MojeAlergie.pl - serwis dla alergików

Moje Alergie - serwis dla alergików

Menu
 • Kurhaus Wiesbaden

  Kurhaus Wiesbaden

  Jednym z bardziej popularnych kurortów leczniczych, w których pojawiają się również Polacy jest Wiesbaden. Otoczona górami Taurus miejscowość sprawia, że nie tylko alergicy mogą poczuć się tutaj jak w raju. Pierwsze wzmianki o Wiesbaden pojawiają się od połowy XIX w.

 • Kurhaus Baden Baden

  Kurhaus Baden Baden

  Naukowcy datują założenie Baden-Baden na około X w.p.n.e. Rzymianie, którzy przybyli w te tereny już wtedy docenili niezwykłe walony wypływającej stąd wody.  Dziś, również my mamy okazję przekonać się dlaczego.

 • Natur Therme Templin

  Natur Therme Templin

  Kompleks Templina został stworzony nie tylko w celach wypoczynkowy, to również centrum leczenia wielu poważnych chorób.

 • Terme Euganee

  Terme Euganee

  Euganejskie wzgórza oraz uzdrowiska należą do najpopularniejszych regionów wypoczynkowych. Nie znajdziemy tutaj jednak  kolonijnych tłumów, lecz bliskość natury oraz kojącą ciszę.

 • Terme di Casciana

  Terme di Casciana

  Położony w przepięknej okolicy wzgórz Toskanii, Casciana Terme jest dumą i chlubą mieszkańców tego regionu.  Jest to miejsce stworzone po to, by korzystnie oddziaływać na równowagę emocjonalną człowieka . Specjalizuje się również w zapobieganiu oraz leczeniu różnego rodzaju chorób.

 • Kúpele Lúčky

  Kúpele Lúčky

  Kúpele Lućky to jedno z najstarszych uzdrowisk na Słowacji wykorzystujących różne rodzaje wszystkich terapii balneologicznych w celu niesienia pomocy chorym. Ośrodek początkowo specjalizował się jedynie w przynoszeniu ulgi paniom cierpiącym z powodu typowo kobiecych dolegliwości.