań i pomieszczeń do 80 m2 (przy większym metrażu domu zaleca się używać 2 lub 3 urządzeń).

Wymiary i Waga

Ultradźwiękowy Profesjonalny Reduktor roztocza kurzu domowego mierzy zaledwie 6 cm x 5 cm x 2,3 cm (wielkość prądowego odświeżacza powietrza) i waży 30 gram!

Dokumentacja medyczna

Urządzenie posiada dokumentację medyczną oraz oceny badań klinicznych przeprowadzanych w warunkach szpitalnych na pacjentach z alergią na roztocze kurzu domowego oraz na oddziale pediatrycznym – dzieci z astmą. Urządzenie doczekało się też licznych prac naukowych przedstawianych na corocznych spotkaniach europejskiej akademii Alergologii i immunologii Klinicznej i publikowanych w światowych branżowych pismach medycznych. Urządzenie posiada również rekomendacje medyczne.

Dokumentacja do wglądu na stronie www.stoproztocze.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here