Holistyczne-spa-manor-house

Codzienny pośpiech, przepracowanie, mnogość spraw do załatwienia i permanentny brak czasu sprawiają,  że coraz trudniej nam dobrze żyć. Wciąż pędząc zaczynamy tracić kontakt z bliskimi i samym sobą, a nasz organizm zaczyna niedomagać. Warto na chwilę się zatrzymać i wsłuchać się w nasze ciało, wyciszyć umysł. Wówczas świat wokół nas stanie się lepszy, a my sami będziemy pięknieć, młodnieć, i cieszyć się życiem…

Czas dać sobie szansę. W urokliwym kompleksie pałacowo-parkowym Manor House Spa stworzono pierwszą w Polsce Holistyczną Akademię „Alchemia Zdrowia”. Holistyczna filozofia, traktująca człowieka jako niepodzielną całość, jest tu widoczna na każdym kroku. Uzdrawiające terapie holistyczne przynoszą rewelacyjne efekty odmładzające, bo całkowicie bezpieczne, naturalne metody pobudzają każdą komórkę. W rezultacie młodnieje cały organizm, skóra jest ujędrniona, a przywrócony blask twarzy utrzymuje się na długie miesiące.

REKLAMA

Warto rozpocząć terapię od korekty postawy i wzmocnienia kręgosłupa, który jest „osią życia” i determinuje kondycję całego ciała. Niezwykle istotne jest oczyszczenie organizmu, i tu doskonale się sprawdzają pierwsze w Polsce żywiczne kąpiele odmładzająco – regenerujące, które usprawniają cały układ kapilarny przez co  poprawiają przemianę materii, odżywianie narządów oraz wydalanie toksyn z organizmu. Wielowymiarowa terapia czaszkowo – krzyżowa, określana „oddechem życia”, uwalnia od gromadzonych przez całe życie i zapisywanych w komórkach wzorców chorób, doprowadza organizm do równowagi, harmonizuje ciało, emocje, umysł i duszę oraz uruchamia naturalne procesy samoleczenia. Zabiegi biomechanicznej rytmicznej stymulacji mięśni to prawdziwa rewolucja w liftingu twarzy i szyi, zaś rewelacyjny masaż twarzy bańką próżniową przywraca twarzy młodzieńcze kształty. Zabiegi refleksologii twarzy i stóp pobudzają organizm do samoregulacji zmniejszając obrzęki i zmarszczki. Godne polecenia są także zabiegi energetyczne falami milimetrowymi, które poprawiają przepływ energii w organizmie i przywracają sprawność fizjologiczną chorych komórek wpływając na prawidłową pracę wszystkich organów w ciele człowieka.

Cisza i pokój, przepiękny park z silnymi energetycznymi miejscami mocy, luksusowe wnętrza, smaczna kuchnia i „Alchemia zdrowia”, dzięki której zdrowiejemy. Szkoda czasu do stracenia, Manor House SPA czeka.

www.manorhouse.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here