Życie z alergią

Przez jakie zachowania zrażasz do siebie faceta?

Przez jakie zachowania zrażasz do siebie faceta

Kobiety często nie rozumieją, dlaczego każdy mężczyzna ucieka od nich w pośpiechu. W rzeczywistości jednak na ogół popełniają któryś z poniższych błędów. Przez jakie zachowania zrażasz do siebie faceta?

Dyktowanie mu, jak ma się ubrać etc.

Nikt nie lubi rozkazywania i traktowania swojej osoby jako wiernego sługi. Przestań mu mówić, jak ma się ubierać, on w ogóle nie potraktuje tego jako dobrej rady, tylko nieuzasadnione czepialstwo. Zresztą przyznaj sama, czy chciałabyś, aby on krytykował twój strój i próbował go na siłę zmienić? Czy nie czułabyś się wówczas nieakceptowana i nieszczęśliwa? Albo akceptujesz go takim, jakim jest, albo szukasz innego faceta.

Korzystanie z toalety w jego obecności

Facet nie chce widzieć, jak korzystasz z toalety, myjesz zęby, robisz sobie maseczkę, depilujesz nogi etc. To go bardzo zniechęca do ciebie i czyni z ciebie istotą aseksualną. Pewne rzeczy nigdy nie powinny być widziane przez twojego mężczyznę.

Objadanie się przy nim

Gdy mężczyzna widzi, że brakuje ci samokontroli i jesz słodycze bez opamiętania, zaczyna sobie zdawać sprawę, że masz jakiś problem emocjonalny, który zajadasz. To bardzo zraża facetów. Podobnie jak świadomość, że niebawem przeobrazisz się w kulkę ociekającą tłuszczem.

Zakupowe szaleństwo

Wywalanie połowy wypłaty na głupoty w centrum handlowym jest odbierane przez mężczyzn jako wyraz braku zdrowego rozsądku i umiejętności zarządzania własnymi finansami. To też rodzi obawy, że gdy zabraknie ci pieniędzy na codzienne wydatki, zaczniesz od niego pożyczać, bo wyzerujesz konto w galerii handlowej, kupując kolejne sukienki i buty.

Narzekanie na nudę

Za to, że się nudzisz, odpowiadasz tylko ty. Inteligentny człowiek jest w stanie znaleźć sobie jakąś pasję w życiu, zająć się czymś kreatywnym i sprawiającym przyjemność. Poza tym ludzie nigdy nie lubili malkontentów, a ty przez swoje wieczne narzekanie się do nich zaliczasz.

Przesadzanie z drinkami

Gdy się upijasz, wystawiasz sobie negatywne świadectwo. Mężczyzna będzie się bał tego, co możesz zrobić po pijaku. Imprezy pod wpływem często kończą się przypadkowym seksem. Poza tym co to za przyjemność prowadzić do domu zawianą kobietę?

Igranie z jego namiętnością

Wiele kobiet najpierw rozpala faceta, a gdy ten płonie z pożądania, kończą erotyczne igraszki słowami, że jednak dziś seksu nie będzie. To bardzo nie fair z twojej strony. Sama nie chciałabyś, aby mężczyzna cię rozbudził, a potem zostawił z niczym.