Życie z alergią

Sygnały alarmowe, że to nie jest facet dla ciebie

Sygnały alarmowe, że to nie jest facet dla ciebie

Wiele osób tęskni za prawdziwą miłością. Ma nadzieję, że pewnego dnia na swojej drodze spotka właściwą osobę, z którą zbuduje szczęśliwy związek.  Niestety, nie każdy nadaje się na naszego partnera. Przedstawiamy sygnały alarmowe, że to nie jest facet dla ciebie.

Próbuje cię kontrolować już po pierwszej randce

Jeśli mężczyzna, z którym się umówiłaś, zaczyna cię kontrolować już po pierwszej randce, to znak, że masz do czynienia z toksycznym facetem. Ma on poważne zadatki na stalkera, dlatego nie lekceważ tych sygnałów ostrzegawczych. Czasem lepiej zerwać kontakt po pierwszej randce niż po roku burzliwego związku, gdy zostałaś pobita, bo on podejrzewał, że go zdradasz z kurierem.  Jeśli facet koniecznie chce wiedzieć, gdzie jesteś, z kim i co robisz, musisz mu wysyłać zdjęcia dokumentujące, że jesteś w mieszkaniu, to znak, że powinnaś go sobie odpuścić, zanim sprawy zajdą za daleko.

Okazuje ci zazdrość, gdy od razu nie odpisujesz na wiadomość

Niektórzy nie rozumieją, że prowadzimy nie tylko życie uczuciowe, ale też rodzinne, towarzyskie oraz zawodowe. Każdy z nas może odpisać na wiadomość wtedy, kiedy akurat ma na to czas. Jeśli w danej chwili zajmujesz się pracą, to powinien to uszanować. Normalny człowiek rozumie, że każdy odpisuje w wolnej chwili i nie oznacza to jeszcze, że ma nieczyste intencje. Takie czepianie się o to, że nie wysłałaś od razu SMS-a z wiadomością zwrotną, świadczy o tym, że masz do czynienia z zazdrośnikiem, który będzie cię kontrolował i ograniczał. To nie jest facet dla ciebie, bo zamieni twoje życie w piekło.

Nie liczy się z twoimi potrzebami, tylko forsuje swoje

Jeśli mężczyzna już na początku jawnie daje ci odczuć, że jego potrzeby są ważniejsze niż twoje, to znaczy, że nie nadaje się do związku. Dobry kandydat na partnera potrafi dążyć do kompromisu i czasem jest w stanie zrezygnować z własnych potrzeb na rzecz drugiej osoby. Jeśli ktoś tego nie rozumie i kieruje się wyłącznie egoizmem, to nie wróży dobrze na przyszłość.

Uważa, że w jego towarzystwie nie masz prawa odebrać telefonu służbowego

Niektórzy tak bardzo osaczają drugiego człowieka i próbują ograniczać jego wolność, że robią karczemną awanturę, gdy ten próbuje odebrać ważny telefon służbowy. Takie osoby często żyją w przeświadczeniu, iż tylko im należy okazywać uwagę. Mają silnie narcystyczną osobowość i w rezultacie nie nadają się do związku.

Już przed randką stawia wysokie wymagania w stosunku do serwowanych potraw

Nie brakuje też mężczyzn, którzy jeszcze nie dotarli na randkę, a już wybrzydzają i wymieniają długą liczbę potraw, których nie zamierzają jeść w ramach romantycznej kolacji. To świadczy nie tylko o braku dobrego wychowania, ale też o tym, że ciągle będziesz musiała naginać się do potrzeb tego faceta. On wykazuje silne przejawy niezdrowego egoizmu.

Po pierwszej randce wyznaje ci miłość

Jeśli ktoś po pierwszej randce wyznaje miłość, to znaczy, że masz do czynienia z desperatem. On po prostu nie czuje się dobrze, żyjąc solo. Musi mieć kogoś u swojego boku, aby czuć się pewnie. Nie ma przy tym znaczenia, kim jest ta osoba. Może to być ktokolwiek, byle był nim zainteresowany. Po pierwszej randce niewiele wiemy o drugiej osobie i tak naprawdę trudno nam wyrokować, czy chcemy z nią być. Tym trudniej mówić o miłości, która potrzebuje czasu, by móc się narodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *