Gorący temat! JAD OWADÓW I ŻMIJ Rodzaje alergii i Uczulenia

Przetestuj żel po ukąszeniu SIO® i odetchnij z ulgą! Nabór zakończono

żel po ukąszeniu sio

Tego roku komary wyjątkowo mocno dają się we znaki. Można je spotkać nie tylko w cieniu, nieopodal zbiorników wodnych, ale też w pełnym słońcu pośrodku miasta. Po ich ukąszeniu powstają swędzące i zaczerwienione pęcherzyki, które wywołują ogromny dyskomfort. Zdarza się, iż problematyczne zmiany skórne utrzymują się przez tydzień. W tym czasie towarzyszy nam dokuczliwy świąd, który prowokuje do drapania. Niestety, drażnienie mechaniczne pęcherzyków, które powstają w wyniku ukąszenia owadów, może doprowadzić do powstania ran, blizn, a nawet nadkażeń bakteryjnych. Na szczęście nie jesteśmy skazani na borykanie się z dokuczliwym swędzeniem, pieczeniem czy zaczerwienieniem. Przetestuj żel po ukąszeniu SIO® i odetchnij z ulgą, ciesząc się z uroków zbliżającego się lata!

Żel po ukąszeniu SIO® skutecznie łagodzi dokuczliwe dolegliwości, które pojawiają się wraz z pęcherzykami, których sprawcami są owady. Swędzenie, pieczenie czy zaczerwienienie skóry to najczęściej spotykane objawy, które wywołują spory dyskomfort.  Dzięki zawartości takich składników aktywnych jak mentol, wyciąg z rumianku oraz pantenol żel po ukąszeniu SIO® wykazuje aktywność przeciwświądową, kojącą i regenerującą. Mentol za sprawą właściwości chłodzących sprawia, że preparat stosowany miejscowo daje natychmiastowe uczucie ulgi, jednocześnie redukuje swędzenie i pieczenie. Natomiast prowitamina B5 zawarta w żelu po ukąszeniu SIO® przyspiesza proces regeneracji naskórka.

Przetestuj żel po ukąszeniu SIO® i odetchnij z ulgą!

Zapraszamy osoby, które zmagają się ze swędzeniem po ukąszeniu owadów, do udziału w testach żelu SIO®. Spośród użytkowników, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 30 uczestników testów. Każdy z nich otrzyma pełnowymiarowe opakowanie żelu po ukąszeniu SIO®.

Osoby zainteresowane akcją testowania żelu po ukąszeniu SIO®, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej.

Informacje nt. testów żelu po ukąszeniu SIO®

  • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 22.06.2017 r. do 06.07.2017 r. do godziny 23:59.
  • Spośród osób, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 30 uczestników testów. Uwaga: na jedną osobę przypada tylko jedno zgłoszenie.Pozostałe nie będą brane pod uwagę.
  • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową najpóźniej do 12.07.2017 r. włącznie.
  • W ciągu 10 dni od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestnika akcji zostanie dostarczona przesyłka zawierająca żel po ukąszeniu SIO®. Po otrzymaniu paczki należy przesłać maila potwierdzającego na adres akcja@mojealergie.pl.
  • W trakcie stosowania żelu po ukąszeniu SIO®każdy z uczestników testów zostanie poproszony o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie produktu, która zostanie dostarczona na maila.
  • W testach konsumenckich żelu po ukąszeniu SIO® mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie.
  • Przesyłając dane osobowe i adresowe, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich żelu po ukąszeniu SIO®(wybór uczestników, przesłanie kremu i ankiety końcowej).
  • Zgłaszając się do testów żelu po ukąszeniu SIO®, oświadczasz, iż znasz regulamin „Testu konsumenckiego żelu po ukąszeniu SIO®” i w pełni go akceptujesz.

Tekst sponsorowany

Komentarze (11)

Erna

3 lata temu

Wczoraj 24 lipca otrzymałam żel po ukąszeniu SIO do testowania. Dziękuję.

Grażyna

3 lata temu

dostałam się do testu- dziękuję

linea

3 lata temu

Załapałam się rzutem na taśmę, widzę, że dzisiaj jest ostatni dzień nadsyłania zgłoszeń.

orsula

3 lata temu

Zapowiada się naprawdę ciekawy preparat, ciekawe, czy uda mi się załapać na testy:)

Kasia

3 lata temu

cos nowego cos ciekawego

nibbles

3 lata temu

Zaraz wyślę zgłoszenie, jestem cała pogryziona przez komary, nawet dekolt mam w bąblach.

kiruna

3 lata temu

U mnie na wsi komary ciągle tną, zgłaszam się do akcji:) Może mi się poszczęści i otrzymam produkt do przetestowania:)

nastka

3 lata temu

Taki żel by mi się przydał, mieszkam na wsi, a tu komary tną jak szalone.

jula

3 lata temu

Zapowiada się naprawdę ciekawy produkt, zgłaszam się do testowania:)

kalina

3 lata temu

Zgłoszenie wysłane, mam nadzieję, że znajdę się w gronie szczęśliwców, gdy okropnie swędzą mnie nogi zaatakowane przez chmarę komarów.

alma

3 lata temu

Zgłoszenie wysłane – mam nadzieję, że preparat okaże się pomocny, bo jestem cała pokąsana i drapię się jak szalona.

Zostaw komentarz