Życie z alergią

Przedstawiamy przydatne triki modowe

przydatne triki modowe

Moda to prężnie rozwijająca się gałąź światowej gospodarki. To także element naszej kultury, który pobudza wyobraźnię i zmusza nas do poszukiwania nowych kierunków.  W obecnej  sytuacji wiele z nas nie chce wydawać pieniędzy na nowe ubrania. W związku z tym przedstawiamy przydatne triki modowe.

Przedłużka do stanika

Czasem jest tak, że minimalnie przytyjemy, przez co dotychczasowe staniki przestają nam pasować w obwodzie, ale wciąż mają dobrą miseczkę i dobrze się prezentują nawet przy mocniej wykrojonym dekolcie. W takiej sytuacji można zastosować przedłużkę do stanika, którą łączy się z zapięciem biustonosza, powiększając w ten sposób obwód.

Gumka recepturka na zbyt wąskie spodnie

Czasem gdy minimalnie przytyjemy, bo np. zbliża nam się okres i w organizmie zbiera się woda, spodnie staje się ciut za wąskie. Od czego mamy gumkę recepturkę? Przeciągamy ją przez dziurkę na guzik, a następnie umiejscawiamy na samym guziku. Tadam, mamy 2 cm luzu.

Zapinka zbiorcza na kilka łańcuszków

Od kilku sezonów szalenie modne jest noszenie kilku łańcuszków jednocześnie. Te jednak lubią plątać, wyrywać włosy z głowy. Aby temu zapobiec, każdy z łańcuszków przeciągamy przez specjalną zapinkę przewidzianą na kilka łańcuszków. Następnie zapinamy już na szyi samą zapinkę.

Taśma dwustronna do celów modowych

Przeźroczysta taśma dwustronna to idealne rozwiązanie dla celów modowych. Każda z nas ma spódnicę, która lubi podfrunąć podczas powiewu wiatru, odsłaniając majtki. Kiedy indziej roztwiera się nam dekolt w sukience. A wystarczy tylko podkleić problematyczne elementy garderoby do naszej bielizny lub skóry. Problem znika samoistnie, a my nie musimy kupować nowego ubrania, bo możemy w pełni wykorzystać to, które kupiliśmy.

Okrycie twarzy przy zakładaniu białej odzieży

Chyba każda z nas tak czasem ma, że musi założyć jasną bluzkę, mając już na twarzy makijaż. Aby podkład czy puder nie pobrudził naszego ubrania, należy zakryć twarz czystą chustką, a następnie przeciągnąć bluzkę przez głowę. To proste rozwiązanie pomoże nam uniknąć trudnych do wywabienia plam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *