Gorący temat! KOSMETYKI Życie z alergią

Przetestuj wyroby medyczne z linii Allergoff® Atopy! Nabór zakończono

allergoff atopy

Atopowe zapalenie skóry stanowi chorobę dermatologiczną o podłożu alergicznym. Schorzenie to ma postać przewlekłą z tendencją do nawrotów. Skóra atopowa jest niezwykle wrażliwa na podrażnienia, jednocześnie wymaga kompleksowej pielęgnacji. Dobór odpowiednich kosmetyków nierzadko nastręcza sporo trudności. Jeśli zmagasz się z atopowym zapaleniem skóry i wciąż szukasz emolientów, które przyniosą ci ulgę, weź udział w naszej akcji i przetestuj wyroby medyczne z linii Allergoff® Atopy!

 

Allergoff® Atopy to seria składająca się z trzech produktów mających status wyrobu medycznego. Wspomniana linia wyróżnia się brakiem składników ropopochodnych takich jak parafina, wazelina i olej mineralny. Substancje ropopochodne w przeciwieństwie do olejów roślinnych nie wykazują żadnych właściwości odżywczych, jednocześnie uniemożliwiają przenikanie w głąb skóry wartościowych składników aktywnych.  Parafina  przy długotrwałym stosowaniu blokuje ujścia gruczołów łojowych, przez co sprzyja powstawaniu zaskórników, stanów zapalnych, nadmiernej produkcji sebum oraz namnażaniu bakterii beztlenowych Wyroby nie zawierają również parabenów, SLS, barwników i substancji zapachowych.

Skład linii Allergoff®Atopy stanowią liczne naturalne oleje, prebiotyki, najnowszej generacji emolienty, mocznik i kompleks olejowy DFENSIL-PLUS. Preparaty linii Allergoff® Atopy spełniają wymagania ochronne stawiane produktom do pielęgnacji skóry atopowej, bardzo suchej oraz z problemami różnego rodzaju dermatoz.

W skład serii Allergoff® Atopy wchodzą następujące produkty:

 • Allergoff® barierowa emulsja do kąpieli leczniczych – zalecana do codziennych kąpieli leczniczych, zawarte w niej składniki powlekają wrażliwą skórę, pozostawiając na niej nawilżająco-natłuszczający film o działaniu ochronnym. Preparat ten łagodzi świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort.  Allergoff® barierową emulsję do kąpieli leczniczych należy stosować podczas kąpieli, nakładając ją na mokrą skórę.
 • Allergoff® barierowa oliwka do kąpieli leczniczych – zalecana jest do stosowania wspomagająco podczas codziennych kąpieli. Substancje zawarte w oliwce wykazują działanie nawilżające, natłuszczające oraz zmiękczające skórę. Jednocześnie wykorzystane składniki tworzą naturalną barierę ochronną, która łagodzi objawy towarzyszące dermatozom.  Allergoff® barierowa oliwka do kąpieli leczniczych może być stosowana jako dodatek do kąpieli lub aplikowana bezpośrednio na skórę.
 • Allergoff® powlekająco barierowy krem do ciała – stanowi uzupełnienie podstawowej kuracji atopowego zapalenia skóry. Łagodzi też objawy innych dermatoz, w tym łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry oraz przynosi ulgę bardzo suchej skórze. Allergoff® powlekająco barierowy krem do ciała powleka wrażliwą skórę, pozostawiając na niej nawilżająco-ochronny film.  Preparat ten łagodzi świąd, pieczenie oraz ogólny dyskomfort.

 

Przetestuj wyroby medyczne z linii Allergoff® Atopy!

Zapraszamy osoby, które zmagają się z problemem atopowego zapalenia skóry, do udziału w testach linii Allergoff® Atopy. Spośród użytkowników, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 10 uczestników testów.  Każdy z nich otrzyma 3 produkty: Allergoff® barierową emulsję do kąpieli leczniczych, Allergoff® barierową oliwkę do kąpieli leczniczych i Allergoff® powlekająco barierowy krem do ciała.

Osoby zainteresowane akcją testowania linii Allergoff® Atopy, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej. Zgłoszenia można nadsyłać do 22 października włącznie do godziny 23:59.

Informacje nt. testów linii Allergoff® Atopy

 • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 09.10.2017 r. do 22.10.2017 r. do godziny 23:59.
 • Spośród osób, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 10 uczestników testów. Uwaga: jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie do testów. Pozostałe nie będą brane pod uwagę.
 • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową najpóźniej do 30.10.2017 r.
 • W ciągu 10 dni od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestnika akcji zostanie dostarczona przesyłka zawierająca 3 produkty z linii Allergoff® Po otrzymaniu paczki należy przesłać maila potwierdzającego na adres redakcja@mojealergie.pl.
 • Po miesiącu stosowania linii Allergoff® Atopy każdy z uczestników testów zostanie poproszony o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie produktu, która zostanie dostarczona na maila.
 • W testach konsumenckich linii Allergoff® Atopy mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie.
 • Przesyłając dane osobowe i adresowe, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich linii Allergoff® Atopy (wybór uczestników, przesłanie kremu i ankiety końcowej).
 • Zgłaszając się do testów linii Allergoff® Atopy, oświadczasz, iż znasz regulamin”Testu linii Allergoff Atopy” i w pełni go akceptujesz.

Wyroby medyczne Allergoff® Atopy są już w sprzedaży na stronie www.sklep.icbpharma.pl.

Tekst sponsorowany

Komentarze (6)

Aduśka

4 lata temu

Zgłoszenie wysłane;) Oby los się do mnie uśmiechnął;)

mariola_s

4 lata temu

Każdy z zaprezentowanych tutaj kosmetyków wydaje się wart uwagi;)

amarena

4 lata temu

Chętnie zapoznam się z tymi kosmetykami, ankieta wypełniona.

Irena

4 lata temu

Bardzo chciałabym przetestować Wasz kosmetyk ,od zawsze mam problemy ze swoją suchą skórą i staram się jak mogę aby jej ulżyć / i sobie/ podczas mycia jak i po nim.

alicja_r

4 lata temu

Uwielbiam testować nowe kosmetyki, Allergoffu jeszcze nie miałam.

ines

4 lata temu

Zgłoszenie wysłane;) Uwielbiam testować nowe kosmetyki:)

Komentarze są wyłączone.