Życie z alergią

Russian style, czyli czego nie powinnaś zakładać

Russian style

Russian style stanowi kwintesencję kiczu i złego gustu. Dostęp do dużych sum pieniędzy nie zawsze przekłada się na smak oraz wyczucie stylu.  Czego nie powinnaś zakładać, by nie wyglądać tandetnie?

 

Obcisła tunika oraz prześwitujące legginsy

To akurat nie jest połączenie praktykowane przez bogate Rosjanki, a dziewczyny, które w klubie szukają swojego oligarchy, który odmieni ich życie na lepsze. Próbują one jednocześnie wyeksponować wszystkie swoje atuty. W związku z tym zakładają obcisłą tunikę, która ma mocno wykrojony dekolt, opina ciało w talii, a prześwitujące legginsy eksponują pośladki.  Całość wygląda dość wulgarnie i niesmacznie.

Złoto w codziennym wydaniu

Russian style to noszenie złotych sukienek na co dzień. Gdy idziesz po bułki do sklepu, możesz założyć ładną sukienkę, ale nie powinna ona wyglądać jak wyjęta żywcem z luksusowego przyjęcia. Noszenie tak strojnych kreacji zostawmy sobie na specjalne okazje.

Cekinowe zło

Bogate Rosjanki lubią cekinowe dodatki we wszystkim, co noszą. Tymczasem cekiny wyglądają źle i tandetnie, chyba że idziesz na sylwestra, imprezę karnawałową lub jesteś gwiazdą estrady dającą koncert.

Dłonie jak salon jubilerski

Nadmiar biżuterii pokazuje status społeczny, ale jest to też zachowanie charakterystyczne dla nowobogackich, którzy chcą udowodnić całemu światu, że stać ich na wszystko. 20 pierścionków, 15 bransoletek – to naprawdę nie wygląda dobrze. Nie chcesz przecież robić za choinkę ani kusić złodziei.

Złote oraz srebrne buty na niebotycznych obcasach

Russian style obejmuje też złote oraz srebrne buty na niebotycznie wysokich obcasach obsypanych brokatem. To dobre obuwie, gdy jesteś artystką występującą na scenie, ale w codziennym życiu wygląda dość tandetnie i tanio, nawet gdy są to buty światowej klasy projektanta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 1 2