NAJNOWSZE Życie z alergią

Promocja idealna dla alergików!

dla alergików

Sieć znanych i lubianych drogerii kolejny raz pozytywnie zaskakuje swoją nową promocją. Od 9 stycznia możemy skorzystać z atrakcyjnej promocji w Rossmannie! Co najlepsze, jest ona idealna także dla alergików! Co można upolować na zakupach?

Promocja od 9 do 18 stycznia

Promocja trwa od 9 stycznia. Do 18 stycznia klienci drogerii mogą skorzystać z promocyjnej oferty. A jest z czego, bowiem promocja obejmuje wiele produktów z różnych działów. Oferta 2+2 daje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Wystarczy, że w koszyku wylądują cztery różne produkty objęte promocją, a zapłacimy tylko za dwa najdroższe. Warunek jest taki, że produkty muszą mieć różne kody kreskowe. Najbardziej korzystne zakupy zrobimy wtedy, gdy wybierzemy produkty w podobnych lub tych samych cenach. Okazyjne zakupy można zrobić tylko raz. Warunkiem jest także posiadanie aplikacji Rossmanna, która cieszy się dużą popularnością wśród klientów w różnym wieku.

Co objęte jest promocją?

Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę to hasło nowej promocji Rossmanna. Obejmuje ona wiele produktów, zaczynając od kosmetyków naturalnych, na zdrowej żywności i papierze toaletowym kończąc. Jest w czym wybierać. W ofercie znajdziemy znane marki, takie jak AA czy Tołpa. Możemy kupić jedzenie dla niemowląt, produkty papierowe czy do higieny intymnej. Wszystko co naturalne zostało objęte promocją, która tylko zachęca do zrobienia zakupów.

Dla alergików i nie tylko

alergikówEkologiczne trendy nie są obce alergikom. Wiele osób sięga po naturalne produkty, z troski o swój organizm. Drogerie sieci Rossmann oferują wiele produktów, które są przyjazne alergikom. Wszelkie koktajle bezglutenowe czy inną żywność bez glutenu znajdziemy w promocyjnej ofercie marki. Podobnie jak organiczne słoiczki z żywnością dla niemowląt czy naturalne kosmetyki. Warto sprawdzić, jakie produkty możemy kupić, korzystając z promocji Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę. Cieszy fakt, że temat ekologii, zdrowego odżywiania i stylu życia nie jest obcy znanym markom, które oferują coraz więcej produktów dla alergików i nie tylko.

Nie pozostaje nam nic innego, jak skorzystać z promocji Rossmanna! Szykujecie się już na zakupy?

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *