Gorący temat! Życie z alergią

Przetestuj żel po ukąszeniu SIO® i odetchnij z ulgą! Nabór zakończono

żel na ukąszenia sio

Ostatnimi laty komary wyjątkowo mocno dają się we znaki. Można je spotkać nie tylko w cieniu, nieopodal zbiorników wodnych, ale też w pełnym słońcu pośrodku miasta. Po ich ukąszeniu powstają swędzące i zaczerwienione pęcherzyki, które wywołują ogromny dyskomfort. Zdarza się, iż problematyczne zmiany skórne utrzymują się przez tydzień. W tym czasie towarzyszy nam dokuczliwy świąd, który prowokuje do drapania. Niestety, drażnienie mechaniczne pęcherzyków, które powstają w wyniku ukąszenia owadów, może doprowadzić do powstania ran, blizn, a nawet nadkażeń bakteryjnych. Na szczęście nie jesteśmy skazani na borykanie się z dokuczliwym świądem, pieczeniem czy zaczerwienieniem. Przetestuj żel po ukąszeniu SIO® i odetchnij z ulgą, ciesząc się z uroków zbliżającego się lata!

SIO® żel po ukąszeniu skutecznie łagodzi dokuczliwe dolegliwości, które pojawiają się wraz z pęcherzykami, których sprawcami są owady. Swędzenie, pieczenie czy zaczerwienienie skóry to najczęściej spotykane objawy, które wywołują spory dyskomfort.  Dzięki zawartości takich składników aktywnych jak mentol, wyciąg z rumianku oraz pantenol  SIO® żel po ukąszeniu wykazuje aktywność przeciwświądową, kojącą i regenerującą. Mentol za sprawą właściwości chłodzących sprawia, że preparat stosowany miejscowo daje natychmiastowe uczucie ulgi, jednocześnie redukuje swędzenie i pieczenie. Natomiast prowitamina B5 zawarta w żelu po ukąszeniu SIO® przyspiesza proces regeneracji naskórka.

Przetestuj żel po ukąszeniu SIO® i odetchnij z ulgą!

Zapraszamy osoby, które zmagają się ze swędzeniem po ukąszeniu owadów, do udziału w testach żelu SIO®. Spośród użytkowników, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 100 uczestników testów. Każdy z nich otrzyma pełnowymiarowe opakowanie żelu po ukąszeniu SIO®.

Osoby zainteresowane akcją testowania żelu po ukąszeniu SIO®, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej.

Informacje nt. testów żelu po ukąszeniu SIO®

  • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 12.03.2018 r. do 25.03.2018 r. do godziny 23:59.
  • Spośród osób, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 100 uczestników testów. Uwaga: na jedną osobę przypada tylko jedno zgłoszenie.Pozostałe nie będą brane pod uwagę.
  • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową najpóźniej do 10.04.2018 r. włącznie.
  • W ciągu 10 dni od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestnika akcji zostanie dostarczona przesyłka zawierająca żel po ukąszeniu SIO®. Po otrzymaniu paczki należy przesłać maila potwierdzającego na adres akcja@mojealergie.pl.
  • W trakcie stosowania żelu po ukąszeniu SIO®każdy z uczestników testów zostanie poproszony o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie produktu, która zostanie dostarczona na maila.
  • W testach konsumenckich żelu po ukąszeniu SIO® mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie.
  • Przesyłając dane osobowe i adresowe, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich żelu po ukąszeniu SIO®(wybór uczestników, przesłanie kremu i ankiety końcowej).
  • Zgłaszając się do testów żelu po ukąszeniu SIO®, oświadczasz, iż znasz regulamin „Testu konsumenckiego żelu po ukąszeniu SIO®” i w pełni go akceptujesz.

Tekst sponsorowany

Komentarze (8)

kiria

3 lata temu

Wysłałam zgłoszenie, SIO żel na pewno się przyda i to już niebawem:)

Natalia

3 lata temu

Zgłoszeni! Życie na wsi , a wakacje na mazurach. Żel po ukąszeniach kupujemy litrami.

loly

3 lata temu

Mieszkam nad rzeką i co roku nie mogę odpędzić się od komarów.

Karolina

3 lata temu

Przy 4dzieci i domku na wsi nieopodal Wisły kolejny niezbędnik mojej torby. Zgłaszam się, u nas niestety ukończen latem nie brakuje.

Dorota

3 lata temu

Super będzie ochrona na morze w wakacje czy majowke

Żaneta M.

3 lata temu

Plis me the test 😉 im so happy

Izabela Mrozek

3 lata temu

chcemy z rodzina przetestować sprej po ukończeniu opisać na istagramie . i cieszyć się próbka ocenić czy jest warta swej ceny i zakupu

alicia

3 lata temu

Zgłoszenie wysłane, żel przyda się na majówkę:)

Zostaw komentarz