Atopowe Zapalenie Skóry

Przedłużenie naboru do testów konsumenckich emolientów Latopic®!

Przedłużenie naboru do testów konsumenckich emolientów Latopic®!

Do kogo adresowane są emolienty? Ich stosowanie zaleca się osobom, które zmagają się z problemami skóry wrażliwej i atopowej.  Ludzie, którzy cierpią z powodu AZS, często skarżą się na suchą, cienką, mało elastyczną skórę, która została pozbawiona naturalnej bariery ochronnej. Jej brak sprawia, iż naskórek staje się nadwrażliwy i reaguje na różne substancje, toteż stosowane kosmetyki muszą być bezpieczne.

Specjalistyczna linia emolientów  Latopic®

Wybierając emolienty, warto zadbać o to, aby wszystkie kosmetyki pochodziły z jednej serii, ponieważ wówczas wzajemnie się uzupełniają.  Przykładem jest specjalistyczna linia emolientów Latopic® do skóry atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień, w skład której wchodzą: krem do twarzy i ciała, emulsja do ciała, emulsja do kąpieli.

Emolienty Latopic® to jedyne preparaty dostępne na rynku, które zawierają metabolity Lactobacillus sp. Wykazują one działanie przeciwdrobnoustrojowe, ograniczają rozwój gronkowca złocistego, który zaostrza objawy skórne u chorych na AZS.

Twoje dziecko choruje na AZS? Weź udział w testowaniu nowych emolientów  Latopic® !

Zapraszamy rodziców, których dzieci zmagają się z AZS i chorobami o podłożu alergicznym, do udziału w testowaniu emolientów Latopic®.  Spośród osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 30 uczestników testów.  Każdy z nich otrzyma zestaw preparatów Latopic®. W skład pakietu wchodzą:

testowanie emolientów Latopic

  • krem do twarzy i ciała
  • emulsja do ciała
  • emulsja do kąpieli.

Osoby zainteresowane akcją testowania emolientów Latopic®, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej.

Informacje nt. testów konsumenckich emolientów Latopic®

  • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 30.10.2014 r. do 11.11.2014 r. do godziny 23:59.
  • Spośród osób, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 30 uczestników testów. Uwaga: na dany adres zamieszkania przypada tylko jedno zgłoszenie. Pozostałe nie będą brane pod uwagę.
  • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową.
  • W ciągu tygodnia od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestnika akcji zostanie dostarczony zestaw emolientów Latopic®. Po otrzymaniu zestawu emolientów należy przesłać maila potwierdzającego na adres akcja@mojealergie.pl.
  • Po miesiącu stosowania emolientów każdy z uczestników testu zostanie poproszony o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie poszczególnych produktów, która zostanie dostarczona na maila.Za datę rozpoczęcia testowania uznajemy datę przysłania maila potwierdzającego.
  • W testach konsumenckich emolientów Latopic®  mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie lub osoby niepełnoletnie, (które mają zgodę rodziców lub opiekunów na wzięcie udziału w testach).
  • Przesyłając dane osobowe i adresowe wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich emolientów Latopic® (wybór uczestników, przesłanie zestawu emolientów i ankiety końcowej).

Komentarze (9)

Agnieszka Burliga

7 lat temu

Miałam przyjemność dostać się do emolientów Latopic i moja trójka atopików testowała.
Na pierwszy rzut idzie emulsja do ciała 🙂
Emulsja zamknięta jest w plastikowej tubie z zamykaniem typu klik, co jest na plus gdyż moje córki już samoobsługowe w tej kwestii więc same się już smarują. Pojemność 200 ml całkiem wydajna na moją trójkę bo mąż również się podłączył do testów :).
Emulsja ma delikatną i kremową konsystencję, łatwo rozprowadza się po skórze, zapach jak dla mnie przyjemny taki kremowy nie drażniący za bardzo. Emulsja dość szybko się wchłania a skóra staje się nawilżona i delikatna.Szybko łagodzi podrażnienia, przyśpiesza gojenie maleńkich ranek (niestety mąż potrafi się drapać do krwi 🙁 co wcale nie ułatwia leczenia ). Emulsja również sprawdza się w walce ze świądem choć po pewnym czasie potrzebna kolejna aplikacja.

Dorota Pykacz

7 lat temu

to jestem szczęsliwcem który maszanse przetestować emolienty;-))Więc powiem tak,kiedy do mnie trafiły pięknie zapakowane od razu usmiechneła misię buska;-))zanim otworzyłam opakowanie przeczytałam skład,sposób użycia(czytam wszystkie etykiety spożywcze,dzieci alergiczne,dieta bezglutwenowa i bezmleczna)skłąd wzbudził zaufanie i spokój a to ważna sprawa dla alergika!w skład zestawu emolientów wchodzi Krem do twarzy i ciała 75ml,Emulsja do kąpieli 200ml.,Emulsja do ciała 200ml.wszystkie emolienty są przeznaczone juz od 1dnia życiaoraz do skóry atopowej,suchej i skłonnej do podrażnień-nie bójmy się tego!Jako pierwsza do testów poszła Emulsja do kąpieli Latopic….jej łagodne i naturalne składniki sprawiają, że w zetknięciu z wodą tworzy bardzo delikatną, nie pieniącą się emulsję o właściwościach myjących. Formuła emulsji jest wzbogacona w olej z nasion bawełny,olej parafinowy. Emulsja dodana do wody odbudowuje ochronną warstwę lipidową delikatnej skóry niemowlęcia. Emulsję można stosować od pierwszych dni życia. Zawiera łagodne, naturalne składniki myjące. Delikatnie oczyszcza skórę. Łagodzi podrażnienia, zmniejsza uczucie swędzenia. Zachowuje naturalne pH zdrowej skóry.
Więc dziecko z AZS mogło w nim "wylegiwać "się 10-15min.na skórze pozostał delikatny "film"ochronny,bezzapachowy.skóra została nawilzona,odwilzona i gładka się zrobiła.

Dorota Pykacz

7 lat temu

czy tutaj mamy recenzować emolienty do testowania?

Ewa Alchimowicz

7 lat temu

Mam nadzieje ze sie zakwalifikuje mam syna atopica i kosmetyki bardzo mu sie przydadza.

Edyta Marecka

7 lat temu

I ja wzięłam udział, a teraz liczę na łut szczęścia.

Aneta Kaczmarczyk

7 lat temu

Wysłałam zgłoszenie, teraz pozostaje mi czekać na wyniki i sprawdzać maila:)

Lidia Kotoń

7 lat temu

Jeszcze dziś wypełnię ankietę, żeby nie przeoczyć akcji testowania. Może szczęście uśmiechnie się do mnie i mojego Tomka:)

Komentarze są wyłączone.