Życie z alergią

Sygnały ostrzegawcze, na które powinnaś uważać, gdy spotykasz się z nowym facetem

Sygnały ostrzegawcze, na które powinnaś uważać, gdy spotykasz się z nowym facetem

Kobiety mają świetnie rozwiniętą intuicję, której powinny bardziej ufać.  Bardzo często ostrzega ona przed działaniami, które na pierwszy rzut oka wydają się racjonalne, ale w rzeczywistości niosą ze sobą zagrożenie. Intuicja opiera się bowiem na podświadomości, do której docierają liczne sygnały, których nie analizuje na poziomie świadomości.  Przedstawiamy sygnały ostrzegawcze, na które powinnaś uważać, gdy spotykasz się z nowym facetem.

Seksistowskie teksty

Jeśli mężczyzna, z którym idziesz przez miasto, nagle widzi zaparkowane krzywo auto i stwierdza, że to sprawka jakiejś kobiety, bo panie nie umieją parkować, miej się na baczności. To taki miglanc, który może być milutki, ale z czasem zamieni się w tyrana nieliczącego się z twoim zdaniem. Nie ma w tym nic oryginalnego, bo on tak naprawdę nie szanuje kobiet i ich intelektu. Z góry przypisuje im pewne cechy charakteru, które czynią je gorszymi od mężczyzn.  Z twoim zdaniem też nie będzie się liczył, gdy minie okres zauroczenia i zabiegania o twoje względy, bo jesteś „tylko” kobietą.

Narzekanie na eks

Wywlekanie brudów z poprzednich związków źle świadczy o mężczyźnie.  Jeśli on opowiada, jak jego była zachowywała się fatalnie po alkoholu, przybliża ci nawet fakt, iż wymiotowała, to sam wystawia sobie negatywne świadectwo. Mówienie o mechanicznym seksie z eks także jest na miejscu, bo jest to wchodzenie w jej prywatność, a tobie ta wiedza nie jest do szczęścia potrzebna.

Koncentracja na pracy

On całe dnie spędza w pracy, jeździ do niej także w weekendy. Imprezuje ze znajomymi z pracy. Czy widzisz dla siebie realne zagrożenie, bo my tak. On jest pracoholikiem, który nigdy nie zaangażuje się w związek. Nie będzie miał dla ciebie czasu, na który niewątpliwie zasługujesz. Czeka cię związek pełny samotności.

Niedosypianie

Jeśli on mówi, że śpi dwie godziny dziennie, bo szkoda życia na spanie, to sam wyniszcza swój organizm. Poza tym on musi jakoś funkcjonować, pomimo braku snu. To rodzi podejrzenia, że czymś się wspomaga i może być uzależniony od tego czegoś.

Brak spontaniczności

Jeśli on nie jest spontaniczny, lecz bardzo kontroluje to, o czym ci opowiada, to znak, że coś jest nie tak.  Możliwe, że ukrywa coś przed tobą i nie jest szczery. Chce ci zaimponować, ale ma nie do końca czyste intencje.  Brak spontaniczności to także brak zaangażowania emocjonalnego. Na pewno czujesz, że z pewnymi facetami od razu łapiesz świetny kontakt i ciągle się śmiejesz, a z nim tego nie ma.

Uzależnienia

Jeśli on mówi, że codziennie po pracy pije szklankę whisky, to ma problemy z alkoholem. Uciekaj od niego jak najdalej, bo to się może dla ciebie skończyć współuzależnieniem. On po paru głębszych może też być agresywny i zmuszać cię do odbycia brutalnego seksu.

Duża koncentracja na przepychu i pieniądzach

To materialista, dla którego nie liczą się relacje międzyludzkie, lecz pełne konto w banku.  Z kimś takim nie zbudujesz związku, bo on nie będzie umiał cię pokochać i cieszyć się z drobnych rzeczy.

Surowość w ocenie ubioru kobiety

Jeśli jemu przeszkadza krój twojej sukienki, narzeka ci, że powinnaś ubierać się inaczej, zmienić makijaż etc., to znak, że ciebie nie akceptuje. On wiecznie będzie dostosowywał cię do swoich potrzeb. Nie musisz się do nich naginać, bo on cię z pewnością nie kocha i ta relacja jest z góry skazana na niepowodzenie.

Rzadkie spotkania

On nie ma dla ciebie czasu, ale ma go na bilard, kręgle etc. Jeśli nie widujecie się co najmniej dwa razy w tygodniu, to nie jest tobą zainteresowany lub gra na kilka frontów, szukając dla siebie najlepszej opcji.

Zbyt częste podkreślanie swojej perfekcji

Ja tak nie robię, jestem porządnym facetem, jestem prawdziwym mężczyzną etc.  Masz dosyć wywodów Pana Perfekcyjnego i słusznie, bo on ukrywa przed tobą swoją prawdziwą naturę. Stosuje zaprzeczenie. Skoro tak to podkreśla, to znaczy, że z byciem porządnym facetem nie jest mu po drodze. On chce ci nawinąć makaron na uszy. Porządni ludzie są po prostu porządni i nie muszą o tym mówić, bo widzisz to na własne oczy.

Jego nowe znajome przybywające na Facebooku po każdym wyjściu

On wyszedł z kolegą na bilard, poszedł pobiegać w niedzielne popołudnie, a po każdym z tych wydarzeń przybywa mu znajomych na Facebooku. Co ciekawe, są to same panie. Pewnie umawia się równolegle z kilkoma kobietami i nie widzi w tym nic nagannego, bo przecież żadnej nic nie obiecywał.

Nieścisłości w jego wypowiedziach

On miał pożyczyć jeden samochód od szefa, a jedzie drugim. On miał być wczoraj w mieście X, a jadł obiad w Y.  To znak, że cię okłamuje i sam gubi się w swoich kłamstwach. Jest naprawdę kiepski w nakreślaniu alternatywnej rzeczywistości, bo ty w mig wyłapujesz drobne kłamstewka. Co będzie w przypadku poważnych spraw? Jeszcze większe kłamstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *