Ciąża i dziecko

Sygnały, że on już cię nie kocha

Sygnały, że on już cię nie kocha

Czasem mężczyzna pokazuje poprzez drobne gesty, że jego uczucie zdążyło wygasnąć. Po wielkiej miłości nie ma już ani śladu, chociaż wciąż się widujecie. Przedstawiamy sygnały, że on już cię nie kocha.

Lakoniczne rozmowy

On niechętnie z tobą rozmawia, nie odbiera od ciebie telefonów, nie odpisuje na wiadomości, a jeśli już to robi, to wyraźnie czujesz, że cię zbywa. On nie ma chęci na rozmowę z tobą, bo już cię nie kocha i myśli o tym, jak wyplątać się z waszej znajomości. Liczy na to, że wygasając uczucie stopniowo, sprawi, że w końcu ty nie wytrzymasz i sama odejdziesz.

Unika dotyku

Nie przytula cię, nie trzyma za rękę, nie całuje, nie gładzi cię po głowie. Unika dotyku, ponieważ cię nie kocha.  Mężczyźni swoje uczucia wyrażają poprzez fizyczność. Gdy ta zamiera, to uczucie już dawno wygasło.

Unika trudnych rozmów

Chcesz z nim pogadać o związku lub czymkolwiek innym, ale on unika trudnego tematu, który jest dla niego niewygodny. Zawsze wtedy musi zostać dłużej w pracy, pomóc mamie w domu. Krótko mówiąc, zawsze znajdzie się jakaś wymówka.

Już cię nie przytula

Gdy mężczyzna przestaje przytulać kobietę, to jej nie kocha. Facet, który darzy swoją wybrankę głębokim uczuciem, nie jest w stanie powstrzymać się przed jej obejmowaniem.

Lepiej być przyjaciółmi

Jeśli on między wierszami za dużo mówi o przyjaźni, to bardzo zły znak, bo nie postrzega cię jako kobiety. Chce w ten sposób zamienić związek na przyjaźń.

Złości się na ciebie bez powodu

Krótko mówiąc, każdy pretekst jest dobry, by wyżyć się na tobie i pokłócić. On liczy, że sama będziesz miała go dosyć i od niego odejdziesz, zdejmując z jego barków ten ogromny ciężar. Faceci nie mają dziś jaj, by zakończyć znajomość z klasą.

Nie wspomina o swoich planach

O tym, że chce zmienić pracę, dowiadujesz się od jego koleżanki, ale nie od niego.  On nie mówi ci o swoich planach, bo one nie uwzględniają twojej osoby. On chce się jak najmocniej odciąć od ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *