KURZ NAJNOWSZE Rodzaje alergii i Uczulenia

Poznaj opinie naszych użytkowników nt. Allergoff® Spray! Przedstawiamy wyniki testów konsumenckich

alergia na roztocza

Każdy z nas nieustannie styka się z kurzem, niestety, dla niektórych osób kontakt z nim kończy się katarem alergicznym, kaszlem, a nawet powikłaniami w postaci astmy.  Szacuje się, że na różnego rodzaju alergie może chorować co trzeci  Polak. Alergikom z pomocą przychodzą firmy farmaceutyczne, które nieustannie opracowują i udoskonalają produkty łagodzące objawy uczulenia, jednym z nich jest Allergoff® Spray. Jak uczestnicy testów konsumenckich oceniają działanie tego preparatu?

Kurz stanowi mieszaninę niejednorodną, w jego skład wchodzą alergeny roztoczy, czyli organizmów zaliczanych do pajęczaków, zwierząt domowych, grzybów pleśniowych oraz  pyłki roślin.  Uczulenie na kurz czasem bywa mylone ze zwykłym przeziębieniem, bowiem obydwu przypadłościom towarzyszy katar oraz kaszel. W naszych mieszkaniach panują warunki dogodne do namnażania się roztoczy. Dorosły człowiek każdej nocy pozostawia w łóżku 1,5 g złuszczonego naskórka, który z  kolei stanowi pożywienie dla tych niewielkich pajęczaków (1,5 g naskórka  dostarcza pokarmu 100 tysiącom roztoczy!).  Nie tylko pościel stanowi duże skupisko roztoczy,  lubią one „zamieszkiwać” również dywany, zasłony oraz elementy dekoracyjne, w tym suszone kwiaty.

Rola Allergoff® Spray w łagodzeniu objawów alergii na kurz

Kluczową rolę w walce z alergią na kurz odgrywa częste sprzątanie mieszkania i pranie pościeli w  wysokiej temperatallergoff sprayurze. Przywołane działania łagodzą objawy alergii, ale ich skuteczność jest mocno ograniczona.  Alergeny wziewne, są mniejsze niż oczka filtrów wykorzystywanych w tradycyjnych odkurzaczach i w rezultacie rozpylamy je podczas odkurzania.  Allergoff® Spray opracowano z myślą o osobach zmagających się z uczuleniem na kurz. Ten innowacyjny preparat łagodzi objawy alergii wziewnej do 6 miesięcy.  Allergoff® Spray skutecznie neutralizuje alergeny wziewne, obecne w kurzu domowym takie jak alergeny roztoczy, pyłki roślin, zarodniki grzybów pleśniowych i zwierząt domowych.

Po naniesieniu preparatu ALLERGOFF® PRO na chronioną powierzchnię mikrokapsułki tworzą polimerową powłokę, która wiąże drobiny kurzu w większe, nielotne cząsteczki. Innowacyjna technologia mikrokapsulacji polimerowej (Slow Release™ Technology) zapewnia stopniowe i kontrolowane uwalnianie zawartości kapsułek  przez okres 6 miesięcy po jednorazowym zastosowaniu.

Na przełomie listopada i grudnia 2015 roku przeprowadziliśmy nabór do testów konsumenckich Allergoff® Spray, napłynęło wiele zgłoszeń, spośród których wybraliśmy 10 uczestników akcji.   Jak  użytkownicy  serwisu Mojealergie.pl oceniają działanie tego preparatu?

Opinie użytkowników nt. Allergoff® Spray

„Allergoff Spray jest rewelacyjnym preparatem – nie zdawałam sobie sprawy, że może być aż tak dobry. Od razu po zastosowaniu u siebie i u córki  zaobserwowałam znaczną poprawę samopoczucia (córka też jest alergikiem). Córka w nocy spała już spokojnie – nie męczył ją kaszel,  a ponadto znacznie  zmniejszył się u nas katar. I tak na marginesie poszłam i zakupiłam już następny :)”deklaruje Małgorzata.

 

„Pomógł mi przede wszystkim na roztocza. Opryskanie materaców spowodowało brak nocnych duszności”podkreśla Monika.

„Korzystanie z Allergoff Spray jest bardzo wygodne, nie miałam problemu z jego użyciem. Nie odczuwałam żadnego dyskomfortu podczas jego stosowania, co stanowi duży plus. Jeśli chodzi o rezultaty, są one bardzo pozytywne. Objawy takie jak katar, zapalenie spojówek oraz swędząca skóra znacznie się zmniejszyły. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa” zaznacza Jolanta.

 

„Efekt nie pojawił się od razu, ale po kilku dniach zauważyłam poprawę i jestem przekonana,  że moje niedogodności związane z katarem i kaszlem wreszcie zmniejszą się bądź z czasem staną się tylko wspomnieniem. Allergoff Spray jest bardzo wygodny w użycie i opakowanie nie tylko wystarczyło na spryskanie materaca, zasłon, wykładziny w mojej sypialni, ale także dywanów w pozostałych pomieszczeniach. Ten preparat poleciłabym każdemu, kto zmaga się z alergią na roztocza, bo nawet minimalna poprawa – to dla nas alergików wielki krok milowy”twierdzi Katarzyna W.

 

„Bardzo łatwy w użyciu spray. Bezzapachowy. Wydajny. Można spryskiwać nim materace, dywaniki, firanki, poduszki ozdobne. Realnie zredukował katar alergiczny. Idealny dla osób uczulonych na roztocza kurzu – jak ja i mój synek. Widzieliśmy poprawę na 3. dzień po spryskaniu sypialni mojej i synka, który ma 17 miesięcy,  a już zmaga się z alergią i ma astmę wczesnodziecięcą. Katar alergiczny na tyle się zmniejszył, że rano wystarczyło jednokrotne oczyszczanie nosa,  a potem już kataru nie było – inaczej niż na co dzień,  kiedy katar się utrzymywał przez dzień, aż do momentu wyjścia na dwór. Spryskaliśmy także fotelik samochodowy, by zniwelować alergeny w aucie. Mimo  iż z racji alergii na kurz nie mamy w domu zabawek pluszowych, dywanów i zasłon,  zawsze znajdzie się jakaś powierzchnia do spryskania: materace, żaluzje materiałowe w oknach, dywanik koło łóżka, fotele, kanapa. Produkt ten na pewno będzie u mnie w domu na stałe i co jakiś czas będę czynność powtarzać, skoro widać efekty. Polecam każdemu alergikowi”mówi Katarzyna M.

Allergoff Spray

 „Moja 2-letnia córeczka boryka się z nasiloną alergią na kurz. W związku z tym mam ręce pełne roboty, odkurzam całe mieszkanie 3 razy dziennie. Pozbyłam się już wszystkich zasłon i dywanów, ponadto staram się raz dziennie myć podłogę. Mimo to córeczka cały czas zmaga się z dokuczliwymi objawami alergii takimi jak katar i zmiany skórne na rączkach.  Gdy dowiedziałam się o testach Allergoff Spray, postanowiłam się do nich zgłosić.  W dniu, w którym otrzymałam preparat, od razu spryskałam materac córeczki i jej łóżko. Ku mojemu zaskoczeniu dziecko poczuło się lepiej. Katar jakby zelżał,  skóra już nie swędzi małej. Ostatnio przesypia spokojnie całe noce, co wcześniej zdarzało się sporadycznie.  Cieszę się, że mogłam poznać tak rewelacyjny produkt.  Poleciłam go już swoim przyjaciółkom, które mają w domu alergika”twierdzi Magdalena.

 

Osoby uczulone na kurz i roztocza nie mają łatwego życia.  Walka z nimi przypomina walkę z wiatrakami.  Pomimo regularnego i dokładnego sprzątania całego mieszkania problem po kilku godzinach powraca. Korzystałam już z różnych środków. Specjalnych brzęczków emitujących ultradźwięki, które mają za zadanie uśmiercić roztocza, płynów do czyszczenia zapobiegających osadzaniu się kurzu, jednak żadne ze stosowanych przeze mnie rozwiązań nie przyniosło pożądanych rezultatów.  Moja rodzina nadal męczyła się z objawami alergii. Cieszę się, że miałam szczęście zakwalifikować się do udziału w testach konsumenckich Allergoff Spray, choć początkowo zrażona nie najlepszymi doświadczeniami nie wierzyłam w jego skuteczność.  Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że myliłam się. Aż trudno uwierzyć, ile dobrego może zdziałać taki niepozorny spray. Wystarczy spryskać nim wybrane powierzchnie i użyć odkurzacza, by pozbyć się problemu. Zamierzam regularnie stosować Allergoff Spray. Wierzę, że w ten sposób znacząco zredukuję ilość alergenów w naszym mieszkaniu”zaznacza Agnieszka.

 

Alergie wziewne od lat dokuczają naszej rodzinie.  Wiosną cierpimy z powodu pyłków roślin, jesienią z powodu zarodników grzybów Alternaria i Cladosporium, a zimą roztocza dają nam się we znaki. Wystarczy, że rusza sezon grzewczy, a nasze spojówki stają się przekrwione, a w nosie pojawia się wodnisty katar. Allergoff Spray pomógł nam w walce z kurzem i roztoczami. Dzięki niemu czujemy się lepiej.  Wiosną sprawdzimy, czy jest równie skuteczny w przypadku pyłków roślin, a latem i jesienią, czy radzi sobie z zarodnikami Alternaria i Cladosporium. Na razie mogę polecić go osobom uczulonym na kurz. U nas się sprawdził”podkreśla Wioletta.

 

„Allergoff Spray jest wysokiej jakości produktem, po zastosowaniu którego czuć wyraźną ulgę. Opakowanie eleganckie, podręczne, komfortowe. Jestem bardzo zadowolona z tego preparatu. Wszystkim osobom, które zmagają się z problemami takimi jak pieczenie oczu, katar alergiczny , kaszel polecam ten produkt. Dziękuję za wybranie mnie do testów. Jestem bardzo zadowolona!” –  deklaruje Magdalena L.

 

Za sprawą testów konsumenckich nasi użytkownicy mogli zapoznać się z działaniem preparatu Allergoff® Spray i sprawdzić jego działanie w praktyce. Dzięki naszej akcji alergicy odkryli produkt, który skutecznie łagodzi objawy alergii wziewnych. Uczestnicy testów w ankiecie wynikowej zadeklarowali, że poleciliby Allergoff® Spray swoim znajomym.  Więcej informacji nt. Allergoff® Spray znajdziesz na stronie internetowej www.allergoff.pl

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze (19)

Mallena

6 lat temu

Super że trafiłam na ten artykuł 🙂

Malena

6 lat temu

Od długiego czasu poszukuję czegoś na alergię, super że trafiłam na ten artykuł 🙂

Ellka

6 lat temu

Nieduże opakowanie a wielki krok milowy dla alergików, jak wspomniał ktoś z testujących 🙂

lenka

6 lat temu

Allergoff – pogromca roztoczy! 🙂

baska

6 lat temu

Idealny produkt! Polecam wszystkim alergikom!!!

Sorella

6 lat temu

O! Dobrze, że trafiłam na ten artykuł! Jeszcze dziś pobiegnę do apteki 🙂

martynaa

6 lat temu

Idealna broń dla mnie i moich dzieci!

wiktoria

6 lat temu

Chyba się skuszę i kupię to cudo na roztocza 🙂

Monika

6 lat temu

Kurz jest wszędzie, wiec nie ma co czekać, aż alergia się nasili, lepiej walczyć, skoro można i to nawet skutecznie.

pola

6 lat temu

Świetny sposób na alergie wziewne 🙂

mama.tomka

6 lat temu

Jak jest taki skuteczny, to muszę go mieć dla syna!

InGa

6 lat temu

Fuuuj! Okropne są te roztocza, dobrze że tak normalnie ich nie widzimy

alina45

6 lat temu

Mam w domu wykładzinę, może to przez nią tak kicham. Chyba wypróbuję ten spray, może problem zniknie 🙂

Tessa

6 lat temu

Nie miałam pojęcia, że jest takie cudo! Konieczne muszę to kupić!

niezapominajka

6 lat temu

Takie środki są potrzebne dla alergików. Cieszę się, że pomogły testującym 🙂

sylwia

6 lat temu

Super! Wreszcie coś skutecznego na kurz 🙂

Basia

6 lat temu

Mam w domu dywan, więc taki spray będzie w sam raz!

monika

6 lat temu

Też mam alergię na kurz, chętnie wypróbuję ten Alergoff, skoro jest skuteczny 🙂

Kasia

6 lat temu

To bardzo ciekawe co piszą inni, zwłaszcza jeśli chodzi o roztocza. Mój syn śpi bardzo niespokojnie, ciężko oddycha, podejrzewam że przez nie. Ja sama cierpię przez kurz, odkurzanie konczy sie kichaniem i cieknącym nosem. Chętnie spróbuję sprayu.

Komentarze są wyłączone.