Alergia u dzieci NAJNOWSZE POKÓJ I ZABAWKI

Prezenty na Mikołajki dla dzieci

prezenty

Mikołajki coraz bliżej. Zostały ostatnie chwile na zdobycie prezentów, tych wymarzonych i długo wyczekiwanych. Także tych wybieranych w pośpiechu, by zdążyć na czas. Jakie prezenty na Mikołajki wybrać dla dzieci? Sprawdźcie nasze pomysły, nawiązujące do trendów!

Wyczekiwane Mikołajki

Mikołajki obchodzimy co roku 6 grudnia. Na ten wyjątkowy dzień z niecierpliwością czekają najmłodsi, gdyż to oni najczęściej otrzymują prezenty. Rola Mikołaja jest więc niezwykle trudna. Nie dość, że święty ma mnóstwo dzieci do obdarowania, każde z nich może marzyć o czymś innym. Jak poradzić sobie z kłopotem wyboru odpowiedniego upominku? Najlepiej sprawdzić nasze propozycje, które być może pomogą rozwiązać ten problem!

Tipi

Czy wiecie czym jest tipi? Niektórzy pewnie kojarzą je z czasów dzieciństwa. Tipi to indiański namiot, składający się z drewnianych pali i naciągniętego na nie materiału. Namiot ma charakterystyczny, stożkowaty kształt i stanowi świetne miejsce do zabawy dla dzieci. To pomysłowy prezent, szczególnie dla pociech, które uwielbiają wszelkiego rodzaju namioty, bazy i domki. Namiot dostaniemy w dobrych sklepach z akcesoriami i zabawkami dla najmłodszych.

Przytulanka

Przytulanka to zawsze trafiony prezent dla dziecka. Obecnie na rynku dostępne są antyalergiczne zabawki, więc nawet małemu alergikowi możemy podarować taki prezent na Mikołajki. Słodka przytulanka w kształcie misia, lalki czy zająca będzie towarzyszem snu naszego malucha. W sklepach nie brakuje pięknych przytulanek, więc wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć.

Książka

Książka to najlepszy prezent, jaki możemy podarować dziecku. Czytanie nie wychodzi z mody. Od małego warto zaszczepiać w dziecku miłość do czytania książek. A na rynku tyle pięknych książeczek, że aż żal tego nie robić. W licznych księgarniach znajdziemy pozycje dla dzieci w różnym wieku. Zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Niesamowite historie z atrakcyjnymi obrazkami zaciekawią każdego, małego czytelnika.

Kreatywny zestaw

MikołajkiZestaw mechanika czy małego kucharza będzie świetnym pomysłem na Mikołajki. Zapewni dziecku rozwój i długie godziny zajęte gotowaniem czy majsterkowaniem. Warto szukać takich zabawek, które można myć w zmywarce czy rzeczywiście wykorzystywać jako naczynia. W sklepach znajdziemy zestawy w takich kolorach, które sprawdzą się jako prezent dla dziewczynek i chłopców.

Katarzyna Antos