MojeAlergie.pl - serwis dla alergików

Moje Alergie - serwis dla alergików

Menu
 • Schowek Zdrowia

  Schowek Zdrowia

  Schowek Zdrowia to sklep internetowy, który przede wszystkim oferuje szeroki wachlarz produktów bezglutenowych, niskobiałkowych oraz bez laktozy.

 • Merinodzieciaki

  Merinodzieciaki

  Merinodzieciaki to sklep internetowy z ekologiczną odzieżą dziecięcą z bawełny organicznej oraz wełny merynosów, a także chustami oraz nosidłami do noszenia dzieci.

 • BioEkoNatura

  BioEkoNatura

  Sklep internetowy ze zdrową żywnością bioekonatura.pl z siedzibą we Wrocławiu oferuje szereg produktów przydatnych dla osób zainteresowanych prowadzeniem zdrowego trybu życia.

 • e-zdrowyprzedszkolak.pl

  e-zdrowyprzedszkolak.pl

  Jeśli jesteś zainteresowany tematyką zdrowego żywienia to lepiej trafić nie mogłeś! Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Nasz sklep e-zdrowyprzedszkolak.pl to znacznie więcej niż tylko sklep, to fragment zdecydowanie większej kampanii prozdrowotnej.

 • EkoJarzyna

  EkoJarzyna

  EkoJarzyna to ekologiczny sklep internetowy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zdrową żywność z certyfikowanych upraw, kosmetyki naturalne i ekologiczne środki czystości.

 • Centrum Dobrej Diety

  Centrum Dobrej Diety

  CENTRUM DOBREJ DIETY to rodzinny projekt biznesowy realizowany od sierpnia 2012 roku – przez firmę Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Krzysztof Rzeczyński.

 • Eko Farma

  Eko Farma

   W ofercie znajdziecie Państwo bogaty i szeroki asortyment kasz, makaronów, miodów, mnóstwo ziołowych herbat na różne dolegliwości i poprawę samopoczucia, przetwory, produkty bezglutenowe, wegetariańskie i dla diabetyków oraz jeszcze wiele, wiele innych, często niezwykle rzadkich, które z pewnością pozwolą przygotować wyjątkowe i wystrzałowe potrawy na różne okazje.

 • BeVegan

  BeVegan

  BeVegan jest sklepem internetowym ze zdrową żywnością. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie są w 100% roślinne. Posiadamy duży wybór produktów bezglutenowych, ekologicznych, beznabiałowych, pełnowartościowych i odżywczych, bez konserwantów i polepszaczy smaku.

 • Eko Smak

  Eko Smak

  Nasz sklep pomoże każdemu kto chcę schudnąć, dodać sobie energii, podregulować układ odpornościowy, pomoże też osobą, które marzą o tym by poczuć się lepiej. Nasz sklep jest dość mocno załadowany zdrową żywnością. Nasz sklep internetowy jest dla nas podstawą biznesową,  oprócz tego posiadamy sklep stacjonarny w Katowicach na ul. Mielęckiego 4a (śródmieście).

 • ZdrowoŻyć

  ZdrowoŻyć

  Sklep ZdrowoŻyć to sklep internetowy oferujący zdrową i ekologiczną żywność, kosmetyki naturalne, bio produkty dla dzieci, w tym ekologiczna żywność i bio kosmetyki dla dzieci oraz organiczne artykuły gospodarstwa domowego.

 • cosdlazdrowia.pl

  cosdlazdrowia.pl

  Jesteśmy firmą, która powstała z pasji do zdrowego trybu życia. Doceniamy zdrowie i wiemy, że i dla Ciebie jest ono ważną wartością.

 • Organiczne24.pl

  Organiczne24.pl

  Jesteśmy importerem produktów ekologicznych, angielskich firm: Doves Farm oraz Glebe Farm. W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę produktów bezglutenowych, wegetariańskich i wegańskich.

 • BIOżywczy

  BIOżywczy

  BIOżywczy to internetowy sklep ze zdrową żywnością, w którym znajdziecie Państwo szeroką  gamę  produktów ekologicznych. Produkty spożywcze dostępne w naszym asortymencie pochodzą z upraw bez zastosowania pestycydów i sztucznych nawozów.

 • BIOKRAM

  BIOKRAM

  Biokram oferuje kosmetyki naturalne i ekologiczne, które w większości najpierw sami testujemy i możemy je szczerze polecić naszym klientom.

 • EkoMaterac

  EkoMaterac

  EkoMaterac to firma sprzedająca ekologiczne, ręcznie robione w  Devon UK materace Naturalmat, ekologiczną pościel i produkty dla dzieci i niemowląt.