Boks produktowy NAJNOWSZE

prOVag® emulsja

emulsja prOVag

Kluczową rolę w profilaktyce infekcji intymnych odgrywa codzienna higiena. Niestety, wciąż bardzo wiele kobiet sięga po niewłaściwe kosmetyki, które naruszają naturalną barierę ochronną pochwy. Przede wszystkim nie należy stosować zwykłego mydła, ponieważ to charakteryzuje się zasadowym pH, podczas gdy miejsca intymne mają odczyn kwaśny, który w naturalny sposób chroni je przed zakażeniami. Żel pod prysznic również nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zawiera silne detergenty, komponenty zapachowe i sztuczne barwniki, które mogą podrażniać i wysuszać nabłonek pochwy. Idealny płyn do higieny intymnej przede wszystkim nie powinien naruszać naturalnej bariery ochronnej pochwy, lecz pomagać w zachowaniu fizjologicznego, kwaśnego pH miejsc intymnych.  Emulsja prOVag® to produkt, który można stosować bez obaw o swoje zdrowie intymne.

Emulsja prOVag® została opracowana z myślą o codziennej higienie intymnej kobiet i dzieci,  w tym osób zmagających się z alergią.  Dzięki wykorzystaniu łagodnych środków myjących, które nie naruszają naturalnej bariery ochronnej pochwy, produkt ten może być stosowany już od 1. roku życia. Używany regularnie zmniejsza ryzyko rozwoju infekcji intymnych. Jednocześnie skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nie naruszając przy tym bariery ochronnej skóry.  Dzięki odpowiednio dobranym składnikom emulsja prOVag® łagodzi podrażnienia, przyspiesza regenerację oraz nawilża miejsca intymne.  Ponadto eliminuje nieprzyjemne zapachy, które mogą powodować dyskomfort.  Emulsja prOVag® korzystnie wpływa na mikroflorę pochwy, bowiem jako jedyna na polskim rynku  zawiera metabolity bakterii kwasu mlekowego z rodzaju Lactobacillus, które hamują rozwój patogenów, w tym grzybów  z rodzaju Candida, paciorkowców oraz bakterii Escherichia coli, przy jednoczesnej promocji wzrostu „dobrych” bakterii Lactobacillus.  Produkt ten został nagrodzony certyfikatem Zaufania Złoty Otis oraz SUPERMAMA Awords w 2015 r.

provag-emulsja

Emulsja prOVag® dzięki zawartości aloesu wspomaga naturalne procesy regeneracyjne skóry, jednocześnie ją nawilżając.  Z kolei zawarte w niej pantenol oraz alantoina skutecznie łagodzą podrażnienia, a gliceryna likwiduje dyskomfort towarzyszący suchości skóry.  Natomiast kwas mlekowy pomaga zachować fizjologiczny, kwaśny odczyn pochwy, który chroni przed namnażaniem niekorzystnych drobnoustrojów.

Emulsja prOVag® to środek do higieny intymnej, z którego korzystać mogą nawet alergiczki, ponieważ nie zawiera on konserwantów, sztucznych barwników, SLES, SLS, mydła oraz innych potencjalnych alergenów. Produkt ten został dokładnie przebadany ginekologiczne i dermatologicznie na osobach zmagających się z alergią.

emulsja prOVag
Przedstawione statystyki pochodzą z danych wewnętrznych firmy

Tekst sponsorowany

Komentarze (12)

maria

4 lata temu

Super, że można go stosować także u dzieci.

Lucy

4 lata temu

Zapytam w pobliskiej aptece o tą emulsję

daga

4 lata temu

Zawsze wybierałam płyny do higieny intymnej, ale może emulsja też będzie ok.

madzia

4 lata temu

Nie wyobrażam sobie higieny bez stosowania płynu, żelu czy emulsji do mycia miejsc intymnych.

sylwia

4 lata temu

Jak widać na wykresie, jest skuteczna 🙂

Edyta

4 lata temu

Teraz jest więcej takich środków, kiedyś nie było wyboru w aptekach czy drogeriach.

aneta

4 lata temu

Na pewno jest skuteczny 🙂

sybila

4 lata temu

No ciekawy produkt

marlena35

4 lata temu

Jest wolny od SLS-ów i innych chemicznych substancji, więc poszukam do w aptece.

panna_joanna

4 lata temu

Potrójne działanie – świetnie! Po takie produkty warto sięgać 🙂

aneta

4 lata temu

Następnym razem zapytam w aptece o emulsję Provag 🙂

magda

4 lata temu

Muszę to wypróbować!

Zostaw komentarz